Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Rozlosovanie Mamut Cupu U18 a U23

17.5.2019 13:54 Hokejbal.sk

Prinášame vám rozlosovanie turnajov Mamut Cup U18 a U23.


MAMUT CUP 2019 - Slovenský pohár U18
Bratislava, 25. 5. 2019 - Hokejbalové ihrisko, Haanova 1, Bratislava

HBK Kometa Vrútky, L2 Hockey Gajary Flames, HBK Adler Trebišov, MŠK Mimisolar Kežmarok, HBK Nitrianski Rytieri Nitra

SOBOTA 25. 5. 2019

L2 Hockey Gajary Flames – HBK Nitrianski Rytieri Nitra 09:00 hod. 1
HBK Kometa Vrútky – MŠK Mimisolar Kežmarok 10:05 hod. 2
HBK Nitrianski Rytieri Nitra – HBK Adler Trebišov 11:10 hod. 3
MŠK Mimisolar Kežmarok – L2 Hockey Gajary Flames 12:15 hod. 4
HBK Adler Trebišov – HBK Kometa Vrútky 13:20 hod. 5
MŠK Mimisolar Kežmarok – HBK Nitrianski Rytieri Nitra 14:25 hod. 6
HBK Kometa Vrútky – L2 Hockey Gajary Flames 15:30 hod. 7
HBK Adler Trebišov – MŠK Mimisolar Kežmarok 16:35 hod. 8
HBK Nitrianski Rytieri Nitra – HBK Kometa Vrútky 17:40 hod. 9
L2 Hockey Gajary Flames – HBK Adler Trebišov 18:45 hod. 10

Stretnutia sa hrajú 2x15 min. čistého času.

MAMUT CUP 2019 - Slovenský pohár U23
Bratislava, 25. – 26. 5. 2019 - Ihrisko Turbínová 1, Bratislava

SKUPINA A: ŠHBK Ružinov, HBK Adler Trebišov,  Nitra Foxes, Barons Bratislava
SKUPINA B: HBK Nitrianski Rytieri Nitra, MŠK HMHK Bauska Vranov n/T, ŠK 98 Pruské, Aqualand Poprad

SOBOTA 25. 5. 2019

Barons Bratislava – ŠHBK Ružinov 08:30 hod. 1 A
HBK Nitrianski Rytieri Nitra – ŠK 98 Pruské 09:35 hod. 2 B
HBK Adler Trebišov – Nitra Foxes 10:40 hod. 3 A
MŠK HMHK Bauska Vranov n/T – Aqualand Poprad 11:45 hod. 4 B
ŠHBK Ružinov – HBK Adler Trebišov 12:50 hod. 5 A
Nitra Foxes – Barons Bratislava 13:55 hod. 6 A
ŠK 98 Pruské – Aqualand Poprad 15:00 hod. 7 B
HBK Nitrianski Rytieri Nitra – MŠK HMHK Bauska Vranov n/T 16:05 hod. 8 B
ŠHBK Ružinov – Nitra Foxes 17:10 hod. 9 A
HBK Adler Trebišov – Barons Bratislava 18:15 hod. 10 A

NEDEĽA 26. 5. 2019

MŠK HMHK Bauska Vranov n/T – ŠK 98 Pruské 08:30 hod. 11 B
Aqualand Poprad – HBK Nitrianski Rytieri Nitra 09:35 hod. 12 B
B 2 – A 3 10:40 hod. 13 QF 1
A 2 – B 3 11:45 hod. 14 QF 2
A 1 – výhra 13 12:50 hod. 15 SF 1
B 1 – výhra 14 13:55 hod. 16 SF 2
prehra 15 – prehra 16 15:00 hod. 17 o 3. M
výhra 15 – výhra 16 16:05 hod. 18 finále

V tejto kategórií je bodovanie klasické (2-1-0). Systém vyplýva z rozlosovania.

Rubrika: TurnajeMamut Cup


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


SHBE Muži
program zápasov

Tabuľka: Hokejbal muži 2023/2024

TímZSkóreB
1.LG Zľavomat1896:5141
2.Skalica18109:4640
3.P. Bystrica1868:3840
4.Poprad1890:6235
5.Nitra1865:4533
6.Košice1861:5830
7.Ružinov1857:5423
8.Vranov1857:8017
9.Pruské1836:1118
10.Vrútky1825:1193

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
26. 05. 2024
P. BystricaLG Zľavomat
3:0REPORT
25. 05. 2024
P. BystricaLG Zľavomat
4:6REPORT
19. 05. 2024
LG ZľavomatP. Bystrica
3:4REPORT
18. 05. 2024
LG ZľavomatP. Bystrica
4:7REPORT
11. 05. 2024
SkalicaP. Bystrica
2:3 PPREPORT
LG ZľavomatPoprad
3:2 PPREPORT
05. 05. 2024
PopradLG Zľavomat
6:5 SNREPORT

Hokejbal muži 2023/2024

Najviac bodov

Jaroslav MartinusíkSCA39 bodov
2.Lukačovič M.SCA34
3.Mitra P.KEH32
4.Hryzák I.PBY29
5.Straka A.PBY29

Najlepší strelec

Jaroslav MartinusíkSCA22 gólov
2.Mitra P.KEH17
3.Hryzák I.PBY16
4.Pitoňák J.PPD16
5.Fumač A.LGB15

Najlepší brankár

Peter BulišPBY1.42 g/z
2.Janouš M.NRA1.6
3.Olexa I.LGB2
4.Kučera P.SCA2.11
5.Dubnický T.RUZ2.36