Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Rozlosovanie zápasov SHbE U14 2019/2020

Prinášame vám rozlosovanie zápasov SHbE U14 2019/2020.


SKUPINA ZÁPAD    
1.turnaj    NEDEĽA 22.9.2019, Ihrisko: NR, Organizátor NR    
9:00    HBK Nitrianski Rytieri Nitra    L2 Hockey Gajary Flames
10:00    HBK Žochári Topoľčany    HBC 07 Žirafa Žilina
11:30    HBC 07 Žirafa Žilina    HBK Nitrianski Rytieri Nitra
12:30    HBK Žochári Topoľčany    L2 Hockey Gajary Flames
14:00    L2 Hockey Gajary Flames    HBC 07 Žirafa Žilina
15:00    HBK Nitrianski Rytieri Nitra    HBK Žochári Topoľčany
16:30    L2 Hockey Gajary Flames    HBK Nitrianski Rytieri Nitra
                
2.turnaj    NEDEĽA 13.10.2019, Ihrisko: BA, Organizátor: GAJ    
9:00    L2 Hockey Gajary Flames    HBK Žochári Topoľčany
10:00    HBK Nitrianski Rytieri Nitra    HBC 07 Žirafa Žilina
11:30    HBK Žochári Topoľčany    HBK Nitrianski Rytieri Nitra
12:30    HBC 07 Žirafa Žilina    L2 Hockey Gajary Flames
14:00    HBC 07 Žirafa Žilina    HBK Žochári Topoľčany
15:00    L2 Hockey Gajary Flames    HBK Nitrianski Rytieri Nitra        
             
3.turnaj    NEDEĽA 24.11.2019, Ihrisko: ZA, Organizátor: ZA    
9:00    HBK Žochári Topoľčany    HBC 07 Žirafa Žilina
10:00    HBK Nitrianski Rytieri Nitra    L2 Hockey Gajary Flames
11:30    HBC 07 Žirafa Žilina    HBK Nitrianski Rytieri Nitra
12:30    HBK Žochári Topoľčany    L2 Hockey Gajary Flames
14:00    HBK Nitrianski Rytieri Nitra    HBK Žochári Topoľčany
15:00    L2 Hockey Gajary Flames    HBC 07 Žirafa Žilina
16:30    HBC 07 Žirafa Žilina    HBK Žochári Topoľčany        
        
4.turnaj    NEDEĽA 15.3.2020, Ihr: NR, Organiz: NR    
9:00    HBK Žochári Topoľčany    HBK Nitrianski Rytieri Nitra
10:00    HBC 07 Žirafa Žilina    L2 Hockey Gajary Flames
11:30    L2 Hockey Gajary Flames    HBK Nitrianski Rytieri Nitra
12:30    HBC 07 Žirafa Žilina    HBK Žochári Topoľčany
14:00    L2 Hockey Gajary Flames    HBK Žochári Topoľčany
15:00    HBK Nitrianski Rytieri Nitra    HBC 07 Žirafa Žilina       
        
5.turnaj    NEDEĽA 19.4.2020, Ihrisko TO, Organizátor: ŽTO    
9:00    HBK Nitrianski Rytieri Nitra    HBK Žochári Topoľčany
10:00    L2 Hockey Gajary Flames    HBC 07 Žirafa Žilina
11:30    HBK Nitrianski Rytieri Nitra    L2 Hockey Gajary Flames
12:30    HBK Žochári Topoľčany    HBC 07 Žirafa Žilina
14:00    HBK Žochári Topoľčany    L2 Hockey Gajary Flames
15:00    HBC 07 Žirafa Žilina    HBK Nitrianski Rytieri Nitra

SKUPINA VÝCHOD    
1.turnaj    NEDEĽA 22.9.2019, Ihrisko: PO, Organizátor PO    
9:00    Hokejbal Prešov    Cent Taxi CVČ Lords Svit
10:00    HBK Medokýš Martin    MŠK Spišská Belá
11:00    HBK Kometa Vrútky    Hokejbal Prešov
12:00    Cent Taxi CVČ Lords Svit    HBK Medokýš Martin
13:00    MŠK Spišská Belá    HBK Kometa Vrútky
14:00    Hokejbal Prešov    HBK Medokýš Martin
15:00    HBK Kometa Vrútky    Cent Taxi CVČ Lords Svit
16:00    MŠK Spišská Belá    Hokejbal Prešov
        
