Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Rozlosovanie zápasov SHbE U16 2019/2020

Prinášame vám rozlosovanie zápasov SHbE U16 2019/2020.


SKUPINA ZÁPAD    
1.turnaj    NEDEĽA 15.9.2019, Ihrisko: NR, Organizátor NR    
9:00    HBK Nitrianski Rytieri Nitra    ŠK Bukovinka Zvolen
10:00    L2 Hockey Gajary Flames    HBT Slovan Bratislava
11:00    ŠK 98 Pruské    HBK Nitrianski Rytieri Nitra
12:00    ŠK Bukovinka Zvolen    L2 Hockey Gajary Flames
13:00    HBT Slovan Bratislava    ŠK 98 Pruské
14:00    HBK Nitrianski Rytieri Nitra    L2 Hockey Gajary Flames
15:00    ŠK 98 Pruské    ŠK Bukovinka Zvolen
16:00    HBT Slovan Bratislava    HBK Nitrianski Rytieri Nitra
        
2.turnaj    NEDEĽA 3.11.2019, Ihrisko: BA, Organizátor: SBA    
9:00    ŠK Bukovinka Zvolen    HBT Slovan Bratislava
10:00    L2 Hockey Gajary Flames    ŠK 98 Pruské
11:00    HBK Nitrianski Rytieri Nitra    HBT Slovan Bratislava
12:00    ŠK Bukovinka Zvolen    ŠK 98 Pruské
13:00    HBT Slovan Bratislava    L2 Hockey Gajary Flames
14:00    ŠK Bukovinka Zvolen    HBK Nitrianski Rytieri Nitra
15:00    ŠK 98 Pruské    HBT Slovan Bratislava
16:00    L2 Hockey Gajary Flames    HBK Nitrianski Rytieri Nitra
        
3.turnaj    NEDEĽA 1.12.2019, Ihrisko: BA, Organizátor: GAJ    
9:00    HBK Nitrianski Rytieri Nitra    L2 Hockey Gajary Flames
10:00    HBT Slovan Bratislava    ŠK 98 Pruské
11:00    L2 Hockey Gajary Flames    ŠK Bukovinka Zvolen
12:00    HBK Nitrianski Rytieri Nitra    ŠK 98 Pruské
13:00    L2 Hockey Gajary Flames    HBT Slovan Bratislava
14:00    HBK Nitrianski Rytieri Nitra    ŠK Bukovinka Zvolen
15:00    ŠK 98 Pruské    L2 Hockey Gajary Flames
16:00    HBT Slovan Bratislava    ŠK Bukovinka Zvolen
        
4.turnaj    NEDEĽA 8.3.2020, Ihr: PR, Organiz: PR    
9:00    ŠK 98 Pruské    ŠK Bukovinka Zvolen
10:00    HBT Slovan Bratislava    HBK Nitrianski Rytieri Nitra
11:00    L2 Hockey Gajary Flames    ŠK 98 Pruské
12:00    ŠK Bukovinka Zvolen    HBT Slovan Bratislava
13:00    L2 Hockey Gajary Flames    HBK Nitrianski Rytieri Nitra
14:00    ŠK 98 Pruské    HBT Slovan Bratislava
15:00    ŠK Bukovinka Zvolen    L2 Hockey Gajary Flames
16:00    ŠK 98 Pruské    HBK Nitrianski Rytieri Nitra
        
5.turnaj    NEDEĽA 5.4.2020, Ihrisko ZV, Organizátor: ZV    
9:00    L2 Hockey Gajary Flames    ŠK Bukovinka Zvolen
10:00    HBK Nitrianski Rytieri Nitra    ŠK 98 Pruské
11:00    HBT Slovan Bratislava    ŠK Bukovinka Zvolen
12:00    ŠK 98 Pruské    L2 Hockey Gajary Flames
13:00    HBK Nitrianski Rytieri Nitra    HBT Slovan Bratislava
14:00    ŠK Bukovinka Zvolen    ŠK 98 Pruské
15:00    HBT Slovan Bratislava    L2 Hockey Gajary Flames
16:00    ŠK Bukovinka Zvolen    HBK Nitrianski Rytieri Nitra

SKUPINA VÝCHOD    
1.turnaj    NEDEĽA 15.9.2019, Ihrisko: KE, Organizátor KE    
9:00    HBC Košice    MŠK HMHK Bauska VT
10:00    HBK Medokýš Martin    MŠK Spišská Belá
11:00    HBK Kometa Vrútky    HBC Košice
12:00    MŠK HMHK Bauska VT    HBK Medokýš Martin
13:00    MŠK Spišská Belá    HBK Kometa Vrútky
14:00    HBC Košice    HBK Medokýš Martin
15:00    HBK Kometa Vrútky    MŠK HMHK Bauska VT
16:00    MŠK Spišská Belá    HBC Košice
        
