Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Rozpis zápasov sezóny 2022/2023

7.8.2022 10:18 HBPL Pridať komentár

Prinášame vám kompletný rozpis zápasov slovenskej hokejbalovej extraligy mužov sezóny 2022/2023. Play off sa začne 9 apríla, majstra spoznáme najneskôr 20. mája.


V novej sezóne bude hrať iba 11 tímov, v súťaži nepokračuje Lion Svidník. Posledný tím základnej časti bude hrať baráž o zotrvanie v extralige proti tímu, ktorý sa prihlási do baráže.  

ROZPIS ZÁPASOV SEZÓNY 2022/2023:

1. kolo 3. septembra
11:00 LED.sk Bratislava - LG Bratislava
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri 
14:00 HK IMS-East Popradskí Piráti - HBK Kometa Vrútky
13:00 ŠK 98 Pruské - HBC Košice
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica - HMHK Vranov nad Topľou
          MŠK Spišská Belá - voľno

2. kolo 10. septembra
13:00 LG Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica
11:00 HBK Nitrianski Rytieri - LED.sk Bratislava
13:00 HBK Kometa Vrútky - MŠK Spišská Belá
13:00 HBC Košice - HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00 HMHK Vranov nad Topľou - ŠK 98 Pruské
          HK IMS-East Popradskí Piráti - voľno
        
3. kolo 17. septembra    
14:00 HK IMS-East Popradskí Piráti - LG Bratislava
13:00 MŠK Spišská Belá - HBK Nitrianski Rytieri 
13:00 ŠK 98 Pruské - LED.sk Bratislava
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica
13:00 HBK Kometa Vrútky - HBC Košice
          HMHK Vranov nad Topľou - voľno
        
4. kolo 24. septembra    
13:00 LG Bratislava - MŠK Spišská Belá
11:00 HBK Nitrianski Rytieri - HK IMS-East Popradskí Piráti
11:00 LED.sk Bratislava - HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské
13:00 HMHK Vranov nad Topľou - HBK Kometa Vrútky
          HBC Košice - voľno        

5. kolo 1. októbra
13:00 HBC Košice - HBK Nitrianski Rytieri 
13:00 HMHK Vranov nad Topľou - LG Bratislava
14:00 HK IMS-East Popradskí Piráti - LED.sk Bratislava
13:00 MŠK Spišská Belá - HBK Hokejmarket Skalica
13:00 HBK Kometa Vrútky - HBK PROTEF Považská Bystrica
          ŠK 98 Pruské - voľno
        
6. kolo 2. októbra    
11:00 HMHK Vranov nad Topľou - HBK Nitrianski Rytieri 
11:00 HBC Košice - LG Bratislava
11:00 HK IMS-East Popradskí Piráti - HBK Hokejmarket Skalica
11:00 MŠK Spišská Belá - LED.sk Bratislava
13:00 ŠK 98 Pruské - HBK Kometa Vrútky
          HBK PROTEF Považská Bystrica - voľno
        
7. kolo 8. októbra
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - LED.sk Bratislava
13:00 LG Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri 
13:00 MŠK Spišská Belá - HK IMS-East Popradskí Piráti
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské
13:00 HBC Košice - HMHK Vranov nad Topľou
          HBK Kometa Vrútky - voľno

8. kolo 15. októbra    
13:00 HBK Kometa Vrútky - LG Bratislava
11:00 LED.sk Bratislava - HMHK Vranov nad Topľou
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - HBC Košice
13:00 ŠK 98 Pruské - MŠK Spišská Belá
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica - HK IMS-East Popradskí Piráti
          HBK Nitrianski Rytieri - voľno
        
9. kolo 16. októbra
11:00 HBK Nitrianski Rytieri - HBK Kometa Vrútky
11:00 LED.sk Bratislava - HBC Košice
11:00 HBK Hokejmarket Skalica - HMHK Vranov nad Topľou
13:00 ŠK 98 Pruské - HK IMS-East Popradskí Piráti
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica - MŠK Spišská Belá
          LG Bratislava - voľno
        
