Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Slovenský výber do 20 rokov skončil siedmy, Ružinov si zahral finále

Na medzinárodnom turnaji Pilsen Challenge 2018 štartoval slovenský reprezentačný výber do 20 rokov a extraligista z Ružinova.


Skupina A: HBC Plzeň, Slovensko U20, SHC Belpa 1107, West Coast Express
Skupina B: HC Kert Park Praha, Česká republika U20, Ružinov Bratislava, SHC Grenchen

Piatok, 9. februára 2018

HC Kert Park Praha - Ružinov Bratislava 3:0 (0:0)
Góly a asistencie: 17. Wróbel (Kruček J.), 27. Dejneka (Zvonek, Šperl), 28. Pala (Kruček M., Fejfar)

HC Plzeň - Slovensko U20 4:0 (1:0)
Góly a asistencie: 3. Drož (Benedikt), 16. Švarc, 18. Hanuš (Švarc), 28. Ulč (Lokajíček)

SHC Grenchen - Ružinov Bratislava 2:3 (1:2)
Góly a asistencie: 14. Röthlisberger, 19. Sterchi (Aegerter, Stäheli) - 9. Hlavačka B., 15. Danko D., 26. Jaššo M. (Horváth, Danko D.)

Slovensko U20 - SHC Belpa 1107 1:4 (1:1)
Góly a asistencie: 15. Špírek (Študenc, Čepišák) - 14. Schnaubelt (Müller), 25. Schnaubelt (Müller), 27. Faina A. (Bohnenblust), 29. Bütikofer

Sobota, 10. februára 2018

Ružinov - Česká republika U20 2:1 (1:0)
Góly a asistencie: 9. Jaššo M. (Czanik), 21. Hajduk (Polák) - 22. Majer (Prokop)

Slovensko U20 - West Coast Express 3:3 (1:1)
Góly a asistencie: 14. Babinský, 21. Gabčo (Študenc), 24. Čepišák (Bajánek) - 14. Rímsky (Grendel), 18. Ceraldi, 26. Štefan (Oščipovský)

Ružinov - West Coast Express 2:0 (1:0)
Góly a asistencie: 15. Danko D. (Horváth), 26. Horváth

HC Kert Park Praha - Slovensko U20 3:1 (0:1)
Góly a asistencie: 18. Zvonek (Wróbel, Danko P.), 23. Fejfar (Pala, Kruček), 28. Plzák (Wróbel)

Nedeľa, 11. februára 2018

O 7. miesto: West Coast Express - Slovensko U20 2:3 (0:2)
Góly a asistencie: 25. Ceraldi (Findura), 33. Ceraldi (Rímsky) - 5. Bánoczký S. (Chromiak, Farbák), 12. Gabčo (Gajdoš, Kľoc), 17. Bánoczký S. (Babinský, Reľovský)

Semifinále: Ružinov Bratislava - SHC Grenchen 3:0 (2:0)
Góly a asistencie: 3. Jaššo M. (Czanik, Danko D.), 10. Jaššo M. (Križan, Danko D.), 30. Modrič (Gregorík)

Finále: Ružinov Bratislava - Česká republika U20 1:4 (0:2)
Góly a asistencie: 19. Behúl - 8. Zajíček (Šimunek), 11. Moravec (Malina), 19. Malina (Fanderlík), 22. Fanderlík (Holec)


SHBE Muži
program zápasov

27. 04. 2024
Skalica - P. Bystrica o 13:00
LG Zľavomat - Poprad o 13:00
28. 04. 2024
Skalica - P. Bystrica o 13:00
LG Zľavomat - Poprad o 13:00
04. 05. 2024
P. Bystrica - Skalica o 13:00
Poprad - LG Zľavomat o 13:00

Tabuľka: Hokejbal muži 2023/2024

TímZSkóreB
1.LG Zľavomat1896:5141
2.Skalica18109:4640
3.P. Bystrica1868:3840
4.Poprad1890:6235
5.Nitra1865:4533
6.Košice1861:5830
7.Ružinov1857:5423
8.Vranov1857:8017
9.Pruské1836:1118
10.Vrútky1825:1193

Najčítanejšie články

Najhorúcejšie diskusie

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
20. 04. 2024
PopradNitra
6:4REPORT
14. 04. 2024
RužinovSkalica
2:3REPORT
NitraPoprad
4:3 PPREPORT
13. 04. 2024
VranovLG Zľavomat
2:6REPORT
RužinovSkalica
1:5REPORT
KošiceP. Bystrica
1:3REPORT
NitraPoprad
3:4 PPREPORT

Hokejbal muži 2023/2024

Najviac bodov

Jaroslav MartinusíkSCA39 bodov
2.Lukačovič M.SCA34
3.Mitra P.KEH32
4.Hryzák I.PBY29
5.Straka A.PBY29

Najlepší strelec

Jaroslav MartinusíkSCA22 gólov
2.Mitra P.KEH17
3.Hryzák I.PBY16
4.Pitoňák J.PPD16
5.Fumač A.LGB15

Najlepší brankár

Peter BulišPBY1.42 g/z
2.Janouš M.NRA1.6
3.Olexa I.LGB2
4.Kučera P.SCA2.11
5.Dubnický T.RUZ2.36