Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
základná časť07. 09. 201910:30SOLeaders Bratislava - ŠK 98 Pruské2:3 PP
základná časť07. 09. 201911:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG Green Staff Bratislava5:6 PP
základná časť07. 09. 201913:00SOMŠK Kežmarok - Lion Svidník4:6
základná časť07. 09. 201913:00SOKometa Vrútky - HBC Košice5:1
základná časť14. 09. 201910:30SOJokerit Petržalka - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:2
základná časť14. 09. 201913:00SOŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica0:5
základná časť14. 09. 201913:00SOPROTEF Považská Bystrica - Leaders Bratislava2:3 PP
základná časť14. 09. 201913:00SOLion Svidník - Kometa Vrútky4:5 PP
základná časť14. 09. 201913:00SOHBC Košice - MŠK Kežmarok4:0
základná časť21. 09. 201911:00SOLeaders Bratislava - Jokerit Petržalka0:5
základná časť21. 09. 201913:00SOHBK Hokejmarket Skalica - LG Green Staff Bratislava4:6
základná časť21. 09. 201915:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC Košice5:1
základná časť28. 09. 201910:30SOJokerit Petržalka - HBK Hokejmarket Skalica2:3
základná časť28. 09. 201913:00SOPROTEF Považská Bystrica - MŠK Kežmarok12:0
základná časť28. 09. 201913:00SOŠK 98 Pruské - Kometa Vrútky2:1
základná časť28. 09. 201913:00SOLion Svidník - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:3 SN
základná časť28. 09. 201914:00SOLG Green Staff Bratislava - Leaders Bratislava3:4
základná časť29. 09. 201913:00NEHBK Hokejmarket Skalica - PROTEF Považská Bystrica5:3
základná časť29. 09. 201913:00NEMŠK Kežmarok - ŠK 98 Pruské4:6
základná časť05. 10. 201911:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Kometa Vrútky3:2 SN
základná časť05. 10. 201911:00SOLeaders Bratislava - Lion Svidník3:2
základná časť05. 10. 201913:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBC Košice2:0
základná časť05. 10. 201913:00SOŠK 98 Pruské - Jokerit Petržalka1:4
základná časť05. 10. 201913:00SOPROTEF Považská Bystrica - LG Green Staff Bratislava4:1
základná časť06. 10. 201906:00NEHBK Hokejmarket Skalica - Lion Svidník6:4
základná časť06. 10. 201906:00NELeaders Bratislava - HBC Košice4:2
základná časť06. 10. 201906:00NELG Green Staff Bratislava - ŠK 98 Pruské2:3
základná časť06. 10. 201906:00NEJokerit Petržalka - PROTEF Považská Bystrica2:4
základná časť12. 10. 201913:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Leaders Bratislava3:2
základná časť12. 10. 201913:00SOKometa Vrútky - MŠK Kežmarok8:2
základná časť12. 10. 201913:00SOHBC Košice - Lion Svidník5:1
základná časť12. 10. 201913:00SOŠK 98 Pruské - PROTEF Považská Bystrica4:3 SN
základná časť12. 10. 201914:00SOLG Green Staff Bratislava - Jokerit Petržalka4:0
základná časť13. 10. 201913:30NEKometa Vrútky - PROTEF Považská Bystrica4:2
základná časť19. 10. 201913:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra1:2
základná časť19. 10. 201913:00SOMŠK Kežmarok - HBK Hokejmarket Skalica0:8
základná časť19. 10. 201913:00SOHBC Košice - Jokerit Petržalka3:2 PP
základná časť19. 10. 201913:00SOLion Svidník - LG Green Staff Bratislava1:7
základná časť19. 10. 201913:30SOKometa Vrútky - Leaders Bratislava5:1
základná časť20. 10. 201907:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠK 98 Pruské4:2
základná časť20. 10. 201907:00NEKometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica3:4 PP
základná časť20. 10. 201907:00NEMŠK Kežmarok - Leaders Bratislava0:7
základná časť20. 10. 201907:00NELion Svidník - Jokerit Petržalka6:3
základná časť20. 10. 201907:00NEHBC Košice - LG Green Staff Bratislava2:3
základná časť26. 10. 201910:30SOJokerit Petržalka - Kometa Vrútky5:2
základná časť26. 10. 201911:00SOLeaders Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra6:3
základná časť26. 10. 201913:00SOLion Svidník - PROTEF Považská Bystrica1:11
základná časť26. 10. 201913:00SOHBC Košice - ŠK 98 Pruské1:0
