Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Program zápasov MS Masters

1.9.2022 19:51 HBPL

Od 7. do 11. septembra budú v českých mestách Kladno a Nové Strašecí bojovať veteráni o tituly na MS. Slovensko pošle do boja tri výbery, dva mužské a jeden ženský.


program zápasov MS:

STREDA 7. septembra - KLADNO

muži:

09.00 OLD BOYS SLOVAKIA - Rakúsko
10.30 Kanada - Central Bohemia
12.00 USA United - ČR 1
16.30 Rakúsko - Kanada
18.00 ČR 1 - OLD BOYS SLOVAKIA
21.00 Central Bohemia - USA United

ženy:

13.30 LADIES SLOVAKIA - USA United
15.00 Kanada - Veľká Británia
19.30 Kanada - USA United

STREDA 7. septembra - NOVÉ STRAŠECÍ

muži:

09.00 USA - Kanada Saskatchewan
10.30 TEAM SLOVAKIA - Grécko
12.00 Veľká Británia - ČR 2

ženy:

13.30 ČR - USA
18.00 ČR - LADIES SLOVAKIA
21.00 USA - Veľká Británia

ŠTVRTOK 8. septembra - KLADNO

muži:

09.00 ČR 1 - Rakúsko
10.30 USA United - Kanada
12.00 OLD BOYS SLOVAKIA - Central Bohemia
16.30 Rakúsko - USA United
18.00 ČR 1 - Central Bohemia
21.00 Kanada - OLD BOYS SLOVAKIA

ženy:

13.30 Kanada - USA
15.00 LADIES SLOVAKIA - Veľká Británia
19.30 Kanada - LADIES SLOVAKIA

ŠTVRTOK 8. septembra - NOVÉ STRAŠECÍ

muži:

09.00 ČR 2 - TEAM SLOVAKIA
10.30 Veľká Británia - Kanada Saskatchewan
15.00 TEAM SLOVAKIA - Veľká Británia
16.30 USA - ČR 2
19.30 Kanada Saskatchewan - Grécko

ženy:

13.00 ČR - USA
18.00 USA - USA United
21.00 ČR - Veľká Británia

PIATOK 9. septembra - KLADNO

muži:

09.00 Central Bohemia - Rakúsko
10.30 USA United - OLD BOYS SLOVAKIA
12.00 Kanada - ČR 1
18.00 štvrťfinále
19.40 štvrťfinále

ženy:

13.30 USA - LADIES SLOVAKIA
15.00 Kanada - ČR

PIATOK 9. septembra - NOVÉ STRAŠECÍ

muži:

09.00 TEAM SLOVAKIA - USA
10.30 Grécko - Veľká Británia
12.00 Kanada Saskatchewan - ČR 2
18.00 štvrťfinále
19.40 štvrťfinále

ženy:

13.30 USA United - Veľká Británia

SOBOTA 10. septembra - KLADNO

muži:

18.20 semifinále
20.00 semifinále

ženy:

15.00 semifinále
16.40 semifinále

SOBOTA 10. septembra - NOVÉ STRAŠECÍ

muži:

10.30 o 11. miesto
12.10 o 9. miesto
15.30 o 7. miesto
17.10 o 5. miesto

ženy:

13.50 o 5. miesto

SOBOTA 11. septembra - KLADNO

muži:

11.15 o bronz 
16.00 finále

ženy:

09.00 o bronz
13.30 finále

NOMINÁCIE SLOVENSKÝCH TÍMOV:

OLD BOYS SLOVAKIA

Brankári: Drvár Marek, Vlček Martin, Kalis Vladislav

Hráči: Bajtala Dag, Pribela Peter, Zelenák Martin, Štefan Dávid, Alflödy Juraj, Rochl Juraj, Špoták Martin, Bartaloš Robert, Šoltýs Milan, Kochan Ronald, Kollár Štefan, Stanko Štefan, Kopecký Jaroslav, Roháčik Michal, Roháčik Filip, Štefan Branislav, Lipár Daniel, Škovíra Miroslav, Miko Marek, Rehák Karol, Zemeš Jozef, Komínek Marian

TEAM SLOVAKIA

Brankári: Jurošek Peter, Lohnický Martin, Braxatoris Miloš
Obrancovia: Giba Marián, Minárik Jozef, Doskočil Peter, Greňo Milan, Vannay Martin, Száraz Július, Blahut Pavol
Útočníci: Rampáček Milan, Behúl Miroslav, Pirošík Peter, Polák František, Simon Ladislav, Križan Ján, Kašša Róbert, Drábik Róbert, Blazsek Ján, Javorka Slavomír, Seriš Peter, Thron Branislav, Lajčiak Lukáš, Sloboda Róbert

LADIES SLOVAKIA

Brankárky: Pastorková Rišová Andrea, Slobodová Jana
Obrankyne: Drdáková Zuzana, Drličková Katarína, Klempová Jarmila. Mináriková Lýdia, Pastorková Michaela, Zemiaková Mária
Útočníčky: Kochanová Silvia, Danková Petra, Rychtová Michaela, Finďová Katarína, Rašková Martina, Segedyová Iveta, Štepanovská Mária, Muchová Martina, Chlpáňová Katarína, Spodniaková Jana, Gajnáková Michaela


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


SHBE Muži
program zápasov

08. 10. 2022
LG Bratislava - Nitra o 13:00
Sp.Belá - Poprad o 13:00
P. Bystrica - Pruské o 13:00
Košice - Vranov o 13:00
09. 10. 2022
Vrútky - Košice o 13:00
15. 10. 2022
Leaders - Vranov o 11:00
Vrútky - LG Bratislava o 13:00

Tabuľka: SHbE muži 2022/2023

TímZSkóreB
1.LG Bratislava633:1115
2.Skalica724:1915
3.Nitra620:1214
4.Pruské516:1311
5.Vranov518:168
6.Poprad518:167
7.Košice411:117
8.P. Bystrica59:115
9.Leaders710:234
10.Vrútky511:193
11.Sp.Belá59:281

Najčítanejšie články

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
02. 10. 2022
PruskéVrútky
3:1REPORT
VranovNitra
2:1 PPREPORT
KošiceLG Bratislava
4:3REPORT
PopradSkalica
3:5REPORT
Sp.BeláLeaders
0:5REPORT
01. 10. 2022
PopradLeaders
7:0REPORT
KošiceNitra
4:5 PPREPORT

SHbE muži 2022/2023

Najviac bodov

Jakub TakáčLGB12 bodov
2.Fumač A.LGB11
3.Šalka M.LGB11
4.Lipták M.PPD10
5.Kolenčík M.NRA8

Najlepší strelec

Richard VálekSCA6 gólov
2.Takáč J.LGB6
3.Lipták M.PPD5
4.Raschman M.VNT5
5.Balga R.PRU4

Najlepší brankár

Milan MurčekNRA1.67 g/z
2.Buliš P.PBY2
3.Bolibruch M.LGB2
4.Hrabovský S.PPD2.25
5.Suchomel M.PRU2.75