2.turnaj    NEDEĽA 13.10.2019, Ihrisko: SB, Organizátor: SB    
9:00    Cent Taxi CVČ Lords Svit    MŠK Spišská Belá
10:00    HBK Medokýš Martin    HBK Kometa Vrútky
11:00    Hokejbal Prešov    MŠK Spišská Belá
12:00    Cent Taxi CVČ Lords Svit    HBK Kometa Vrútky
13:00    MŠK Spišská Belá    HBK Medokýš Martin
14:00    Cent Taxi CVČ Lords Svit    Hokejbal Prešov
15:00    HBK Kometa Vrútky    MŠK Spišská Belá
16:00    HBK Medokýš Martin    Hokejbal Prešov
        
3.turnaj    NEDEĽA 24.11.2019, Ihrisko: VR, Organizátor: VR    
9:00    MŠK Spišská Belá    HBK Kometa Vrútky
10:00    Hokejbal Prešov    HBK Medokýš Martin
11:00    HBK Kometa Vrútky    Cent Taxi CVČ Lords Svit
12:00    MŠK Spišská Belá    Hokejbal Prešov
13:00    HBK Kometa Vrútky    HBK Medokýš Martin
14:00    MŠK Spišská Belá    Cent Taxi CVČ Lords Svit
15:00    Hokejbal Prešov    HBK Kometa Vrútky
16:00    HBK Medokýš Martin    Cent Taxi CVČ Lords Svit
        
4.turnaj    NEDEĽA 15.3.2020, Ihr: ???, Organiz: SVIT    
9:00    Cent Taxi CVČ Lords Svit    HBK Kometa Vrútky
10:00    Hokejbal Prešov    MŠK Spišská Belá
11:00    Cent Taxi CVČ Lords Svit    HBK Medokýš Martin
12:00    HBK Kometa Vrútky    Hokejbal Prešov
13:00    Cent Taxi CVČ Lords Svit    MŠK Spišská Belá
14:00    HBK Medokýš Martin    HBK Kometa Vrútky
15:00    Hokejbal Prešov    Cent Taxi CVČ Lords Svit
16:00    HBK Medokýš Martin    MŠK Spišská Belá
        
5.turnaj    NEDEĽA 19.4.2020, Ihrisko VR, Organizátor: MT    
9:00    HBK Medokýš Martin    Cent Taxi CVČ Lords Svit
10:00    Hokejbal Prešov    HBK Kometa Vrútky
11:00    MŠK Spišská Belá    HBK Medokýš Martin
12:00    Cent Taxi CVČ Lords Svit    Hokejbal Prešov
13:00    HBK Kometa Vrútky    MŠK Spišská Belá
14:00    HBK Medokýš Martin    Hokejbal Prešov
15:00    MŠK Spišská Belá    Cent Taxi CVČ Lords Svit
16:00    HBK Kometa Vrútky    HBK Medokýš Martin


SHBE Muži
program zápasov

08. 10. 2022
LG Bratislava - Nitra o 13:00
Sp.Belá - Poprad o 13:00
P. Bystrica - Pruské o 13:00
Košice - Vranov o 13:00
09. 10. 2022
Vrútky - Košice o 13:00
15. 10. 2022
Leaders - Vranov o 11:00
Vrútky - LG Bratislava o 13:00

Tabuľka: SHbE muži 2022/2023

TímZSkóreB
1.LG Bratislava633:1115
2.Skalica724:1915
3.Nitra620:1214
4.Pruské516:1311
5.Vranov518:168
6.Poprad518:167
7.Košice411:117
8.P. Bystrica59:115
9.Leaders710:234
10.Vrútky511:193
11.Sp.Belá59:281

Najčítanejšie články

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
02. 10. 2022
PruskéVrútky
3:1REPORT
VranovNitra
2:1 PPREPORT
KošiceLG Bratislava
4:3REPORT
PopradSkalica
3:5REPORT
Sp.BeláLeaders
0:5REPORT
01. 10. 2022
PopradLeaders
7:0REPORT
KošiceNitra
4:5 PPREPORT

SHbE muži 2022/2023

Najviac bodov

Jakub TakáčLGB12 bodov
2.Fumač A.LGB11
3.Šalka M.LGB11
4.Lipták M.PPD10
5.Kolenčík M.NRA8

Najlepší strelec

Jakub TakáčLGB6 gólov
2.Válek R.SCA6
3.Raschman M.VNT5
4.Lipták M.PPD5
5.Balga R.PRU4

Najlepší brankár

Milan MurčekNRA1.67 g/z
2.Bolibruch M.LGB2
3.Buliš P.PBY2
4.Hrabovský S.PPD2.25
5.Suchomel M.PRU2.75