Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Nominácia Slovenska U16 na sústredenie do Trnavy

15.5.2024 11:02 HBPL Pridať komentár

Reprezentáciu do 16 rokov čaká v dňoch 25. a 26. mája sústredenie v Trnave, pod vedením trénera Róberta Alföldyho absolvujú tri tréningové jednotky.


Nominácia:

BRANKÁRI:
TKÁČ Martin (HMHK Academy bauska Vranov n.T.)
GREGUŠ Martin (HBC lepurii DNV)
SLOVÍK Teodor Patrik (MhbK Lords Ball Svit)

OBRANCOVIA:
MICHLÍK Ján (HK IMS EAST Popradskí Piráti)
BIEL Ľubomír (HK IMS EAST Popradskí Piráti / HBC DT Považská Bystrica)
KOVALČÍK Filip (HBK Medokýš Martin)
VESELÝ Jakub (HOKEJBAL Prešov)
KASALA Michal (SAV Lamač)
CABÚK Samuel (SAV Lamač)
KOŠŤÁL Róbert (SAV Lamač)
DONOVAL Vincent (White Stars Petržalka)
ŠIŠKA Patrik (White Stars Petržalka)
SIAKEĽ Matúš (HbK Kometa Vrútky)

ÚTOČNÍCI:
MARKUŠ Dominik (HOKEJBAL Prešov)
MITRA Enrik (HOKEJBAL Prešov)
KRAJŇÁK Róbert (HOKEJBAL Prešov)
ĎURČO Juraj Jonas (HBK Medokýš Martin)
URMÍN Sebastián (HBC Iepurii DNV / HBK Medokýš Martin)
ALFÖLDY Adam (SAV Lamač)
ALFÖLDY Alex (SAV Lamač)
CHUDÝ Maxim (SAV Lamač)
MARTINKA Tobias (HK IMS EAST Popradskí Piráti / HBC DT Považská Bystrica)
ŠROMOVSKÝ Tomáš (HK IMS EAST Popradskí Piráti)
PATAKY Oliver (HK IMS EAST Popradskí Piráti)
KAROĽ Peter (HBK Levíčatá Humenné)
BILÝ Timotej (HC KERT Park Praha)
ČURLEJ Ján (HBC DT Považská Bystrica)
FOLTIN Samuel (HbK Kometa Vrútky)

NÁHRADNÍCI:
ROTH Leonard (HK IMS EAST Popradskí Piráti), BEŇO Martin (MhbK Lords Ball Svit), ŠIPKA Teodor (HBK Medokýš Martin), BALEK Peter (HBK Roconaba Zohor), CAPÁK Marco (MhbK Lords Ball Svit), BEŚÁK Oliver (HBK Levíčatá Humenné), GAŇA Bruno (HBC Žirafa Žilina), KOVÁR Timotej (HBK Nitrianski Rytieri), KRISTL Radovan (HBK Nitrianski Rytieri), BÉGER Marko (HBC Iepurii DNV), RÝCHLIK Patrik (HK IMS EAST Popradskí Piráti), FRANKO Filip (HOKEJBAL Prešov), PAŽICKÝ Adam
(MhbK Lords Ball Svit) 

REALIZAČNÝ TÍM:
ALFÖLDY Róbert – tréner, ALFÖLDY Juraj – asistent trénera, HRIC Maroš – manažér, MRVA Peter, ŠEMBERA Miroslav – technickí vedúci družstva


SHBE Muži
program zápasov

Tabuľka: Hokejbal muži 2023/2024

TímZSkóreB
1.LG Zľavomat1896:5141
2.Skalica18109:4640
3.P. Bystrica1868:3840
4.Poprad1890:6235
5.Nitra1865:4533
6.Košice1861:5830
7.Ružinov1857:5423
8.Vranov1857:8017
9.Pruské1836:1118
10.Vrútky1825:1193

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
26. 05. 2024
P. BystricaLG Zľavomat
3:0REPORT
25. 05. 2024
P. BystricaLG Zľavomat
4:6REPORT
19. 05. 2024
LG ZľavomatP. Bystrica
3:4REPORT
18. 05. 2024
LG ZľavomatP. Bystrica
4:7REPORT
11. 05. 2024
SkalicaP. Bystrica
2:3 PPREPORT
LG ZľavomatPoprad
3:2 PPREPORT
05. 05. 2024
PopradLG Zľavomat
6:5 SNREPORT

Hokejbal muži 2023/2024

Najviac bodov

Jaroslav MartinusíkSCA39 bodov
2.Lukačovič M.SCA34
3.Mitra P.KEH32
4.Hryzák I.PBY29
5.Straka A.PBY29

Najlepší strelec

Jaroslav MartinusíkSCA22 gólov
2.Mitra P.KEH17
3.Hryzák I.PBY16
4.Pitoňák J.PPD16
5.Fumač A.LGB15

Najlepší brankár

Peter BulišPBY1.42 g/z
2.Janouš M.NRA1.6
3.Olexa I.LGB2
4.Kučera P.SCA2.11
5.Dubnický T.RUZ2.36