Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Nováčik na úvod proti vicemajstrovi, obhajca titulu začne doma

31.7.2015 13:16 Hokejbal.sk

Prinášame vám rozlosovanie základnej časti extraligy seniorov na sezónu 2105/16.


Rozlosovanie extraligy seniorov 2015/16 - jesenná časť:

1.kolo 5.9.2015 13:00
  
13:00 HBK Nitrianski rytieri - MŠK Mimisolar Kežmarok 
13:00 ŠK 98 Pruské - HBK Lion Svidník 
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - Kometa Vrútky 
13:00 Leaders Ružinov Imperial Vitamins Martin 
13:00 D.C.S.I. Diaková - LG AZHOKEJ Bratislava 
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - Jokerit Petržalka 

2.kolo 12.9.2015

15:00 HBK Lion Svidník - HBK Nitrianski rytieri 
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - ŠK 98 Pruské 
13:00 Kometa Vrútky - Leaders Ružinov 
15:00 Imperial Vitamins Martin - HBK Hokejmarket Skalica 
10:30 Jokerit Petržalka - D.C.S.I. Diaková 
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - HBK PROTEF P. Bystrica

3.kolo 19.9.2015

13:00 HBK Nitrianski rytieri - Imperial Vitamins Martin 
13:00 ŠK 98 Pruské - Kometa Vrútky 
13:00 D.C.S.I. Diaková - MŠK Mimisolar Kežmarok 
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - HBK Lion Svidník 
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - LG AZHOKEJ Bratislava 
13:00 Leaders Ružinov - Jokerit Petržalka 

4.kolo 26.9.2015

13:00 Kometa Vrútky - HBK Nitrianski rytieri 
15:00 Imperial Vitamins Martin - ŠK 98 Pruské 
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - HBK PROTEF P. Bystrica 
15:00 HBK Lion Svidník - D.C.S.I. Diaková 
10:30 Jokerit Petržalka - HBK Hokejmarket Skalica 
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - Leaders Ružinov 

5. kolo 3.10.2015

13:00 HBK Nitrianski rytieri - D.C.S.I. Diaková 
13:00 ŠK 98 Pruské - HBK PROTEF P. Bystrica 
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - HBK Hokejmarket Skalica 
15:00 HBK Lion Svidník - Leaders Ružinov 
13:00 Kometa Vrútky - LG AZHOKEJ Bratislava 
15:00 Imperial Vitamins Martin - Jokerit Petržalka 

6.kolo 4.10.2015

13:00 HBK Nitrianski rytieri - HBK PROTEF P. Bystrica 
13:00 ŠK 98 Pruské - D.C.S.I. Diaková 
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - Leaders Ružinov 
11:00 HBK Lion Svidník - HBK Hokejmarket Skalica 
11:00 Imperial Vitamins Martin - LG AZHOKEJ Bratislava 
13:00 Kometa Vrútky - Jokerit Petržalka 

7.kolo 10.10.2015

13:00 HBK Nitrianski rytieri - ŠK 98 Pruské 
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - HBK Lion Svidník 
13:00 Kometa Vrútky - Imperial Vitamins Martin 
13:00 D.C.S.I. Diaková - HBK PROTEF P. Bystrica 
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - Leaders Ružinov 
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - Jokerit Petržalka 

8.kolo 17.10.2015

13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - Imperial Vitamins Martin 
13:00 D.C.S.I. Diaková - Kometa Vrútky 
13:00 Leaders Ružinov - HBK Nitrianski rytieri 
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské 
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - HBK Lion Svidník 
10:30 Jokerit Petržalka - MŠK Mimisolar Kežmarok

9.kolo 18.10.2015

13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - Kometa Vrútky 
13:00 D.C.S.I. Diaková - Imperial Vitamins Martin 
13:00 Leaders Ružinov - ŠK 98 Pruské 
11:00 HBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski rytieri 
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - MŠK Mimisolar Kežmarok 
10:30 Jokerit Petržalka - HBK Lion Svidník 

 10.kolo 24.10.2015

13:00 HBK Nitrianski rytieri - Jokerit Petržalka 
13:00 ŠK 98 Pruské - LG AZHOKEJ Bratislava 
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - Imperial Vitamins Martin 
15:00 HBK Lion Svidník - Kometa Vrútky 
13:00 D.C.S.I. Diaková - HBK Hokejmarket Skalica 
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - Leaders Ružinov 

11.kolo 31.10.2015  

14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - HBK Nitrianski rytieri 
10:30 Jokerit Petržalka - ŠK 98 Pruské 
13:00 Kometa Vrútky - MŠK Mimisolar Kežmarok 
15:00 Imperial Vitamins Martin - HBK Lion Svidník 
13:00 Leaders Ružinov - D.C.S.I. Diaková 
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF P. Bystrica

12.kolo 7.11.2015

13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - HBK Nitrianski rytieri 
15:00 HBK Lion Svidník - ŠK 98 Pruské 
13:00 Kometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica 
15:00 Imperial Vitamins Martin - Leaders Ružinov 
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - D.C.S.I. Diaková 
10:30 Jokerit Petržalka - HBK PROTEF P. Bystrica 

