Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Rozlosovanie Mamut cupu U8, U10 a U12

Prinášame vám program zápasov Mamut Cupu 2018 v Devínskej Novej Vsi v kategóriách U8, U10 a U12.


MAMUT CUP 2018 - Slovenský pohár U8

Bratislava-Devínska Nová Ves, 16. – 17. 6. 2018

SOBOTA 16. 6. 2018

HBC Iepurii DNV – L2 Hockey Gajary Flames 09:30 hod. 1 B
L2 Hockey Gajary Lightning – ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí 10:20 hod. 2 A
HBK Kometa Vrútky – ŠK HOGO Žilina 11:10 hod. 3 A
HBK Medokýš Martin – ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí 12:00 hod. 4 B
MHbK Lords Ball Svit – L2 Hockey Gajary Lightning 12:50 hod. 5 A
ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí – HBK Kometa Vrútky 13:40 hod. 6 A
HBK Medokýš Martin – L2 Hockey Gajary Flames 14:20 hod. 7 B
Exhibičné stretnutie 15:30 hod.
ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí – HBC Iepurii DNV 16:10 hod. 8 B
MHbK Lords Ball Svit – ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí 17:00 hod. 9 A
ŠK HOGO Žilina – L2 Hockey Gajary Lightning 17:50 hod. 10 A

NEDEĽA 17. 6. 2018

HBK Kometa Vrútky – MHbK Lords Ball Svit 08:30 hod. 11 A
ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí – ŠK HOGO Žilina 09:20 hod. 12 A
HBC Iepurii DNV – HBK Medokýš Martin 10:10 hod. 13 B
L2 Hockey Gajary Flames – ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí 11:00 hod. 14 B
L2 Hockey Gajary Lightning – HBK Kometa Vrútky 11:50 hod. 15 A
ŠK HOGO Žilina – MHbK Lords Ball Svit 12:40 hod. 16 A
B 1 – A 2 13:30 hod. 17 SF 1
A 1 – B 2 14:20 hod. 18 SF 2
prehra 17 – prehra 18 15:10 hod. 19 o 3. miesto
výhra 18 – výhra 17 16:00 hod. 20 finále

Stretnutia sa hrajú 2x10 min. čistého času

MAMUT CUP 2018 - Slovenský pohár U10

Bratislava-Devínska Nová Ves, 15. – 17. 6. 2018

PIATOK 15. 6. 2018

L2 Hockey Gajary Flames – HBC Iepurii DNV 11:20 hod. 1
ŠK Rebels 91 Topoľčany – HBK Kometa Vrútky 12:10 hod. 2
HBK Medokýš Martin – MHbK Lords Ball Svit 17:10 hod. 3
HBC Iepurii DNV – ŠK Rebels 91 Topoľčany 18:00 hod. 4
MHbK Lords Ball Svit – L2 Hockey Gajary Flames 18:50 hod. 5

SOBOTA 16. 6. 2018

HBK Kometa Vrútky – HBK Medokýš Martin 10:50 hod. 6
L2 Hockey Gajary Flames – ŠK Rebels 91 Topoľčany 11:40 hod. 7
HBK Medokýš Martin – HBC Iepurii DNV 16:40 hod. 8
MHbK Lords Ball Svit – HBK Kometa Vrútky 17:30 hod. 9
HBK Medokýš Martin – L2 Hockey Gajary Flames 18:20 hod. 10

NEDEĽA 17. 6. 2018

HBK Kometa Vrútky – HBC Iepurii DNV 10:00 hod. 11
ŠK Rebels 91 Topoľčany – MHbK Lords Ball Svit 10:50 hod. 12
L2 Hockey Gajary Flames – HBK Kometa Vrútky 13:20 hod. 13
ŠK Rebels 91 Topoľčany – HBK Medokýš Martin 14:10 hod. 14
HBC Iepurii DNV – MHbK Lords Ball Svit 15:00 hod. 15

