Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Nominácia SR U18 na sústredenie do Liptovského Mikuláša

30.5.2023 18:26 HBPL Pridať komentár

Reprezentácia Slovenska do 18 rokov sa v rámci prípravy na MS stretne túto nedeľu v Liptovskom Mikuláši.


Brankári:
Sebestyén František (LG BB Finance Bratislava), Kundrát Adam (HMHK Vranov nad Topľou), Janouš Matej (HBK Nitrianski Rytieri), Mališ Marián (HBC DT Považská Bystrica)

Obrancovia:
Halás Filip (HBK Nitrianski Rytieri), Botka Dominik, Hanák Patrik (obaja HBC DT Považská Bystrica), Brejčák Marek, Rokos Michal (obaja HK IMS-East Popradskí Piráti / HBC DT Považská Bystrica), Semančík Simon, Božoň Dávid (obaja MŠK Spišská Belá), Feranec Michal (ŠK Rebels 91 Topoľčany), Letko Matej, Kováčik Adrián (obaja ŠK 98 Pruské), Čenčárik Jakub (HBK Adler Trebišov), Tisovčík Samuel (L2 Hockey Gajary Flames / HBC DT Považská Bystrica)

Útočníci:
Novajovský David, Vaverčák Patrik, Čech Pavol (všetci MŠK Spišská Belá), Zamborský Rastislav, Matušinský Adrián (obaja HBK Adler Trebišov), Rexa Nicolas, Vojtech Matúš (obaja ŠK 98 Pruské), Derlich Richard (HBK Nitrianski Rytieri), Štefaňák Jakub, Jenčko Daniel Alexander (obaja HMHK Vranov nad Topľou), Zajac Matej, Jakubík Ján, Baculák Dávid, Pekarčík Juraj (všetci HBC DT Považská Bystrica), Makó Ľuboš (HBC Košice), Mitra Marko (HOKEJBAL Prešov), Franek Michal, Jankovič Adrián (obaja HBK Medokýš Martin), Sisík Samuel (LG BB Finance Bratislava)

Náhradníci:
Kaššai Lukáš (HBC Košice / Hokejbal Prešov), Kohút Rastislav (HBK Medokýš Martin), Knapík Timotej, Gonda Peter (obaja MŠK Spišská Belá), Mitra Marko (Hokejbal Prešov), Demčák Matej, Sobota Tomáš (obaja HMHK Vranov nad Topľou), Džadžovský Lukáš (HBC Košice), Barilla David (HK IMS-East Popradskí Piráti), Kalnický Šimon, Matuška David (obaja HBK Medokýš Martin), Palieska Marek, Polák Mário (obaja ŠK 98 Pruské), Slezák Jakub (HBK Roconaba Zohor)

Realizačný tím:
Líška Ľubomír – tréner, Hirkala Tomáš – asistent trénera, Bučko Denis – kondičný tréner, Mihal Jaroslav a Mašlanka Richard – manažéri


SHBE Muži
program zápasov

23. 09. 2023
Skalica - Nitra o 10:00
Pruské - Ružinov o 13:00
Košice - Vrútky o 13:00
Poprad - LG Zľavomat o 14:00
30. 09. 2023
Nitra - Košice o 10:30
Ružinov - Vranov o 11:00
P. Bystrica - Poprad o 13:00

Tabuľka: Hokejbal muži 2023/2024

TímZSkóreB
1.Skalica214:46
2.Poprad213:76
3.Ružinov29:73
4.P. Bystrica28:63
5.Nitra28:63
6.Košice29:83
7.Vranov27:73
8.Pruské27:92
9.Vrútky24:111
10.LG Zľavomat22:160

Najčítanejšie články

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
16. 09. 2023
P. BystricaSkalica
4:6REPORT
LG ZľavomatNitra
2:8REPORT
VrútkyPruské
3:4 PPREPORT
KošiceVranov
4:1REPORT
15. 09. 2023
PopradRužinov
6:2REPORT
09. 09. 2023
PopradKošice
7:5REPORT
SkalicaLG Zľavomat
8:0REPORT

Hokejbal muži 2023/2024

Najviac bodov

Dávid ReľovskýPPD6 bodov
2.Štefanka T.NRA6
3.Behúl M.RUZ6
4.Lukačovič M.SCA5
5.Soós L.RUZ5

Najlepší strelec

Jakub ŠtefekSCA3 góly
2.Reľovský D.PPD3
3.Lukačovič M.SCA3
4.Bobál F.RUZ2
5.Vojčík O.PPD2

Najlepší brankár