10. kolo 22. októbra
13:00 LG Bratislava - ŠK 98 Pruské
11:00 HBK Nitrianski Rytieri - HBK PROTEF Považská Bystrica
14:00 HK IMS-East Popradskí Piráti - HBC Košice
13:00 MŠK Spišská Belá - HMHK Vranov nad Topľou
13:00 HBK Kometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica
          LED.sk Bratislava - voľno
        
11. kolo 29. októbra
13:00 LG Bratislava - HBK PROTEF Považská Bystrica
11:00 HBK Nitrianski Rytieri - ŠK 98 Pruské
13:00 HBC Košice - MŠK Spišská Belá
13:00 HMHK Vranov nad Topľou - HK IMS-East Popradskí Piráti
11:00 LED.sk Bratislava - HBK Kometa Vrútky
          HBK Hokejmarket Skalica - voľno

12. kolo 5. novembra
13:00 LG Bratislava - LED.sk Bratislava
11:00 HBK Nitrianski Rytieri - HBK Hokejmarket Skalica
13:00 HBK Kometa Vrútky - HK IMS-East Popradskí Piráti
13:00 HBC Košice - ŠK 98 Pruské
13:00 HMHK Vranov nad Topľou - HBK PROTEF Považská Bystrica
          MŠK Spišská Belá - voľno
        
13. kolo 12. novembra
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - LG Bratislava
11:00 LED.sk Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri 
13:00 MŠK Spišská Belá - HBK Kometa Vrútky
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica - HBC Košice
13:00 ŠK 98 Pruské - HMHK Vranov nad Topľou
          HK IMS-East Popradskí Piráti - voľno
        
14. kolo 19. novembra
13:00 LG Bratislava - HK IMS-East Popradskí Piráti
11:00 HBK Nitrianski Rytieri - MŠK Spišská Belá
11:00 LED.sk Bratislava - ŠK 98 Pruské
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00 HBC Košice - HBK Kometa Vrútky
          HMHK Vranov nad Topľou - voľno
        
15. kolo 26. novembra
13:00 MŠK Spišská Belá - LG Bratislava
14:00 HK IMS-East Popradskí Piráti - HBK Nitrianski Rytieri 
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica - LED.sk Bratislava
13:00 ŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica
13:00 HBK Kometa Vrútky - HMHK Vranov nad Topľou
          HBC Košice - voľno
        
16. kolo 4. marca
11:00 HBK Nitrianski Rytieri - HBC Košice
13:00 LG Bratislava - HMHK Vranov nad Topľou
11:00 LED.sk Bratislava - HK IMS-East Popradskí Piráti
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - MŠK Spišská Belá
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Kometa Vrútky
          ŠK 98 Pruské - voľno
        
17. kolo 5. marca
11:00 HBK Nitrianski Rytieri - HMHK Vranov nad Topľou
13:00 LG Bratislava - HBC Košice
11:00 HBK Hokejmarket Skalica - HK IMS-East Popradskí Piráti
11:00 LED.sk Bratislava - MŠK Spišská Belá
13:00 HBK Kometa Vrútky - ŠK 98 Pruské
          HBK PROTEF Považská Bystrica - voľno
        
18. kolo 11. marca    
11:00 LED.sk Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica
11:00 HBK Nitrianski Rytieri - LG Bratislava
14:00 HK IMS-East Popradskí Piráti - MŠK Spišská Belá
13:00 ŠK 98 Pruské - HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00 HMHK Vranov nad Topľou - HBC Košice
          HBK Kometa Vrútky - voľno

19. kolo 18. marca
13:00 LG Bratislava - HBK Kometa Vrútky
13:00 HMHK Vranov nad Topľou - LED.sk Bratislava
13:00 HBC Košice - HBK Hokejmarket Skalica
13:00 MŠK Spišská Belá - ŠK 98 Pruské
14:00 HK IMS-East Popradskí Piráti - HBK PROTEF Považská Bystrica
          HBK Nitrianski Rytieri - voľno
        