Stretnutia sa hrajú 2x10 min. čistého času

MAMUT CUP 2018 - Slovenský pohár U12

Bratislava-Devínska Nová Ves, 15. – 17. 6. 201

PIATOK 15. 6. 2018

HBC Iepurii DNV – L2 Hockey Gajary Flames 8:00 hod. 1 B
HBK Iskra Banská Bystrica – HBK Žochári Topoľčany 8:50 hod. 2 B
ŠK Rebels 91 Topoľčany – HBC DT Považská Bystrica 9:40 hod. 3 A
ŠK HOGO Žilina – HBK Kometa Vrútky 10:30 hod. 4 A
MHbK Lords Ball Svit – HBK Medokýš Martin 13:00 hod. 5 A
HBC DT Považská Bystrica – ŠK HOGO Žilina 13:50 hod. 6 A
HBK Medokýš Martin – ŠK Rebels 91 Topoľčany 14:40 hod. 7 A
MŠK Spišská Belá – HBC Iepurii DNV 15:30 hod. 8 B
L2 Hockey Gajary Flames – HBK Iskra Banská Bystrica 16:20 hod. 9 B
HBK Kometa Vrútky – MHbK Lords Ball Svit 19:40 hod. 10 A
HBC DT Považská Bystrica – HBK Medokýš Martin 20:30 hod. 11 A

SOBOTA 16. 6. 2018

HBK Iskra Banská Bystrica – MŠK Spišská Belá 7:30 hod. 12 B
HBK Žochári Topoľčany – L2 Hockey Gajary Flames 8:20 hod. 13 B
MHbK Lords Ball Svit – ŠK HOGO Žilina 9:10 hod. 14 A
ŠK Rebels 91 Topoľčany – HBK Kometa Vrútky 10:00 hod. 15 A
HBK Medokýš Martin – ŠK HOGO Žilina 12:30 hod. 16 A
ŠK Rebels 91 Topoľčany – MHbK Lords Ball Svit 13:20 hod. 17 A
HBK Kometa Vrútky – HBC DT Považská Bystrica 14:10 hod. 18 A
HBC Iepurii DNV – HBK Iskra Banská Bystrica 15:00 hod. 19 B
MŠK Spišská Belá – HBK Žochári Topoľčany 15:50 hod. 20 B
HBK Kometa Vrútky – HBK Medokýš Martin 19:10 hod. 21 A
MHbK Lords Ball Svit – HBC DT Považská Bystrica 20:00 hod. 22 A

NEDEĽA 17. 6. 2018

ŠK HOGO Žilina – ŠK Rebels 91 Topoľčany 7:30 hod. 23 A
HBK Žochári Topoľčany – HBC Iepurii DNV 8:20 hod. 24 B
L2 Hockey Gajary Flames – MŠK Spišská Belá 9:10 hod. 25 B
B 1 – A 2 11:40 hod. 26 SF 1
A 1 – B 2 12:30 hod. 27 SF 2
Prehra 26 – Prehra 27 15:50 hod. 28 o 3. miesto
Výhra 27 – Výhra 26 16:40 hod. 29 finále

Stretnutia sa hrajú 2x10 min. čistého času


SHBE Muži
program zápasov

04. 03. 2023
Nitra - Košice o 10:30
Leaders - Poprad o 11:00
LG Bratislava - Vranov o 13:00
Skalica - Sp.Belá o 13:00
P. Bystrica - Vrútky o 13:00
05. 03. 2023
Nitra - Vranov o 10:30
Leaders - Sp.Belá o 11:00

Tabuľka: SHbE muži 2022/2023

TímZSkóreB
1.LG Bratislava1471:2433
2.Skalica1467:3631
3.Pruské1460:3927
4.Košice1348:4726
5.Nitra1457:3825
6.P. Bystrica1458:2923
7.Poprad1349:4820
8.Vranov1345:5618
9.Leaders1431:4815
10.Vrútky1425:705
11.Sp.Belá1321:972

Najčítanejšie články

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
26. 11. 2022
Sp.BeláLG Bratislava
1:12REPORT
P. BystricaLeaders
6:1REPORT
PruskéSkalica
3:2 PPREPORT
VrútkyVranov
1:6REPORT
NitraPoprad
6:5 SNREPORT
20. 11. 2022
LG BratislavaP. Bystrica
3:0REPORT
19. 11. 2022
LG BratislavaPoprad
4:1REPORT

SHbE muži 2022/2023

Najviac bodov

Matúš KorbášPBY29 bodov
2.Vozár M.PRU27
3.Takáč J.LGB27
4.Cíbik M.PRU27
5.Balga R.PRU24

Najlepší strelec

Jakub TakáčLGB14 gólov
2.Vozár M.PRU14
3.Straka A.PBY13
4.Balga R.PRU13
5.Mitra P.KEH12

Najlepší brankár

Marián MališPBY1.75 g/z
2.Kučera P.SCA1.83
3.Bolibruch M.LGB1.89
4.Buliš P.PBY2.2
5.Murček M.NRA2.31