základná časť26. 10. 201914:00SOLG Green Staff Bratislava - MŠK Kežmarok9:0
základná časť27. 10. 201910:30NEJokerit Petržalka - MŠK Kežmarok5:1
základná časť02. 11. 201911:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica3:2 SN
základná časť02. 11. 201913:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBC Košice4:0
základná časť02. 11. 201913:00SOŠK 98 Pruské - Lion Svidník3:4
základná časť02. 11. 201914:00SOLG Green Staff Bratislava - Kometa Vrútky8:2
základná časť09. 11. 201913:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica6:2
základná časť09. 11. 201913:00SOLion Svidník - MŠK Kežmarok6:2
základná časť09. 11. 201913:00SOHBC Košice - Kometa Vrútky2:5
základná časť09. 11. 201914:00SOLG Green Staff Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra1:2
základná časť16. 11. 201911:00SOLeaders Bratislava - PROTEF Považská Bystrica2:0
základná časť16. 11. 201911:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Jokerit Petržalka5:0
základná časť16. 11. 201913:00SOHBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské1:3
základná časť16. 11. 201913:00SOKometa Vrútky - Lion Svidník8:4
základná časť16. 11. 201913:00SOMŠK Kežmarok - HBC Košice1:2
základná časť17. 11. 201910:00NEŠK 98 Pruské - Leaders Bratislava3:1
základná časť23. 11. 201910:30SOJokerit Petržalka - Leaders Bratislava2:1 SN
základná časť23. 11. 201913:00SOPROTEF Považská Bystrica - Kometa Vrútky3:2
základná časť23. 11. 201913:00SOŠK 98 Pruské - MŠK Kežmarok6:0
základná časť23. 11. 201913:00SOHBC Košice - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:1
základná časť23. 11. 201914:00SOLG Green Staff Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica3:2
základná časť24. 11. 201911:00NEMŠK Kežmarok - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:1
základná časť30. 11. 201910:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Lion Svidník6:0
základná časť30. 11. 201911:00SOLeaders Bratislava - LG Green Staff Bratislava0:5
základná časť30. 11. 201913:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Jokerit Petržalka2:0
základná časť30. 11. 201914:00SOKometa Vrútky - ŠK 98 Pruské4:0
základná časť22. 02. 202013:00SOMŠK Kežmarok - PROTEF Považská Bystrica0:4
základná časť29. 02. 202010:30SOJokerit Petržalka - ŠK 98 Pruské1:4
základná časť29. 02. 202013:00SOKometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra3:2
základná časť29. 02. 202013:00SOHBC Košice - HBK Hokejmarket Skalica1:4
základná časť29. 02. 202013:00SOLion Svidník - Leaders Bratislava3:1
základná časť29. 02. 202014:00SOLG Green Staff Bratislava - PROTEF Považská Bystrica4:3 SN
základná časť01. 03. 202011:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK Kežmarok10:1
základná časť01. 03. 202011:00NELion Svidník - HBK Hokejmarket Skalica2:3 PP
základná časť01. 03. 202011:00NEHBC Košice - Leaders Bratislava3:2
základná časť01. 03. 202013:00NEŠK 98 Pruské - LG Green Staff Bratislava3:4
základná časť01. 03. 202013:00NEPROTEF Považská Bystrica - Jokerit Petržalka4:3
základná časť07. 03. 202010:30SOJokerit Petržalka - LG Green Staff Bratislava1:6
základná časť07. 03. 202011:00SOLeaders Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica2:5
základná časť07. 03. 202013:00SOMŠK Kežmarok - Kometa Vrútky4:7
základná časť07. 03. 202013:00SOLion Svidník - HBC Košice0:1
základná časť07. 03. 202013:00SOPROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské4:1
základná časť14. 03. 202013:00SOHBK Hokejmarket Skalica - MŠK Kežmarok5:0
základná časť15. 03. 202010:30NEJokerit Petržalka - Lion Svidník0:5
základná časť15. 03. 202011:00NEJokerit Petržalka - HBC Košice0:5
základná časť15. 03. 202011:00NELeaders Bratislava - MŠK Kežmarok5:0
základná časť15. 03. 202013:00NEŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra0:5
základná časť21. 03. 202011:00SOKometa Vrútky - Jokerit Petržalka5:0
základná časť21. 03. 202013:00SOŠK 98 Pruské - HBC Košice0:5
