Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Kompletné súpisky tímov SHbE mužov

Prinášame vám menoslov hráčov jednotlivých tímov Slovenskej hokejbalovej extraligy 2020/2021.


KÁDRE TÍMOV SHbE MUŽOV V SEZÓNE 2020/2021

MŠK KEŽMAROK
Milan Glevaňák, Tomáš Noga, Samuel Hrabovský - Miloš Godalla, Samuel Čarnogurský, Vladimír Gajan, Matej Kovalčík, Lukáš Pajer, Kristián Svitana, Lukáš Pisarčík, Michal Roháčik, Štefan Bukovina, Stanislav Bekeš - Erik Kopkáš, Jozef Eduard Pitoňák, Boris Kantorek, Filip Vašaš, Adrián Turek, Lukáš Olejník, Miroslav Olejník, Sebastián Ugray, Gabriel Kosár, Lukáš Zadžora, Tomáš Jurský, Kamil Paciga, Kristián Čepišák, Matej Kolodzej, Nikolas Skokan, Adrián Kubis, Kristián Burdíček, Patrik Wesselényi, Matúš Gmitter, Sebastián Kiska

HMHK VRANOV NAD TOPĽOU
Miroslav Kunc, Šimon Cmar - Ladislav Sabol, Martin Džupina, Peter Mičej, Lukáš Dubás, Anton Ajben, Matúš Cifranič, Slavomír Maury, Július Lepot, Jaroslav Hanes - Filip Oščipovský, Martin Raschman, Branislav Štefan, Adam Jevič, Marián Homola, Matej Marciňak, Samuel Lazúr, Matej Štefkovič, Viktor Kundrát, Ondrej Homola, Lukáš Panik, Jakub Havrilčák, Ondrej Ladomirják, Samuel Havrilko, Marián Majerník, Adam Jakuboc, Maximilián Pagáč, Filip Andrejčík, Adam Fekete, Matej Džamba

ŠK 98 PRUSKÉ:
Michal Mišovec, Martin Suchomel - Martin Valášek, Filip Krčmárik, Daniel Pagáč, Lukáš Kapko, Peter Pagáč, Juraj Tichý, Vladimír Satina, Tomáš Hrehuš, Karol Rehák - Vladimír Bielik, Ondrej Buday, Lukáš Maděra, Milan Vozár, Tomáš Urbaník, Adam Greguš, Marcel Cíbik, Martin Ilončiak, Alexander Čerepan, Oliver Magut, Samuel Faktor, Róbert Balga, Alan Rusnák, Vladimír Porubský, Dávid Prna 

LION SVIDNÍK
Roman Dzúr, Július Kmec, Marek Trnka, Ľubomír Vachna, Jakub Balogáč - Daniel Sedlák, Ján Vook, Boris Zbuňák, Peter Habovčík, Daniel Stanislav, Oliver Zahuranec, Peter Gulík, Jaroslav Šiňanský, Martin Balogáč, Tomáš Lorenčík, Dávid Antal, Jakub Baláž, Daniel Marcinčák, Erik Durilla, Ján Rímsky, Jakub Parnica, Juraj Žižák, Marián Mikláš, Richard Duhoň, Ján Janík, Miroslav Lukáč, Mário Ondria, Andrej Blicha

PROTEF POVAŽSKÁ BYSTRICA
Peter Buliš, Patrik Martišek, Ondrej Švaňa - Roman Bujdák, Marek Bednár, Denis Kundľa, Juraj Ďurkech, Tomáš Kukučka, Marek Lukáč, Michal Bušovský, Tomáš Bajánek - František Poliaček, Libor Teplický, Boris Oravec, Tomáš Čičala, Jakub Linet, Andrej Miške, Lukáš Piják, Matúš Lipták, Lukáš Ďurkech, Filip Šuvara, Dávid Reľovský, Lukáš Bednár, Jakub Rufati, Boris Déneš, Ivan Švantner, Róbert Drábik, Samuel Hrivnák, Karol Šamaj, Jakub Andráško, Marek Demáček

HBC KOŠICE: 
Matej Kudľák, Dominik Fedor - Ľubomír Šándor, Nicolas Jenčuš, Juraj Kvaka, Sebastián Kaščák, Jakub Študenc, Miroslav Antoška, Kamil Kuľha, Roman Račko, Filip Vaško, Dominik Šimčák - Igor Halás, Patrik Mitra, Matúš Horváth, Richard Čirč, Gerhard Longauer, Jozef Marcin, Marek Lukáček, René Svitana, Jakub Bödi, Vladislav Fabian, Richard Jenčuš, Maroš Štefanco, Martin Kátlovský, Daniel Pivarník, Denis Markuš, Samuel Čuchran, Alexander Hvizdoš 

