Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Rozlosovanie zápasov SHbE U19 2019/2020

Prinášame vám rozlosovanie zápasov SHbE U19 2019/2020.


I.kolo    9/7/2019    
10:00    MŠK Spišská Belá    HMHK Bauska Vranov
15:30    HBK Medokýš Martin    HBC Košice
    HBK Adler Trebišov    voľno
    HBC DT Pov. Bystrica    voľno
    ŠK 98 Pruské    voľno
    ŠK Bukovinka Zvolen    voľno
        
II.kolo    9/14/2019    
11:00    HBK Adler Trebišov    ŠK Bukovinka Zvolen
9:30    HMHK Bauska Vranov    HBK Medokýš Martin
11:00    HBC Košice    MŠK Spišská Belá
    ŠK 98 Pruské    voľno
    HBC DT Pov. Bystrica    voľno
        
III.kolo    9/21/2019    
15:30    HBK Medokýš Martin    HBC DT Pov. Bystrica
10:00    MŠK Spišská Belá    ŠK 98 Pruské
13:00    ŠK Bukovinka Zvolen    HBC Košice
    HBK Adler Trebišov    voľno
    HMHK Bauska Vranov    voľno
        
IV.kolo    9/28/2019    
10:30    HBC DT Pov. Bystrica    MŠK Spišská Belá
10:00    ŠK 98 Pruské    HBK Medokýš Martin
9:30    HMHK Bauska Vranov    ŠK Bukovinka Zvolen
    HBK Adler Trebišov    voľno
    HBC Košice    voľno
        
V.kolo    10/5/2019    
13:00    ŠK Bukovinka Zvolen    HBK Medokýš Martin
10:00    ŠK 98 Pruské    HBK Adler Trebišov
    MŠK Spišská Belá    voľno
    HBC Košice    voľno
    HMHK Bauska Vranov    voľno
    HBC DT Pov. Bystrica    voľno
        
VI.kolo    10/6/2019    
10:00    MŠK Spišská Belá    ŠK Bukovinka Zvolen
11:00    HBK Adler Trebišov    HBC DT Pov. Bystrica
    HBK Medokýš Martin    voľno
    HMHK Bauska Vranov    voľno
    HBC Košice    voľno
    ŠK 98 Pruské    voľno
        
VII.kolo    10/12/2019    
15:30    HBK Medokýš Martin    MŠK Spišská Belá
11:00    HBC Košice    HMHK Bauska Vranov
10:00    ŠK 98 Pruské    HBC DT Pov. Bystrica
    HBK Adler Trebišov    voľno
    ŠK Bukovinka Zvolen    voľno
        
        
VIII.kolo    10/19/2019    
10:30    HBC DT Pov. Bystrica    ŠK Bukovinka Zvolen
11:00    HBC Košice    HBK Adler Trebišov
    ŠK 98 Pruské    voľno
    HBK Medokýš Martin    voľno
    MŠK Spišská Belá    voľno
    HMHK Bauska Vranov    voľno
        
IX.kolo    10/20/2019    
13:00    ŠK Bukovinka Zvolen    ŠK 98 Pruské
9:30    HMHK Bauska Vranov    HBK Adler Trebišov
    HBC DT Pov. Bystrica    voľno
    HBK Medokýš Martin    voľno
    MŠK Spišská Belá    voľno
    HBC Košice    voľno
        
X.kolo    10/26/2019    
9:30    HMHK Bauska Vranov    HBC DT Pov. Bystrica
11:00    HBC Košice    ŠK 98 Pruské
11:00    HBK Adler Trebišov    HBK Medokýš Martin
    ŠK Bukovinka Zvolen    voľno
    MŠK Spišská Belá    voľno
        
XI.kolo    11/2/2019    
10:30    HBC DT Pov. Bystrica    HBC Košice
10:00    ŠK 98 Pruské    HMHK Bauska Vranov
11:00    HBK Adler Trebišov    MŠK Spišská Belá
    ŠK Bukovinka Zvolen    voľno
    HBK Medokýš Martin    voľno

XII.kolo    11/9/2019    
9:30    HMHK Bauska Vranov    MŠK Spišská Belá
11:00    HBC Košice    HBK Medokýš Martin
    HBK Adler Trebišov    voľno
    HBC DT Pov. Bystrica    voľno
    ŠK 98 Pruské    voľno
    ŠK Bukovinka Zvolen    voľno
        
XIII.kolo    11/16/2019    
13:00    ŠK Bukovinka Zvolen    HBK Adler Trebišov
15:30    HBK Medokýš Martin    HMHK Bauska Vranov
10:00    MŠK Spišská Belá    HBC Košice
    ŠK 98 Pruské    voľno
    HBC DT Pov. Bystrica    voľno
        
