Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Nominácia SR 16 na sústredenie do Žiliny

12.3.2023 19:14 HBPL

Nominácia reprezentácie SR U16 na sústredenie, ktoré sa bude konať dňa 19. marca v Športovej hale Bôrik v Žiline.


Brankári:
Chmelík Ján (HBK Medokýš Martin), Veteráni Ľubomír (HOKEJBAL Prešov), Roth Leonard (HK IMS-East Popradskí Piráti)

Obrancovia:
Lučivňák Dávid, Kovalčík Filip (obaja HBK Medokýš Martin), Hanus Adam (HBK Kometa Vrútky/ HBK Medokýš Martin), Hudák Samuel (HOKEJBAL Prešov), Kadiš Matej (HBK Nitrianski Rytieri), Suchý Mathias, Benko Ján, Capák Marco (všetci MHBK Lords Ball Svit), Kasala Michal, Cabúk Samuel (obaja SAV Lamač), Balek Peter (HBK Roconaba Zohor), Komada Lucas (HBC DT Považská Bystrica)

Útočníci:
Imrich Timotej, Markuš Dominik (obaja HOKEJBAL Prešov), Svetlák Silvester (HBK Kometa Vrútky/ HBK Medokýš Martin), Lalík Jakub, Urmín Sebastián (obaja HBK Medokýš Martin), Stašák Lucas, Šimko Maxim (obaja MHBK Lords Ball Svit), Alföldy Adam, Alföldy Alex, Husák Ondrej, Valentín Michal, Chudý Maxim (všetci SAV Lamač), Isák Pavol (HMHK Vranov nad Topľou), Kluch Oliver, Kovár Timotej (obaja HBK Nitrianski Rytieri), Demáček Michal (HBC DT Považská Bystrica), Lukna Matúš (HBK Roconaba Zohor), Budaj Artur Samuel (HBK Levíčatá Humenné)

Náhradníci:
Baník Ondrej (HMHK Vranov nad Topľou), Beňo Martin (MHBK Lords Ball Svit) - Čurha Adrián (HMHK Vranov nad Topľou), Valigura Jozef (MHBK Lords Ball Svit), Štepánek Patrik, Zadžora Lucas (obaja HK IMS-East Popradskí Piráti), Melicherčík Martin (HBC DT Považská Bystrica) - Gavron Adam (HMHK Vranov nad Topľou), Kováčik Marko, Piško Maxim, Ďurčo Juraj Jonas (všetci HBK Medokýš Martin), Franko Filip (HOKEJBAL Prešov), Šaling Lukáš (HK IMS-East Popradskí Piráti), Rezničák Kristián, Valigura Jakub (obaja MHBK Lords
Ball Svit)

Realizačný tím:
Alföldy Róbert – tréner, Alföldy Juraj – asistent trénera, Mihal Jaroslav – manažér, Szilvasi Marcel, Mrva Peter – technický vedúci družstva


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


SHBE Muži
program zápasov

02. 03. 2024
Nitra - Pruské o 10:30
Ružinov - P. Bystrica o 11:00
Skalica - Vranov o 13:00
LG Zľavomat - Košice o 13:00
Vrútky - Poprad o 13:00
03. 03. 2024
Nitra - Ružinov o 10:30
Skalica - Košice o 11:00

Tabuľka: Hokejbal muži 2023/2024

TímZSkóreB
1.LG Zľavomat1256:3826
2.Poprad1264:4024
3.Skalica1258:3524
4.Ružinov1242:2622
5.Nitra1243:3122
6.P. Bystrica1235:2722
7.Košice1138:3218
8.Vranov1234:479
9.Pruské1227:708
10.Vrútky1117:682

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
24. 02. 2024
VranovP. Bystrica
2:4REPORT
25. 11. 2023
VranovPruské
4:5REPORT
VrútkyRužinov
2:9REPORT
P. BystricaNitra
2:3 PPREPORT
LG ZľavomatSkalica
7:3REPORT
KošicePoprad
0:6REPORT
18. 11. 2023
VranovKošice
1:5REPORT

Hokejbal muži 2023/2024

Najviac bodov

Dávid ReľovskýPPD24 bodov
2.Mitra P.KEH22
3.Pospíšil T.PPD21
4.Pitoňák J.PPD20
5.Martinusík J.SCA20

Najlepší strelec

Jozef Eduard PitoňákPPD15 gólov
2.Mitra P.KEH11
3.Reľovský D.PPD10
4.Martinusík J.SCA10
5.Petrovič F.NRA9

Najlepší brankár

Peter BulišPBY1.4 g/z
2.Dubnický T.RUZ1.56
3.Kučera P.SCA2.33
4.Drvár M.PPD2.4
5.Bolibruch M.LGB2.5