Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Ružinov po debakli s cenným skalpom

Druhý hrací deň turnaja Pilsen Challenge nezastihol Ružinov v optimálnej forme. V prvom zápase utŕžil debakel od domácej Plzne, v druhom však obral o vavrín víťaza Svetového pohára.


TJ Kovo Praha – Oberwil Rebells 1:5 (0:3, 0:1, 1:1)
Góly a asistencie: 42. Košely (Bernard) – 3. Mellinger (Hildreth, Stücki), 6. Stücki (Mellinger, Meier), 14. Hildreth (Roušal), 18. Roušal (Stücki), 38. Meier (Döbeli, Müller T.)

HBC Plzeň – Leaders Ružinov Bratislava 9:1 (4:0, 1:0, 4:1)
Góly a asistencie: 2. Švarc, 5. Slanec (Kejř O.), 10. Polívka (Benedikt O.), 12. Kejř O. (Slanec), 23. Kolařík (Krch, Polívka), 37. Gřonka (Pokorný, Šulan), 37. Kejř O. (Malý), 43. Vodrážka (Švarc), 45. Pauer (Kunzmann) – 35. Střecha (Rímsky, Andris)

Leaders: Humlíček (od 16. Pukalík) – Blaško, Danko D., Križan, Farkaš, Caglevič, Andris, Szaraz, Al Asheri, Hinner – Rímsky, Střecha, Danko P., Behúl, Ligás, Pankúch, Minárik, Jaššo, Bánoczký, Polák, Czanik.

West Coast Express – TJ Kovo Praha 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
Góly a asistencie: 3. Ceraldi (Chima, Sandhu), 30. Chima – 15. Krištof (Bernard, Ruda), 19. Winter (Čížek), 21. Svoboda (Kapusta)

Oberwil Rebells – Leaders Ružinov Bratislava 0:6 (0:2,0:2,0:2)
Góly a asistencie: 6. D. Danko, 13. Ligás (Bánoczký), 22. Behúl (D. Danko), 30. Behúl (D. Danko), 36. Rímsky (P. Danko), 36. Ligás (D. Danko)

Leaders: Humlíček (Pukalík) – Blaško, Danko D., Križan, Farkaš, Caglevič, Andris, Szaraz, Al Asheri, Hinner – Rímsky, Střecha, Danko P., Behúl, Ligás, Pankúch, Minárik, Jaššo, Bánoczký, Polák, Czanik.

HBC Plzeň – West Coast Express 12:2 (4:0, 4:2, 4:0)

Góly a asistencie: 8. Krch (Kolařík), 12. Polívka (Krch), 13. Vodrážka (Švarc, O. Kejř), 13. Průcha (J. Kejř, Vágner), 18. Pokorný (Pauer), 20. Vodrážka (O. Kejř), 25. Hanuš (J. Benedikt), 29. Vodrážka, 31. O. Kejř (Slanec), 35. O. Kejř (Vágner, Hanuš), 39. J. Benedikt, 44. O. Kejř (Vodrážka) – 16. Grendal (Štefan), 23. Gajdoš (Džupina)

West Coast Express: Toor (24. Brečka) – J. Sandhu, Gajdoš, Z. Sandhu, Radonec, Kostyšák, Džupina, Cummings, Jackson, Allan, Scheffel, Ceraldi, Chima, Štefan, Findura, Grendal, D. White, M. White.

FOTO: Milan Podpera


SHBE Muži
program zápasov

27. 04. 2024
Skalica - P. Bystrica o 13:00
LG Zľavomat - Poprad o 13:00
28. 04. 2024
Skalica - P. Bystrica o 13:00
LG Zľavomat - Poprad o 13:00
04. 05. 2024
P. Bystrica - Skalica o 13:00
Poprad - LG Zľavomat o 13:00

Tabuľka: Hokejbal muži 2023/2024

TímZSkóreB
1.LG Zľavomat1896:5141
2.Skalica18109:4640
3.P. Bystrica1868:3840
4.Poprad1890:6235
5.Nitra1865:4533
6.Košice1861:5830
7.Ružinov1857:5423
8.Vranov1857:8017
9.Pruské1836:1118
10.Vrútky1825:1193

Najčítanejšie články

Najhorúcejšie diskusie

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
20. 04. 2024
PopradNitra
6:4REPORT
14. 04. 2024
RužinovSkalica
2:3REPORT
NitraPoprad
4:3 PPREPORT
13. 04. 2024
VranovLG Zľavomat
2:6REPORT
RužinovSkalica
1:5REPORT
KošiceP. Bystrica
1:3REPORT
NitraPoprad
3:4 PPREPORT

Hokejbal muži 2023/2024

Najviac bodov

Jaroslav MartinusíkSCA39 bodov
2.Lukačovič M.SCA34
3.Mitra P.KEH32
4.Hryzák I.PBY29
5.Straka A.PBY29

Najlepší strelec

Jaroslav MartinusíkSCA22 gólov
2.Mitra P.KEH17
3.Hryzák I.PBY16
4.Pitoňák J.PPD16
5.Fumač A.LGB15

Najlepší brankár

Peter BulišPBY1.42 g/z
2.Janouš M.NRA1.6
3.Olexa I.LGB2
4.Kučera P.SCA2.11
5.Dubnický T.RUZ2.36