13. kolo 14.11.2015

13:00 HBK Nitrianski rytieri - HBK Lion Svidník 
13:00 ŠK 98 Pruské - MŠK Mimisolar Kežmarok 
13:00 Leaders Ružinov - Kometa Vrútky 
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - Imperial Vitamins Martin 
13:00 D.C.S.I. Diaková - Jokerit Petržalka 
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - LG AZHOKEJ Bratislava 

14.kolo 21.11.2015

15:00 Imperial Vitamins Martin - HBK Nitrianski rytieri 
13:00 Kometa Vrútky - ŠK 98 Pruské 
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - D.C.S.I. Diaková 
15:00 HBK Lion Svidník - HBK PROTEF P. Bystrica 
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica 
10:30 Jokerit Petržalka - Leaders Ružinov 

15.kolo 28.11.2015

13:00 HBK Nitrianski rytieri - Kometa Vrútky 
13:00 ŠK 98 Pruské - Imperial Vitamins Martin 
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - MŠK Mimisolar Kežmarok 
13:00 D.C.S.I. Diaková - HBK Lion Svidník 
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - Jokerit Petržalka 
13:00 Leaders Ružinov - LG AZHOKEJ Bratislava

16.kolo 27.2.2016

13:00 D.C.S.I. Diaková - HBK Nitrianski rytieri
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica  - ŠK 98 Pruské
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - MŠK Mimisolar Kežmarok
13:00 Leaders Ružinov - HBK Lion Svidník
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - Kometa Vrútky
10:30 Jokerit Petržalka - Imperial Vitamins Martin
17.kolo 28.2.2016
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica  - HBK Nitrianski rytieri
13:00 D.C.S.I. Diaková - ŠK 98 Pruské
13:00 Leaders Ružinov - MŠK Mimisolar Kežmarok
11:00 HBK Hokejmarket Skalica - HBK Lion Svidník
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - Imperial Vitamins Martin
10:30 Jokerit Petržalka - Kometa Vrútky
18.kolo 5.3.2016
13:00 ŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski rytieri
15:00 HBK Lion Svidník - MŠK Mimisolar Kežmarok
15:00 Imperial Vitamins Martin - Kometa Vrútky
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica  - D.C.S.I. Diaková
13:00 Leaders Ružinov - HBK Hokejmarket Skalica
10:30 Jokerit Petržalka - LG AZHOKEJ Bratislava
19.kolo 12.3.2016
15:00 Imperial Vitamins Martin - HBK PROTEF P. Bystrica
13:00 Kometa Vrútky - D.C.S.I. Diaková
13:00 HBK Nitrianski rytieri  - Leaders Ružinov
13:00 ŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica
15:00 HBK Lion Svidník - LG AZHOKEJ Bratislava
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - Jokerit Petržalka
20.kolo 13.3.2016
13:00 Kometa Vrútky - HBK PROTEF P. Bystrica
11:00 Imperial Vitamins Martin - D.C.S.I. Diaková
13:00 ŠK 98 Pruské - Leaders Ružinov
13:00 HBK Nitrianski rytieri - HBK Hokejmarket Skalica
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - LG AZHOKEJ Bratislava
11:00 HBK Lion Svidník - Jokerit Petržalka
21.kolo 19.3.2016

10:30 Jokerit Petržalka - HBK Nitrianski rytieri
14:00 LG AZHOKEJ Bratislava - ŠK 98 Pruské
15:00 Imperial Vitamins Martin - MŠK Mimisolar Kežmarok
13:00 Kometa Vrútky - HBK Lion Svidník
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - D.C.S.I. Diaková
13:00 Leaders Ružinov - HBK PROTEF P. Bystrica
22. kolo 26.3.2016

13:00 HBK Nitrianski rytieri - LG AZHOKEJ Bratislava
13:00 ŠK 98 Pruské - Jokerit Petržalka
13:00 MŠK Mimisolar Kežmarok - Kometa Vrútky
13:00 HBK Lion Svidník - Imperial Vitamins Martin
13:00 D.C.S.I. Diaková - Leaders Ružinov
13:00 HBK PROTEF P. Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica



Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


SHBE Muži
program zápasov

Tabuľka: SHbE hokejbal 20/21

TímZSkóreB
1.Pruské38:39
2.P. Bystrica215:36
3.Skalica39:66
4.Košice29:55
5.Vrútky38:84
6.LG Bratislava33:44
7.Vranov25:63
8.Nitra25:63
9.Leaders35:82
10.Kežmarok22:100
11.Svidník34:140

Najhorúcejšie diskusie

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbalplanet.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
10. 04. 2021
LG BratislavaVrútky
0:0REPORT
PruskéLeaders
0:0REPORT
P. BystricaSkalica
0:0REPORT
KežmarokKošice
0:0REPORT
SvidníkVranov
0:0REPORT
03. 04. 2021
VrútkyNitra
0:0REPORT
PruskéSkalica
0:0REPORT

SHbE hokejbal 20/21 2020/2021

Najviac bodov

Matúš LiptákPBY6 bodov
2.Teplický L.PBY5
3.Rampáček M.SCA5
4.Piják L.PBY4
5.Vaško F.KEH4

Najlepší strelec

Lukáš PijákPBY3 góly
2.Čulen M.SCA2
3.Maxin M.NRA2
4.Lipták M.PBY2
5.Lihan M.VRU2

Najlepší brankár