Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Rozlosovanie SHbE U12 sezóny 2018/19

31.8.2018 19:03 Hokejbal.sk

Prinášame vám rozlosovanie Slovenskej hokejbalovej extraligy U12 sezóny 2018/19.


Slovenská hokejbalová extraliga 2018/19 - U12

1.turnaj NEDEĽA 23.9.2018, Ihr.: PO, Organizátor: PO
9:00 Hokejbal Prešov HBK Medokýš Martin
10:00 HBK Iskra Banská Bystrica HBK Kometa Vrútky
11:00 HBK Medokýš Martin HBK Žochári Topoľčany
12:00 Hokejbal Prešov HBK Kometa Vrútky
13:00 HBK Iskra Banská Bystrica HBK Žochári Topoľčany
14:00 HBK Kometa Vrútky HBK Medokýš Martin
15:00 Hokejbal Prešov HBK Žochári Topoľčany
16:00 HBK Iskra Banská Bystrica HBK Medokýš Martin
17:00 HBK Žochári Topoľčany HBK Kometa Vrútky

 

1.turnaj NEDEĽA 23.9.2018, Ihr.: DNV, Organizátor: SAV
9:00 SAV Lamač Cent Taxi CVČ Lords Svit
10:00 Lions Bruck an der Leitha MŠK Kežmarok
11:00 L2 Hockey Gajary Flames MŠK Spišská Belá
12:00 Lions Bruck an der Leitha Cent Taxi CVČ Lords Svit
13:00 L2 Hockey Gajary Flames MŠK Kežmarok
14:00 SAV Lamač MŠK Spišská Belá
15:00 L2 Hockey Gajary Flames Cent Taxi CVČ Lords Svit
16:00 SAV Lamač MŠK Kežmarok
17:00 Lions Bruck an der Leitha MŠK Spišská Belá

 

2.turnaj NEDEĽA 28.10.2018, Ihr.: KK, Organizátor: KK
9:00 MŠK Kežmarok Cent Taxi CVČ Lords Svit
10:00 MŠK Spišská Belá Hokejbal Prešov
11:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit HBK Iskra Banská Bystrica
12:00 MŠK Spišská Belá MŠK Kežmarok
13:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit Hokejbal Prešov
14:00 MŠK Kežmarok HBK Iskra Banská Bystrica
15:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit MŠK Spišská Belá
16:00 MŠK Kežmarok Hokejbal Prešov
17:00 MŠK Spišská Belá HBK Iskra Banská Bystrica

 

2.turnaj NEDEĽA 28.10.2018, Ihr.: VR, Organizátor: VR
9:00 HBK Kometa Vrútky Lions Bruck an der Leitha
10:00 HBK Medokýš Martin L2 Hockey Gajary Flames
11:00 HBK Žochári Topoľčany SAV Lamač
12:00 HBK Medokýš Martin Lions Bruck an der Leitha
13:00 HBK Žochári Topoľčany L2 Hockey Gajary Flames
14:00 HBK Kometa Vrútky SAV Lamač
15:00 HBK Žochári Topoľčany Lions Bruck an der Leitha
16:00 HBK Kometa Vrútky L2 Hockey Gajary Flames
17:00 HBK Medokýš Martin SAV Lamač

 

3.turnaj NEDEĽA 11.11.2018, Ihr.: PO, Organizátor BB
9:00 HBK Iskra Banská Bystrica Hokejbal Prešov
10:00 Lions Bruck an der Leitha L2 Hockey Gajary Flames
11:00 Hokejbal Prešov SAV Lamač
12:00 HBK Iskra Banská Bystrica Lions Bruck an der Leitha
13:00 Hokejbal Prešov L2 Hockey Gajary Flames
14:00 SAV Lamač Lions Bruck an der Leitha
15:00 HBK Iskra Banská Bystrica L2 Hockey Gajary Flames
16:00 Hokejbal Prešov Lions Bruck an der Leitha
17:00 HBK Iskra Banská Bystrica SAV Lamač

 

3.turnaj NEDEĽA 11.11.2018, Ihr.: VR, Organizátor: SV
8:00 MŠK Spišská Belá Cent Taxi CVČ Lords Svit
9:00 MŠK Kežmarok HBK Kometa Vrútky
10:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit HBK Medokýš Martin
11:00 MŠK Spišská Belá HBK Žochári Topoľčany
12:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit HBK Kometa Vrútky
13:00 MŠK Spišská Belá HBK Medokýš Martin
14:00 MŠK Kežmarok HBK Žochári Topoľčany
15:00 MŠK Spišská Belá HBK Kometa Vrútky
16:00 MŠK Kežmarok HBK Medokýš Martin
17:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit HBK Žochári Topoľčany

 

4.turnaj NEDEĽA 3.2.2019, Ihr: ŠH ZA, Organizátor: GAJ
9:00 L2 Hockey Gajary Flames SAV Lamač
10:00 Lions Bruck an der Leitha HBK Iskra Banská Bystrica
11:00 SAV Lamač Hokejbal Prešov
12:00 L2 Hockey Gajary Flames Lions Bruck an der Leitha
13:00 SAV Lamač HBK Iskra Banská Bystrica
14:00 L2 Hockey Gajary Flames Hokejbal Prešov
15:00 Lions Bruck an der Leitha SAV Lamač
16:00 L2 Hockey Gajary Flames HBK Iskra Banská Bystrica
17:00 Lions Bruck an der Leitha Hokejbal Prešov