základná časť21. 03. 202013:00SOMŠK Kežmarok - LG Green Staff Bratislava0:5
základná časť28. 03. 202011:00SOLion Svidník - ŠK 98 Pruské5:0
základná časť13. 06. 202011:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - PROTEF Považská Bystrica2:9
základná časť13. 06. 202011:00SOLeaders Bratislava - Kometa Vrútky2:4
základná časť13. 06. 202014:00SOLG Green Staff Bratislava - Lion Svidník8:2
základná časť14. 06. 202011:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Leaders Bratislava4:1
základná časť14. 06. 202011:00NEPROTEF Považská Bystrica - Lion Svidník7:2
základná časť14. 06. 202013:00NEHBK Hokejmarket Skalica - Kometa Vrútky4:1
základná časť14. 06. 202014:00NELG Green Staff Bratislava - HBC Košice2:1
základná časť20. 06. 202013:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:3 PP
základná časť20. 06. 202013:00SOHBC Košice - PROTEF Považská Bystrica1:0
základná časť20. 06. 202013:00SOKometa Vrútky - LG Green Staff Bratislava4:6
štvrťfinále27. 06. 202011:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Leaders Bratislava5:4
štvrťfinále27. 06. 202011:00SOKometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:1
štvrťfinále27. 06. 202013:00SOLG Green Staff Bratislava - Lion Svidník5:1
štvrťfinále27. 06. 202013:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBC Košice8:3
štvrťfinále28. 06. 202011:00NEHBK Hokejmarket Skalica - Leaders Bratislava4:1
štvrťfinále28. 06. 202011:00NEKometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:1
štvrťfinále28. 06. 202013:00NELG Green Staff Bratislava - Lion Svidník8:0
štvrťfinále28. 06. 202013:00NEPROTEF Považská Bystrica - HBC Košice3:2 PP
štvrťfinále04. 07. 202011:00SOLeaders Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica0:2
štvrťfinále04. 07. 202011:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Kometa Vrútky3:2
štvrťfinále04. 07. 202013:00SOLion Svidník - LG Green Staff Bratislava0:6
štvrťfinále04. 07. 202013:00SOHBC Košice - PROTEF Považská Bystrica4:2
štvrťfinále05. 07. 202011:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Kometa Vrútky3:1
štvrťfinále05. 07. 202013:00NEHBC Košice - PROTEF Považská Bystrica0:9
štvrťfinále11. 07. 202013:00SOKometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra5:1
semifinále18. 07. 202011:00SOHBK Hokejmarket Skalica - PROTEF Považská Bystrica2:3 PP
semifinále18. 07. 202013:00SOLG Green Staff Bratislava - Kometa Vrútky6:2
semifinále19. 07. 202011:00NEHBK Hokejmarket Skalica - PROTEF Považská Bystrica1:4
semifinále19. 07. 202013:00NELG Green Staff Bratislava - Kometa Vrútky3:2 PP
semifinále25. 07. 202011:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica8:5
semifinále25. 07. 202013:00SOKometa Vrútky - LG Green Staff Bratislava1:2
finále01. 08. 202013:00SOLG Green Staff Bratislava - PROTEF Považská Bystrica2:3 PP
finále02. 08. 202013:00NELG Green Staff Bratislava - PROTEF Považská Bystrica3:4
finále08. 08. 202013:00SOPROTEF Považská Bystrica - LG Green Staff Bratislava3:2 PP

SHBE Muži
program zápasov

26. 09. 2020
Leaders - LG Bratislava o 11:00
Skalica - Nitra o 13:00
Vranov - Vrútky o 13:00
Kežmarok - Pruské o 13:00
Svidník - P. Bystrica o 14:00
27. 09. 2020
Kežmarok - P. Bystrica o 13:00
03. 10. 2020
Nitra - Leaders o 11:00

Tabuľka: SHbE hokejbal 20/21

TímZSkóreB
1.Skalica00:00
2.P. Bystrica00:00
3.Svidník00:00
4.Pruské00:00
5.Kežmarok00:00
6.Vrútky00:00
7.Vranov00:00
8.LG Bratislava00:00
9.Leaders00:00
10.Nitra00:00
11.Košice00:00

Najhorúcejšie diskusie

Bleskovky

Jokerit zdolal v príprave LG

V pondelňajšom prípravnom zápase zdolal Jokerit Petržalka tím LG Bratislava 6:1 po tretinách 2:0, 4:1 a 0:0.
3.9.2019 09:14 - Michal Runák

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbalplanet.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

SHbE hokejbal 20/21 2020/2021

Najviac bodov

Najlepší strelec

Najlepší brankár