Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Program zápasov MS juniorov 2023

9.5.2023 09:51 HBPL

Prinášame vám program zápasov MS juniorov 2023 v Liberci. Slovenské reprezentácie budú mať na šampionáte zastúpenie vo všetkých kategóriách, okrem toho bude v akcii aj výber do 14 rokov, ktorý v rámci MS odohrá dva prípravné zápasy proti českým rovesníkom.


STREDA 28. júna
Svijanská Aréna 1

U16
16.00 Kanada Východ - Česko Červení
18.00 Česko Bieli - Veľká Británia

U20
10.00 Česko - Švajčiarsko
20.00 USA - Česko

U23
12.00 Česko - Veľká Británia
14.00 USA - Kanada

Svijanská Aréna 2

U16
14.00 Kanada Západ - SLOVENSKO
16.00 USA - Švajčiarsko

U20
10.00 Kanada - USA
18.00 SLOVENSKO - Kanada

U23
12.00 SLOVENSKO - Švajčiarsko
20.00 Veľká Británia - SLOVENSKO

--------------------------------------------------------

ŠTVRTOK 29. júna
Svijanská Aréna 1

U16
18.00 SLOVENSKO - Česko Bieli

U20
16.00 Česko - Kanada

U23
10.00 Švajčiarsko - Česko
12.00 Veľká Británia - USA
14.00 Kanada - SLOVENSKO
20.00 USA - Česko

Svijanská Aréna 2

U16
14.00 Česko Červení - USA
16.00 Veľká Británia - Kanada Západ
18.00 Švajčiarsko - Kanada Východ

U20
12.00 Švajčiarsko - SLOVENSKO
20.00 SLOVENSKO - USA

--------------------------------------------------------

PIATOK 30. júna
Home Credit Aréna

U20
16.00 Česko - SLOVENSKO

U23
14.00 SLOVENSKO - USA
18.00 Česko - Kanada

Svijanská Aréna 1

U16
13.00 Česko Červení - Švajčiarsko
15.00 Kanada Západ - Česko Bieli

U20
11.00 Švajčiarsko - Kanada

U23
09.00  Kanada - Švajčiarsko
17.00 Švajčiarsko - Veľká Británia

Svijanská Aréna 2

U16
13.00 Kanada Východ - USA
15.00 SLOVENSKO - Veľká Británia

U20
USA - Švajčiarsko

--------------------------------------------------------

SOBOTA 1. júla
Home Credit Aréna

U16
10.30 semifinále A 
13.00 semifinále A

U20
15.30 semifinále 
18.00 semifinále 

Svijanská Aréna 1

U14
Česko - SLOVENSKO - prípravný zápas

U23
13.00 Švajčiarsko - USA
15.00 SLOVENSKO - Česko
17.00 Kanada - Veľká Británia

Svijanská Aréna 2

U14
15.30 SLOVENSKO - Česko - prípravný zápas

U16
10.30 semifinále B
13.00 semifinále B

U20
piaty tím - lokálny tím - prípravný zápas 

--------------------------------------------------------

NEDEĽA 2. júla
Home Credit Aréna

U16
12.30 finále

U20
15.15 finále

U23
09.45 o bronz
18.00 finále

Svijanská Aréna 1

U16
09.00 o bronz
11.30 umiestnenie

U20
14.15 o bronz

U23
17.00 o umiestnenie 

Svijanská Aréna 2

U16
11.15 o umiestnenie

--------------------------------------------------------

PONDELOK 3. júla
Svijanská Aréna 1

U18 
09.00 Česko - USA
15.00 SLOVENSKO - Česko

U21 ženy
11.00 Česko - USA
18.00 Kanada - Česko

Svijanská Aréna 2

09.00 Švajčiarsko - SLOVENSKO
16.00 Kanada - USA

U21 ženy
11.00 SLOVENSKO - Kanada
18.00 USA - Veľká Británia

--------------------------------------------------------

UTOROK 4. júla
Svijanská Aréna 1

U18
09.00 Švajčiarsko - Česko
16.00 Česko - Kanada

U21 ženy
11.00 Kanada - USA
18.00 SLOVENSKO - Česko

Svijanská Aréna 2

U18
09.00 SLOVENSKO - Kanada
16.00 USA - Švajčiarsko

U21 ženy
11.00 Veľká Británia - SLOVENSKO
18.00 Veľká Británia - Kanada

--------------------------------------------------------

STREDA 5. júla
Svijanská Aréna 1

U18
09.00 USA - SLOVENSKO
16.00 semifinále 1

U21 ženy
11.00 Česko - Veľká Británia
18.00 semifinále 1

Svijanská Aréna 2

U18
09.00 Kanada - Švajčiarsko
16.00 semifinále 2

U21 ženy
11.00 USA - SLOVENSKO
18.00 semifinále 2

--------------------------------------------------------

ŠTVRTOK 6. júla
Svijanská Aréna 1

U18
09.00 o bronz
14.00 finále

U21 ženy
11.30 o bronz
17.00 finále

Svijanská Aréna 2

U18
10.00 piaty tím - lokálny tím ČR - prípravný zápas

U21
12.30 piaty tím - ČR U16 - prípravný zápas 
 


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


SHBE Muži
program zápasov

Tabuľka: Hokejbal muži 2023/2024

TímZSkóreB
1.LG Zľavomat1896:5141
2.Skalica18109:4640
3.P. Bystrica1868:3840
4.Poprad1890:6235
5.Nitra1865:4533
6.Košice1861:5830
7.Ružinov1857:5423
8.Vranov1857:8017
9.Pruské1836:1118
10.Vrútky1825:1193

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
26. 05. 2024
P. BystricaLG Zľavomat
3:0REPORT
25. 05. 2024
P. BystricaLG Zľavomat
4:6REPORT
19. 05. 2024
LG ZľavomatP. Bystrica
3:4REPORT
18. 05. 2024
LG ZľavomatP. Bystrica
4:7REPORT
11. 05. 2024
SkalicaP. Bystrica
2:3 PPREPORT
LG ZľavomatPoprad
3:2 PPREPORT
05. 05. 2024
PopradLG Zľavomat
6:5 SNREPORT

Hokejbal muži 2023/2024

Najviac bodov

Jaroslav MartinusíkSCA39 bodov
2.Lukačovič M.SCA34
3.Mitra P.KEH32
4.Hryzák I.PBY29
5.Straka A.PBY29

Najlepší strelec

Jaroslav MartinusíkSCA22 gólov
2.Mitra P.KEH17
3.Hryzák I.PBY16
4.Pitoňák J.PPD16
5.Fumač A.LGB15

Najlepší brankár

Peter BulišPBY1.42 g/z
2.Janouš M.NRA1.6
3.Olexa I.LGB2
4.Kučera P.SCA2.11
5.Dubnický T.RUZ2.36