20. kolo 19. marca
13:00 HBK Kometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri 
11:00 HBC Košice - LED.sk Bratislava
11:00 HMHK Vranov nad Topľou - HBK Hokejmarket Skalica
11:00 HK IMS-East Popradskí Piráti - ŠK 98 Pruské
11:00 MŠK Spišská Belá - HBK PROTEF Považská Bystrica
          LG Bratislava - voľno
        
21. kolo 25. marca
13:00 ŠK 98 Pruské - LG Bratislava
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Nitrianski Rytieri 
13:00 HBC Košice - HK IMS-East Popradskí Piráti
13:00 HMHK Vranov nad Topľou - MŠK Spišská Belá
13:00 HBK Hokejmarket Skalica - HBK Kometa Vrútky
          LED.sk Bratislava - voľno

22. kolo 1. apríla
13:00 HBK PROTEF Považská Bystrica - LG Bratislava
13:00 ŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri 
13:00 MŠK Spišská Belá - HBC Košice
13:00 HK IMS-East Popradskí Piráti - HMHK Vranov nad Topľou
13:00 HBK Kometa Vrútky - LED.sk Bratislava
          HBK Hokejmarket Skalica - voľno

švrťfinále play off 
1. zápas 8. apríla
2. zápas 9. apríla 
3. zápas 15. apríla 
prípadný 4. zápas 16. apríla
prípadný 5. zápas 22. apríla
        
semifinále play off 
1. zápas 29. apríla
2. zápas 30. apríla
3. zápas 6. mája
prípadný 4. zápas 7. mája 
prípadný 5. zápas 13. mája
        
finále play off
1. zápas 20. mája
2. zápas 21. mája
3. zápas 27. mája   
prípadný 4. zápas 28. mája 
prípadný 5. zápas 3. júna

* v prípade skoršieho rozhodnutia v jednotlivých sériách sú termíny ďaších sérii pohyblivé.
 


SHBE Muži
program zápasov

08. 10. 2022
LG Bratislava - Nitra o 13:00
Sp.Belá - Poprad o 13:00
P. Bystrica - Pruské o 13:00
Košice - Vranov o 13:00
09. 10. 2022
Vrútky - Košice o 13:00
15. 10. 2022
Leaders - Vranov o 11:00
Vrútky - LG Bratislava o 13:00

Tabuľka: SHbE muži 2022/2023

TímZSkóreB
1.LG Bratislava633:1115
2.Skalica724:1915
3.Nitra620:1214
4.Pruské516:1311
5.Vranov518:168
6.Poprad518:167
7.Košice411:117
8.P. Bystrica59:115
9.Leaders710:234
10.Vrútky511:193
11.Sp.Belá59:281

Najčítanejšie články

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
02. 10. 2022
PruskéVrútky
3:1REPORT
VranovNitra
2:1 PPREPORT
KošiceLG Bratislava
4:3REPORT
PopradSkalica
3:5REPORT
Sp.BeláLeaders
0:5REPORT
01. 10. 2022
PopradLeaders
7:0REPORT
KošiceNitra
4:5 PPREPORT

SHbE muži 2022/2023

Najviac bodov

Jakub TakáčLGB12 bodov
2.Fumač A.LGB11
3.Šalka M.LGB11
4.Lipták M.PPD10
5.Kolenčík M.NRA8

Najlepší strelec

Jakub TakáčLGB6 gólov
2.Válek R.SCA6
3.Raschman M.VNT5
4.Lipták M.PPD5
5.Balga R.PRU4

Najlepší brankár

Milan MurčekNRA1.67 g/z
2.Bolibruch M.LGB2
3.Buliš P.PBY2
4.Hrabovský S.PPD2.25
5.Suchomel M.PRU2.75