KOMETA VRÚTKY:
Matej Bolibruch, Patrik Richter, Peter Kubala, Daniel Ďuris - Matej Zeman, Marián Matúška, Tomáš Vidlár, Tomáš Pastorek, Michal Fodrek, Milan Greňo, Tomáš Knesl, Kristián Šarluška - Martin Lihan, Tomáš Ruttkay, Branislav Hlaváč, Stanislav Čavajda, Michal Fillo, Andrej Jurášek, Martin Kolčák, Peter Učník, Michal Tomečko, Ján Sahul, Jaroslav Kendera, Tomáš Parobok, Aurel Nauš, Filip Simon, Peter Junas, Andrej Farbák, Martin Minko, Ivan Brveník, Matej Šima 

NITRIANSKI RYTIERI:
Milan Murček, Matúš Kaczka, Juraj Ovečka - Marián Maxin, Ivan Káčer, Filip Titka, Marek Gajdoš, Ivan Gajdoš, Maroš Tóth, Michal Ivančík, Lukáš Šlosár - Ján König, Lukáš Myjavec, Radovan Cerjan, Tomáš Daniška, Ľubomír Belovič, Miroslav Blahovský, Ladislav Révay, Dag Bajtala, Martin Kolenčík, Matúš Jakuba, Adam Snovák, Dušan Štefanka, Lukáš Mrázik, Filip Zelenay, Kristián Bernát

LG GREEN STAFF BRATISLAVA:
Vladislav Kalis, Marcel Ďurech, Samuel Cigánik, Tomáš Dubnický - Lukáš Miklovič, Peter Bachynec, Marek Kanich, Marian Mikulčík, Jozef Minárik, Ivan Škultéty, Branislav Thron, Lukáš Vavro, Rastislav Virág, Marcel Dano, Tomáš Marcinek, Peter Velčický, Andrej Bohuslav, Michal Šalka, Ján Müller, Adam Fumač, Filip Voska, Michal Axamit, Matúš Korbáš, Enriko Kovačič, Adam Zámečník, Patrik Šulek, Vladimír Solník, Jakub Takáč, Samuel Funtek, Adam Pavelka, Marco Tomkovič, Tomáš Čambalík, Matej Šalka, Peter Bilik

LEADERS BRATISLAVA
Martin Juríček, Oliver Pukalík - Tomáš Ondriska, Michal Czanik, Lukáš Farkaš, Jozef Fabián, Tomáš Kozák, Samuel Hojer, Jakub Al-Asheri, Matej Matejík, Michal Guba, Lukáš Kurtin, Matej Weber, Miroslav Behúl, Ladislav Simon, Samuel Bánoczký, Filip Bobál, Ladislav Šoóš, Tomáš Pospíšil, Michal Hudák, Branislav Holzer, Matúš Bombara

HOKEJMARKET SKALICA
Ivan Poláček, Peter Kučera, Martin Hübl - Milan Sobol, Martin Daniel, Peter Janáč, Michal Salajka, Róbert Mikéska, Radovan Zelenka, Martin Miklík, David Rapant, Erik Muráň - David Janáč, Marek Škadra, Jaroslav Martinusík, Radovan Pollák, Denis Vadík, Milan Rampáček, Richard Válek, Michal Holaza, Miroslav Božik, Nikolas Kovalovský, Matej Čulen, Patrik Janáč, Radovan Drgoň, Radovan Špírek, Filip Krýdl, Martin Lukačovič, Peter Ivičič, Samuel Košút, Denis Kadlečík, Jakub Štefek, Radoslav Smetana, Tibor Zelenka 


 


SHBE Muži
program zápasov

06. 03. 2021
Nitra - Pruské o 11:00
Leaders - Vranov o 11:00
Kežmarok - Vrútky o 13:00
Skalica - Košice o 13:00
LG Bratislava - P. Bystrica o 14:00
13. 03. 2021
Nitra - Vranov o 11:00
Leaders - Kežmarok o 11:00

Tabuľka: SHbE hokejbal 20/21

TímZSkóreB
1.Pruské38:39
2.P. Bystrica215:36
3.Skalica39:66
4.Košice29:55
5.Vrútky38:84
6.LG Bratislava33:44
7.Vranov25:63
8.Nitra25:63
9.Leaders35:82
10.Kežmarok22:100
11.Svidník34:140

Najčítanejšie články

Najhorúcejšie diskusie

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbalplanet.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
27. 02. 2021
P. BystricaNitra
0:0REPORT
PruskéLG Bratislava
0:0REPORT
VrútkySvidník
0:0REPORT
VranovSkalica
0:0REPORT
KošiceLeaders
0:0REPORT
01. 01. 2021
NitraP. Bystrica
0:0REPORT
05. 12. 2020
SvidníkPruské
0:0REPORT

SHbE hokejbal 20/21 2020/2021

Najviac bodov

Matúš LiptákPBY6 bodov
2.Teplický L.PBY5
3.Rampáček M.SCA5
4.Piják L.PBY4
5.Vaško F.KEH4

Najlepší strelec

Lukáš PijákPBY3 góly
2.Čulen M.SCA2
3.Maxin M.NRA2
4.Lipták M.PBY2
5.Lihan M.VRU2

Najlepší brankár