Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Rozlosovanie zápasov SHbE U12 2019/2020

9.9.2019 13:00 Hokejbal.sk

Prinášame vám rozlosovanie zápasov SHbE U12 2019/2020.


1. turnaj    NEDEĽA 29.9.2019, Ihr.: PO, Organizátor: PO    
10:00    Hokejbal Prešov    Cent Taxi CVČ Lords Svit
11:00    HBK Lion Svidník    HBK Medokýš Martin
12:00    Cent Taxi CVČ Lords Svit    HBK Kometa Vrútky
13:00    Hokejbal Prešov    HBK Medokýš Martin
14:00    HBK Lion Svidník    HBK Kometa Vrútky
15:00    Cent Taxi CVČ Lords Svit    HBK Medokýš Martin
16:00    Hokejbal Prešov    HBK Kometa Vrútky
        
2. turnaj    NEDEĽA 20.10.2019, Ihr.: NR, Organizátor: NR    
10:00    HBK Nitrianski Rytieri NR    Hokejbal Prešov
11:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany    HBK Lion Svidník
12:00    HBK Nitrianski Rytieri NR    Cent Taxi CVČ Lords Svit
13:00    Hokejbal Prešov    HBK Lion Svidník
14:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany    Cent Taxi CVČ Lords Svit
15:00    HBK Nitrianski Rytieri NR    HBK Lion Svidník
16:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany    Hokejbal Prešov
        
3. turnaj    NEDEĽA 17.11.2019, Ihr.: BAH, Organizátor: SAV    
10:00    SAV Lamač    Cent Taxi CVČ Lords Svit
11:00    L2 Hockey Gajary Flames    Hokejbal Prešov
12:00    SAV Lamač    HBK Lion Svidník
13:00    Cent Taxi CVČ Lords Svit    Hokejbal Prešov
14:00    L2 Hockey Gajary Flames    HBK Lion Svidník
15:00    SAV Lamač    Hokejbal Prešov
16:00    L2 Hockey Gajary Flames    Cent Taxi CVČ Lords Svit
        
        
4. turnaj    NEDEĽA 23.2.2020, Ihr.: ŠH MT, Organizátor: MT    
10:00    HBK Medokýš Martin    HBK Lion Svidník
11:00    HBK Kometa Vrútky    Cent Taxi CVČ Lords Svit
12:00    HBK Medokýš Martin    Hokejbal Prešov
13:00    HBK Lion Svidník    Cent Taxi CVČ Lords Svit
14:00    HBK Kometa Vrútky    Hokejbal Prešov
15:00    HBK Medokýš Martin    Cent Taxi CVČ Lords Svit
16:00    HBK Kometa Vrútky    HBK Lion Svidník
        
5. turnaj    NEDEĽA 22.3.2020, Ihr.: SK, Organizátor: SK    
10:00    HBK Lion Svidník    Hokejbal Prešov
11:00    Cent Taxi CVČ Lords Svit    ŠK Rebels 91 Topoľčany
12:00    Hokejbal Prešov    HBK Nitrianski Rytieri NR
13:00    HBK Lion Svidník    ŠK Rebels 91 Topoľčany
14:00    Cent Taxi CVČ Lords Svit    HBK Nitrianski Rytieri NR
15:00    Hokejbal Prešov    ŠK Rebels 91 Topoľčany
16:00    HBK Lion Svidník    HBK Nitrianski Rytieri NR
        
6. turnaj    NEDEĽA 25.4.2020, Ihr.: SB, Organizátor: SV    
10:00    Cent Taxi CVČ Lords Svit    HBK Lion Svidník
11:00    Hokejbal Prešov    L2 Hockey Gajary Flames
12:00    HBK Lion Svidník    SAV Lamač
13:00    Cent Taxi CVČ Lords Svit    L2 Hockey Gajary Flames
14:00    Hokejbal Prešov    SAV Lamač
15:00    HBK Lion Svidník    L2 Hockey Gajary Flames
16:00    Cent Taxi CVČ Lords Svit    SAV Lamač

1. turnaj    NEDEĽA 29.9.2019, Ihr.: NR, Organizátor: NR    
10:00    HBK Nitrianski Rytieri NR    ŠK Rebels 91 Topoľčany
11:30    ŠK Rebels 91 Topoľčany    L2 Hockey Gajary Flames
12:30    HBK Nitrianski Rytieri NR    SAV Lamač
14:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany    SAV Lamač
15:00    HBK Nitrianski Rytieri NR    L2 Hockey Gajary Flames
        