XIV.kolo    11/23/2019    
10:30    HBC DT Pov. Bystrica    HBK Medokýš Martin
10:00    ŠK 98 Pruské    MŠK Spišská Belá
11:00    HBC Košice    ŠK Bukovinka Zvolen
    HBK Adler Trebišov    voľno
    HMHK Bauska Vranov    voľno
        
XV.kolo    11/30/2019    
10:00    MŠK Spišská Belá    HBC DT Pov. Bystrica
15:30    HBK Medokýš Martin    ŠK 98 Pruské
13:00    ŠK Bukovinka Zvolen    HMHK Bauska Vranov
    HBK Adler Trebišov    voľno
    HBC Košice    voľno
        
XVI.kolo    2/29/2020    
15:30    HBK Medokýš Martin    ŠK Bukovinka Zvolen
11:00    HBK Adler Trebišov    ŠK 98 Pruské
    MŠK Spišská Belá    voľno
    HBC Košice    voľno
    HMHK Bauska Vranov    voľno
    HBC DT Pov. Bystrica    voľno
        
XVII.kolo    3/1/2020    
13:00    ŠK Bukovinka Zvolen    MŠK Spišská Belá
10:30    HBC DT Pov. Bystrica    HBK Adler Trebišov
    HBK Medokýš Martin    voľno
    HMHK Bauska Vranov    voľno
    HBC Košice    voľno
    ŠK 98 Pruské    voľno
        
XVIII.kolo    3/7/2020    
10:00    MŠK Spišská Belá    HBK Medokýš Martin
9:30    HMHK Bauska Vranov    HBC Košice
10:30    HBC DT Pov. Bystrica    ŠK 98 Pruské
    HBK Adler Trebišov    voľno
    ŠK Bukovinka Zvolen    voľno        
        
XIX.kolo    3/14/2020    
13:00    ŠK Bukovinka Zvolen    HBC DT Pov. Bystrica
11:00    HBK Adler Trebišov    HBC Košice
    ŠK 98 Pruské    voľno
    HBK Medokýš Martin    voľno
    MŠK Spišská Belá    voľno
    HMHK Bauska Vranov    voľno
        
XX.kolo    3/15/2020    
10:00    ŠK 98 Pruské    ŠK Bukovinka Zvolen
11:00    HBK Adler Trebišov    HMHK Bauska Vranov
    HBC DT Pov. Bystrica    voľno
    HBK Medokýš Martin    voľno
    MŠK Spišská Belá    voľno
    HBC Košice    voľno
        
XXI.kolo    3/21/2020    
10:30    HBC DT Pov. Bystrica    HMHK Bauska Vranov
10:00    ŠK 98 Pruské    HBC Košice
15:30    HBK Medokýš Martin    HBK Adler Trebišov
    ŠK Bukovinka Zvolen    voľno
    MŠK Spišská Belá    voľno
        
XXII.kolo    3/28/2020    
11:00    HBC Košice    HBC DT Pov. Bystrica
9:30    HMHK Bauska Vranov    ŠK 98 Pruské
10:00    MŠK Spišská Belá    HBK Adler Trebišov
    ŠK Bukovinka Zvolen    voľno
    HBK Medokýš Martin    voľno


SHBE Muži
program zápasov

Tabuľka: SHbE hokejbal 20/21

TímZSkóreB
1.Pruské38:39
2.P. Bystrica215:36
3.Skalica39:66
4.Košice29:55
5.Vrútky38:84
6.LG Bratislava33:44
7.Vranov25:63
8.Nitra25:63
9.Leaders35:82
10.Kežmarok22:100
11.Svidník34:140

Najhorúcejšie diskusie

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbalplanet.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
10. 04. 2021
LG BratislavaVrútky
0:0REPORT
PruskéLeaders
0:0REPORT
P. BystricaSkalica
0:0REPORT
KežmarokKošice
0:0REPORT
SvidníkVranov
0:0REPORT
03. 04. 2021
VrútkyNitra
0:0REPORT
PruskéSkalica
0:0REPORT

SHbE hokejbal 20/21 2020/2021

Najviac bodov

Matúš LiptákPBY6 bodov
2.Teplický L.PBY5
3.Rampáček M.SCA5
4.Piják L.PBY4
5.Vaško F.KEH4

Najlepší strelec

Lukáš PijákPBY3 góly
2.Čulen M.SCA2
3.Maxin M.NRA2
4.Lipták M.PBY2
5.Lihan M.VRU2

Najlepší brankár