 

4.turnaj NEDEĽA 3.2.2019, Ihr: ŠH MT, Organizátor: MT
9:00 HBK Kometa Vrútky MŠK Kežmarok
10:00 HBK Žochári Topoľčany MŠK Spišská Belá
11:00 HBK Medokýš Martin Cent Taxi CVČ Lords Svit
12:00 HBK Žochári Topoľčany MŠK Kežmarok
13:00 HBK Medokýš Martin MŠK Spišská Belá
14:00 HBK Kometa Vrútky Cent Taxi CVČ Lords Svit
15:00 HBK Medokýš Martin MŠK Kežmarok
16:00 HBK Kometa Vrútky MŠK Spišská Belá
17:00 HBK Žochári Topoľčany Cent Taxi CVČ Lords Svit

 

5.turnaj NEDEĽA 31.3.2019, Ihr.: DNV, Organizátor: BRU
8:00 SAV Lamač L2 Hockey Gajary Flames
9:00 Lions Bruck an der Leitha HBK Žochári Topoľčany
10:00 SAV Lamač HBK Medokýš Martin
11:00 L2 Hockey Gajary Flames HBK Kometa Vrútky
12:00 SAV Lamač HBK Žochári Topoľčany
13:00 L2 Hockey Gajary Flames HBK Medokýš Martin
14:00 Lions Bruck an der Leitha HBK Kometa Vrútky
15:00 L2 Hockey Gajary Flames HBK Žochári Topoľčany
16:00 Lions Bruck an der Leitha HBK Medokýš Martin
17:00 SAV Lamač HBK Kometa Vrútky

 

  NEDEĽA 31.3.2019, Ihr.: PO, Organizátor: PO
9:00 Hokejbal Prešov HBK Iskra Banská Bystrica
10:00 MŠK Kežmarok Cent Taxi CVČ Lords Svit
11:00 HBK Iskra Banská Bystrica MŠK Spišská Belá
12:00 Hokejbal Prešov MŠK Kežmarok
13:00 HBK Iskra Banská Bystrica Cent Taxi CVČ Lords Svit
14:00 MŠK Kežmarok MŠK Spišská Belá
15:00 Hokejbal Prešov Cent Taxi CVČ Lords Svit
16:00 HBK Iskra Banská Bystrica MŠK Kežmarok
17:00 Hokejbal Prešov MŠK Spišská Belá

 

6.turnaj SOBOTA 12.5.2019, Ihr.: ŽTO, Organizátor: ŽTO
9:00 HBK Žochári Topoľčany HBK Iskra Banská Bystrica
10:00 HBK Kometa Vrútky Hokejbal Prešov
11:00 HBK Žochári Topoľčany HBK Medokýš Martin
12:00 HBK Kometa Vrútky HBK Iskra Banská Bystrica
13:00 HBK Medokýš Martin Hokejbal Prešov
14:00 HBK Kometa Vrútky HBK Žochári Topoľčany
15:00 HBK Medokýš Martin HBK Iskra Banská Bystrica
16:00 HBK Žochári Topoľčany Hokejbal Prešov
17:00 HBK Medokýš Martin HBK Kometa Vrútky

 

6.turnaj SOBOTA 12.5.2019, Ihr.: SB, Organizátor: SB
9:00 MŠK Kežmarok SAV Lamač
10:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit Lions Bruck an der Leitha
11:00 MŠK Spišská Belá L2 Hockey Gajary Flames
12:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit SAV Lamač
13:00 MŠK Spišská Belá Lions Bruck an der Leitha
14:00 MŠK Kežmarok L2 Hockey Gajary Flames
15:00 MŠK Spišská Belá SAV Lamač
16:00 MŠK Kežmarok Lions Bruck an der Leitha
17:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit L2 Hockey Gajary Flames


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


SHBE Muži
program zápasov

Tabuľka: SHbE hokejbal 20/21

TímZSkóreB
1.Pruské38:39
2.P. Bystrica215:36
3.Skalica39:66
4.Košice29:55
5.Vrútky38:84
6.LG Bratislava33:44
7.Vranov25:63
8.Nitra25:63
9.Leaders35:82
10.Kežmarok22:100
11.Svidník34:140

Najhorúcejšie diskusie

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbalplanet.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
10. 04. 2021
LG BratislavaVrútky
0:0REPORT
PruskéLeaders
0:0REPORT
P. BystricaSkalica
0:0REPORT
KežmarokKošice
0:0REPORT
SvidníkVranov
0:0REPORT
03. 04. 2021
VrútkyNitra
0:0REPORT
PruskéSkalica
0:0REPORT

SHbE hokejbal 20/21 2020/2021

Najviac bodov

Matúš LiptákPBY6 bodov
2.Teplický L.PBY5
3.Rampáček M.SCA5
4.Piják L.PBY4
5.Vaško F.KEH4

Najlepší strelec

Lukáš PijákPBY3 góly
2.Čulen M.SCA2
3.Maxin M.NRA2
4.Lipták M.PBY2
5.Lihan M.VRU2

Najlepší brankár