Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Nominácia SR U18 na sústredenie

10.6.2022 09:50 HBPL Pridať komentár

Prinášame vám nomináciu SR do 18 rokov na sústredenie (19. júna) do Liptovského Mikuláša.


Brankári:
Mališ Marián (HBC DT Považská Bystrica), Janouš Matej (HBK Nitrianski Rytieri), Borovský Marek (HBC Košice), Kundrát Adam (HMHK Vranov nad Topľou), Károlyi Adrián (HBK Adler Trebišov)

Obrancovia:
Kubis Lukáš, Petras Marko, Knapík Peter (všetci MŠK Spišská Belá), Bender Lukáš (HBC Košice), Halás Filip, Chmelko Miloš (obaja HBK Nitrianski Rytieri), Šechný Jozef (Hokejbal Prešov/HBC Košice), Kohút Rastislav (HBK Medokýš Martin), Zizič Marek, Kentoš Jakub (obaja HMHK Vranov nad Topľou), Rábek Dávid (HBK Roconaba Zohor), Kováčik Adrián (ŠK 98 Pruské), Gachulinec Samuel (HBC DT Považská Bystrica), Botka Dominik (HBK Kometa Vrútky/HBC DT Považská Bystrica)

Útočníci:
Dejl Denis (ŠK Bukovinka Zvolen/HBC DT Považská Bystrica), Vaverčák Patrik, Kubis Adrián (obaja MŠK Spišská Belá), Čuchran Samuel (HBC Košice), Amrich Lukáš (HBK Nitrianski Rytieri), Galovič Maroš, Šamaj Erik, (obaja HBC DT Považská Bystrica), Lipták Radoslav, Marcinko Martin, Gríger Matúš (všetci HK IMS- East Popradskí Piráti), Sobota Tomáš, Demčák Matej (obaja HMHK Vranov nad Topľou), Šatka Ján (ŠK 98 Pruské), Badalov Kristián (HBT Slovan Bratislava/LG Bratislava), Bartakovics René Alex, Chrastina Rastislav (obaja HBK Kometa Vrútky)

Náhradníci:
Balický Matej (HMHK Vranov nad Topľou), Knapík Timotej, Burdíček Kristián (obaja MŠK Spišská Belá), Gachulinec Marco (HBC DT Považská Bystrica), Kišš Dominik (HBC Košice), Čenčarík Jakub, Zamborský Rastislav, Matušinský Adrián (všetci HBK Adler Trebišov), Slezák Jakub (HBK Roconaba Zohor), Brejčák Marek, Božoň Dávid, Šaling Filip (všetci HK IMS-East Popradskí Piráti), Sakál Samuel (HBK Medokýš Martin),
Zajac Matej (HBK Kometa Vrútky/HBC DT Považská Bystrica)

Realizačný tím:
Liška Ľubomír – tréner, Rampáček Milan – asistent trénera, Mihal Jaroslav – manažér, Szilvasi Marcel –
technický vedúci družstva


SHBE Muži
program zápasov

Tabuľka: SHbE Hokejbal 21/22

TímZSkóreB
1.Skalica21103:3656
2.Nitra2183:3646
3.Pruské2183:5743
4.P. Bystrica2185:5342
5.LG Bratislava2181:4640
6.Vrútky2166:6034
7.Leaders2171:5733
8.Košice2156:6627
9.Vranov2153:9214
10.Sp.Belá2136:11914
11.Poprad2141:9113
12.Svidník1115:601

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
28. 05. 2022
SkalicaLG Bratislava
3:4REPORT
22. 05. 2022
LG BratislavaSkalica
4:3 PPREPORT
21. 05. 2022
LG BratislavaSkalica
4:5REPORT
15. 05. 2022
SkalicaLG Bratislava
2:7REPORT
14. 05. 2022
SkalicaLG Bratislava
7:3REPORT
07. 05. 2022
NitraLG Bratislava
3:4REPORT
01. 05. 2022
LG BratislavaNitra
2:0REPORT

SHbE Hokejbal 21/22

Najviac bodov

Milan RampáčekSCA42 bodov
2.Cíbik M.PRU38
3.Martinusík J.SCA37
4.Vozár M.PRU37
5.Teplický L.PBY29

Najlepší strelec

Jaroslav MartinusíkSCA16 gólov
2.Vozár M.PRU16
3.Lukačovič M.SCA15
4.Piják L.PBY15
5.Cíbik M.PRU15

Najlepší brankár

Matej JanoušNRA1.17 g/z
2.Dekány O.SCA1.2
3.Murček M.NRA1.65
4.Mališ M.PBY1.67
5.Cigánik S.LGB1.83