2.turnaj    NEDEĽA 3.11.2019, Ihrisko: SB, Organizátor: SB    
9:00    MŠK HMHK Bauska VT    MŠK Spišská Belá
10:00    HBK Medokýš Martin    HBK Kometa Vrútky
11:00    HBC Košice    MŠK Spišská Belá
12:00    MŠK HMHK Bauska VT    HBK Kometa Vrútky
13:00    MŠK Spišská Belá    HBK Medokýš Martin
14:00    MŠK HMHK Bauska VT    HBC Košice
15:00    HBK Kometa Vrútky    MŠK Spišská Belá
16:00    HBK Medokýš Martin    HBC Košice
        
3.turnaj    NEDEĽA 1.12.2019, Ihrisko: VR, Organizátor: VR    
9:00    MŠK Spišská Belá    HBK Kometa Vrútky
10:00    HBC Košice    HBK Medokýš Martin
11:00    HBK Kometa Vrútky    MŠK HMHK Bauska VT
12:00    MŠK Spišská Belá    HBC Košice
13:00    HBK Kometa Vrútky    HBK Medokýš Martin
14:00    MŠK Spišská Belá    MŠK HMHK Bauska VT
15:00    HBC Košice    HBK Kometa Vrútky
16:00    HBK Medokýš Martin    MŠK HMHK Bauska VT
        
4.turnaj    NEDEĽA 8.3.2020, Ihr: VT, Organiz: VT    
9:00    MŠK HMHK Bauska VT    HBK Kometa Vrútky
10:00    HBC Košice    MŠK Spišská Belá
11:00    MŠK HMHK Bauska VT    HBK Medokýš Martin
12:00    HBK Kometa Vrútky    HBC Košice
13:00    MŠK HMHK Bauska VT    MŠK Spišská Belá
14:00    HBK Medokýš Martin    HBK Kometa Vrútky
15:00    HBC Košice    MŠK HMHK Bauska VT
16:00    HBK Medokýš Martin    MŠK Spišská Belá
        
5.turnaj    NEDEĽA 5.4.2020, Ihrisko VR, Organizátor: MT    
9:00    HBK Medokýš Martin    MŠK HMHK Bauska VT
10:00    HBC Košice    HBK Kometa Vrútky
11:00    MŠK Spišská Belá    HBK Medokýš Martin
12:00    MŠK HMHK Bauska VT    HBC Košice
13:00    HBK Kometa Vrútky    MŠK Spišská Belá
14:00    HBK Medokýš Martin    HBC Košice
15:00    MŠK Spišská Belá    MŠK HMHK Bauska VT
16:00    HBK Kometa Vrútky    HBK Medokýš Martin


SHBE Muži
program zápasov

08. 10. 2022
LG Bratislava - Nitra o 13:00
Sp.Belá - Poprad o 13:00
P. Bystrica - Pruské o 13:00
Košice - Vranov o 13:00
09. 10. 2022
Vrútky - Košice o 13:00
15. 10. 2022
Leaders - Vranov o 11:00
Vrútky - LG Bratislava o 13:00

Tabuľka: SHbE muži 2022/2023

TímZSkóreB
1.LG Bratislava633:1115
2.Skalica724:1915
3.Nitra620:1214
4.Pruské516:1311
5.Vranov518:168
6.Poprad518:167
7.Košice411:117
8.P. Bystrica59:115
9.Leaders710:234
10.Vrútky511:193
11.Sp.Belá59:281

Najčítanejšie články

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
02. 10. 2022
PruskéVrútky
3:1REPORT
VranovNitra
2:1 PPREPORT
KošiceLG Bratislava
4:3REPORT
PopradSkalica
3:5REPORT
Sp.BeláLeaders
0:5REPORT
01. 10. 2022
PopradLeaders
7:0REPORT
KošiceNitra
4:5 PPREPORT

SHbE muži 2022/2023

Najviac bodov

Jakub TakáčLGB12 bodov
2.Fumač A.LGB11
3.Šalka M.LGB11
4.Lipták M.PPD10
5.Kolenčík M.NRA8

Najlepší strelec

Jakub TakáčLGB6 gólov
2.Válek R.SCA6
3.Raschman M.VNT5
4.Lipták M.PPD5
5.Balga R.PRU4

Najlepší brankár

Milan MurčekNRA1.67 g/z
2.Bolibruch M.LGB2
3.Buliš P.PBY2
4.Hrabovský S.PPD2.25
5.Suchomel M.PRU2.75