Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Rozlosovanie zápasov SHbE U12 2019/2020

Prinášame vám rozlosovanie zápasov SHbE U10 2019/2020.


1. turnaj    NEDEĽA 6.10.2019    IHR.: BAT, ORG.: GAJ
9:00    L2 Hockey Gajary Flames    ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí
10:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí    HBK Medokýš Martin
11:00    HBK Kometa Vrútky    HBK Lion Svidník
12:00    HBK Medokýš Martin    L2 Hockey Gajary Flames
13:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí    HBK Kometa Vrútky
14:00    HBK Lion Svidník    ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí
15:00    HBK Kometa Vrútky    HBK Medokýš Martin
16:00    L2 Hockey Gajary Flames    HBK Lion Svidník
17:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí    ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí
        
2. turnaj    NEDEĽA 27.10.2019    IHR.: SK, ORG.: SK
10:00    HBK Lion Svidník    HBK Medokýš Martin
11:00    HBK Kometa Vrútky    ŠK HOGO Žilina
12:00    HBK Medokýš Martin    ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí
13:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí    HBK Kometa Vrútky
14:00    ŠK HOGO Žilina    L2 Hockey Gajary Flames
15:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí    HBK Lion Svidník
16:00    L2 Hockey Gajary Flames    ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí
17:00    HBK Lion Svidník    ŠK HOGO Žilina
        
3. turnaj    NEDEĽA 10.11.2019    IHR.: VR, ORG.: VR
9:00    ŠK HOGO Žilina    HBK Medokýš Martin
10:00    HBK Kometa Vrútky    L2 Hockey Gajary Flames
11:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí    ŠK HOGO Žilina
12:00    HBK Medokýš Martin    ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí
13:00    HBK Lion Svidník    HBK Kometa Vrútky
14:00    L2 Hockey Gajary Flames    HBK Medokýš Martin
15:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí    ŠK HOGO Žilina
16:00    HBK Lion Svidník    ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí

4. turnaj    NEDEĽA 29.3.2020    IHR.: ZA, ORG.: HOGO
9:00    ŠK HOGO Žilina    HBK Kometa Vrútky
10:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí    HBK Medokýš Martin
11:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí    L2 Hockey Gajary Flames
12:00    ŠK HOGO Žilina    HBK Lion Svidník
13:00    HBK Kometa Vrútky    ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí
14:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí    HBK Lion Svidník
15:00    HBK Medokýš Martin    ŠK HOGO Žilina
16:00    L2 Hockey Gajary Flames    HBK Kometa Vrútky        
        
5. turnaj    NEDEĽA 26.4.2020    IHR.: TO, ORG.: RTO
9:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí    ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí
10:00    L2 Hockey Gajary Flames    ŠK HOGO Žilina
11:00    HBK Medokýš Martin    HBK Lion Svidník
12:00    HBK Kometa Vrútky    ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí
13:00    HBK Lion Svidník    L2 Hockey Gajary Flames
14:00    ŠK HOGO Žilina    ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí
15:00    HBK Medokýš Martin    HBK Kometa Vrútky
16:00    ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí    L2 Hockey Gajary Flames
17:00    ŠK HOGO Žilina    ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí


SHBE Muži
program zápasov

08. 10. 2022
LG Bratislava - Nitra o 13:00
Sp.Belá - Poprad o 13:00
P. Bystrica - Pruské o 13:00
Košice - Vranov o 13:00
09. 10. 2022
Vrútky - Košice o 13:00
15. 10. 2022
Leaders - Vranov o 11:00
Vrútky - LG Bratislava o 13:00

Tabuľka: SHbE muži 2022/2023

TímZSkóreB
1.LG Bratislava633:1115
2.Skalica724:1915
3.Nitra620:1214
4.Pruské516:1311
5.Vranov518:168
6.Poprad518:167
7.Košice411:117
8.P. Bystrica59:115
9.Leaders710:234
10.Vrútky511:193
11.Sp.Belá59:281

Najčítanejšie články

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
02. 10. 2022
PruskéVrútky
3:1REPORT
VranovNitra
2:1 PPREPORT
KošiceLG Bratislava
4:3REPORT
PopradSkalica
3:5REPORT
Sp.BeláLeaders
0:5REPORT
01. 10. 2022
PopradLeaders
7:0REPORT
KošiceNitra
4:5 PPREPORT

SHbE muži 2022/2023

Najviac bodov

Jakub TakáčLGB12 bodov
2.Fumač A.LGB11
3.Šalka M.LGB11
4.Lipták M.PPD10
5.Kolenčík M.NRA8

Najlepší strelec

Jakub TakáčLGB6 gólov
2.Válek R.SCA6
3.Raschman M.VNT5
4.Lipták M.PPD5
5.Balga R.PRU4

Najlepší brankár

Milan MurčekNRA1.67 g/z
2.Bolibruch M.LGB2
3.Buliš P.PBY2
4.Hrabovský S.PPD2.25
5.Suchomel M.PRU2.75