2. turnaj    NEDEĽA 20.10.2019, Ihr.: VR, Organizátor: VR    
10:00    HBK Kometa Vrútky    HBK Medokýš Martin
11:30    HBK Medokýš Martin    SAV Lamač
12:30    HBK Kometa Vrútky    L2 Hockey Gajary Flames
14:00    HBK Medokýš Martin    L2 Hockey Gajary Flames
15:00    HBK Kometa Vrútky    SAV Lamač
        
3. turnaj    NEDEĽA 17.11.2019, Ihr.: VR, Organizátor: VR    
10:00    HBK Medokýš Martin    HBK Kometa Vrútky
11:30    HBK Kometa Vrútky    ŠK Rebels 91 Topoľčany
12:30    HBK Medokýš Martin    HBK Nitrianski Rytieri NR
14:00    HBK Kometa Vrútky    HBK Nitrianski Rytieri NR
15:00    HBK Medokýš Martin    ŠK Rebels 91 Topoľčany
        
 4. turnaj    NEDEĽA 23.2.2020, Ihr.: ŠH ZA, Org.: GAJ,SAV    
10:00    SAV Lamač    L2 Hockey Gajary Flames
11:30    L2 Hockey Gajary Flames    HBK Nitrianski Rytieri NR
12:30    SAV Lamač    ŠK Rebels 91 Topoľčany
14:00    L2 Hockey Gajary Flames    ŠK Rebels 91 Topoľčany
15:00    SAV Lamač    HBK Nitrianski Rytieri NR
        
 2. turnaj    NEDEĽA 22.3.2020, Ihr.: BAT, Organizátor: GAJ    
10:00    L2 Hockey Gajary Flames    SAV Lamač
11:30    SAV Lamač    HBK Kometa Vrútky
12:30    L2 Hockey Gajary Flames    HBK Medokýš Martin
14:00    SAV Lamač    HBK Medokýš Martin
15:00    L2 Hockey Gajary Flames    HBK Kometa Vrútky
        
6. turnaj    NEDEĽA 25.4.2020, Ihr.: TO, Organizátor: RTO    
10:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany    HBK Nitrianski Rytieri NR
11:30    HBK Nitrianski Rytieri NR    HBK Medokýš Martin
12:30    ŠK Rebels 91 Topoľčany    HBK Kometa Vrútky
14:00    HBK Nitrianski Rytieri NR    HBK Kometa Vrútky
15:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany    HBK Medokýš Martin


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


SHBE Muži
program zápasov

08. 10. 2022
LG Bratislava - Nitra o 13:00
Sp.Belá - Poprad o 13:00
P. Bystrica - Pruské o 13:00
Košice - Vranov o 13:00
09. 10. 2022
Vrútky - Košice o 13:00
15. 10. 2022
Leaders - Vranov o 11:00
Vrútky - LG Bratislava o 13:00

Tabuľka: SHbE muži 2022/2023

TímZSkóreB
1.LG Bratislava633:1115
2.Skalica724:1915
3.Nitra620:1214
4.Pruské516:1311
5.Vranov518:168
6.Poprad518:167
7.Košice411:117
8.P. Bystrica59:115
9.Leaders710:234
10.Vrútky511:193
11.Sp.Belá59:281

Najčítanejšie články

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
02. 10. 2022
PruskéVrútky
3:1REPORT
VranovNitra
2:1 PPREPORT
KošiceLG Bratislava
4:3REPORT
PopradSkalica
3:5REPORT
Sp.BeláLeaders
0:5REPORT
01. 10. 2022
PopradLeaders
7:0REPORT
KošiceNitra
4:5 PPREPORT

SHbE muži 2022/2023

Najviac bodov

Jakub TakáčLGB12 bodov
2.Fumač A.LGB11
3.Šalka M.LGB11
4.Lipták M.PPD10
5.Kolenčík M.NRA8

Najlepší strelec

Jakub TakáčLGB6 gólov
2.Válek R.SCA6
3.Raschman M.VNT5
4.Lipták M.PPD5
5.Balga R.PRU4

Najlepší brankár

Milan MurčekNRA1.67 g/z
2.Bolibruch M.LGB2
3.Buliš P.PBY2
4.Hrabovský S.PPD2.25
5.Suchomel M.PRU2.75