Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Šláger pre LG, o všetkom sa rozhodne o týždeň

25.3.2023 12:43 TASR Pridať komentár

Prinášame vám pohľad na zápasy 21. kola Slovenskej hokejbalovej extraligy mužov.


ŠK 98 Pruské - LG Bratislava 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
Góly:
 20. Fumač (Virág), 30. Müller (Mi. Šalka). Rozhodovali: Kralovič - Neczli, vylúčení: 2:2, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0.

Pruské: Mišovec - Gavenda, Vozár, Balga, Bajánek, Prna, Satina, Cíbik, Rusnák, Čerepan, Krčmárik, Magut, Šatka, Hrehuš, Valášek, Greguš

LG: Bolibruch - Dorotovič, Virág, Baksa, Pukalovič, Vidlár, Müller, Mikulčík, Ma. Šalka, Minárik - Bilik, Takáč, Velčický, Mi. Šalka, Sadloň, Axamit, Fumač, Kanich, Král

Hokejmarket Skalica - Kometa Vrútky 9:0 (3:0, 4:0, 2:0)
Góly:
 7. Fraňo (Štefek, Válek), 13. Válek (Miklík, Dékány), 15. Válek (Fraňo, Sobol), 20. Holaza (Krýdl, Sobol), 23. Holaza (Válek, Sobol), 26. Válek (Fraňo, Pe. Janáč), 30. Holaza (Miklík, Sobol), 37. Kaluža (Lukačovič, Rampáček), 39. Fraňo (Štefek, Salajka). Rozhodovali: Filip - Benko, vylúčení: 2:4, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0.

Skalica: Dékány - R. Zelenka, Pe. Janáč, Sobol, Salajka, Rábek, Miklík - Lukačovič, Špírek, Pobuda, Štefek, Válek, Fraňo, Krýdl, Holaza, Čulen, Kaluža, Rampáček

Vrútky: Kubala - Ábel, Hlaváč, Matuščin, Farbák, Šarluška, Rohoň, Vrlák, Čavajda, Labaš, Lukáč, Užák

HBC Košice - HK IMS-East Popradskí Piráti 4:3 pp a sn (1:2, 0:0, 2:1 - 0:0, 1:0)
Góly:
 12. Antal (Mitra, N. Jenčuš), 39. N. Jenčuš (Čirč, Longauer), 41. Mitra (Pivarník, Štefanco), rozh. nájazd Pivarník - 5. Miškovič (Pešta, Bortolini), 6. Pitoňák (Marcinko), 40. Kromka (Bednár, Lipták). Rozhodovali: Kováčik - Bogáň, vylúčení: 3:2, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0.

Košice: Borovský - Antal, Mitra, Čirč, Béreš, Pivarník, Štefanco, N. Jenčuš, Študenc, Horváth, Šimčák, Šándor, Fedoročko, Krochta, Župík, Lúč, Šiňanský, Georgijev, Longauer

Poprad: Hrabovský - Kromka, Cvejn, Bortolini, Pešta, Kupčo, Kundľa, Gríger, Rokos, Marcinko, Pitoňák, Bednár, Lipták, Zajac, Pisarčík, Miškovič, L. Svitana, Štrbka, Harabin 

PROTEF Považská Bystrica - Nitrianski Rytieri 4:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Góly:
 7. Tomečko (Bednár), 33. Andráško (Bednár, Šupej), 38. Bušovský (Korbáš), 43. Andráško (Sahul)  - 20. Machuč (Gubo, Petrovič), 35. Nauš. Rozhodovali: Hozák - Meravý, vylúčení: 2:6, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0.

P. Bystrica: Buliš - Piják, Bušovský, Tomečko, Šupej, Rufati, Ondrúšek - Straka, Korbáš, Hryzák - Sahul, Bednár, Andráško - Šamaj, Miške, Tománek - Krupa  

Nitra: Murček - I. Gajdoš, Wachal, Belák, Petrovič, Ballay, M. Kolenčík, Revaj, Machuč, M. Gajdoš, A. Nauš, T. Štefanka, Bukovina, Zummer, Mrázik, Gubo, Snovák

HMHK Vranov nad Topľou - MŠK Spišská Belá 14:1 (6:0, 4:0, 4:1)
Góly:
 1. Sabol (Oščipovský, Štefan), 3. V. Kundrát (Lazúr), 8. Džamba (V. Kundrát), 8. P agáč, 13. Raschman (Oščipovský, Sabol), 15. Džamba (Jenča), 17. Džamba (Bednarčík), 18. Štefan (Oščipovský), 36. Raschman (Oščipovský, Štefan) 27. Raschman (Oščipovský), 34. Štefan (Oščipovský), 34. Andrejčík (Kostyšák, Bednarčík), 35. Kundrát (Džamba), 42. Cifra (Kostyšák, Bednarčík) - 41. Kolodzej (Knapík). Rozhodovali: Hriško - Urbanec, vylúčení: 4:1 na 2 min., navyše R. Bednarčík (Sp. Belá) 10 min. OT za nešportové správanie, presilovky a oslabenia: 0:0.

Vranov: Cmar - Piško, Bednarčík, Demčák, V. Kundrát, Kostyšák, Štefan, Džamba, Sabol, Cifra, Ajben, Lazúr, Štefkovič, Raschman, Andrejčík, Jenča, Oščipovský, Pagáč

Spišská Belá: Kapolka (2. Noga) - T. Knapík, Harbut, Hohol, Bednarčík, S. Kiska, Kiska, Garan, Džadoň, Krempaský, Danielčák, Kolodzej

1. HBK Hokejmarket Skalica HBK Hokejmarket Skalica 20 15 0 0 3 2 0 100:41 47
2. LG Bratislava LG Bratislava 19 15 0 0 4 0 0 90:30 45
3. HBK PROTEF Považská Bystrica HBK PROTEF Považská Bystrica 19 11 0 2 5 0 1 97:36 38
4. HBC Košice HBC Košice 19 9 1 2 3 3 1 64:63 37
5. HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBK Nitrianski Rytieri Nitra 19 9 2 2 5 1 0 74:46 36
6. ŠK 98 Pruské ŠK 98 Pruské 19 9 3 1 6 0 0 82:56 35
7. HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad 19 6 1 1 6 2 3 63:74 27
8. HMHK Vranov nad Topľou HMHK Vranov nad Topľou 19 6 2 0 10 0 1 67:78 23
9. LED.sk Bratislava LED.sk Bratislava 19 5 0 1 10 1 2 45:61 20
10. Kometa Vrútky Kometa Vrútky 19 0 1 1 16 0 1 32:109 5
11. MŠK Spišská Belá MŠK Spišská Belá 19 0 0 0 17 1 1 29:149 2

FOTO: Jakub Ruman - cez objektív


SHBE Muži
program zápasov

Tabuľka: Hokejbal muži 2023/2024

TímZSkóreB
1.LG Zľavomat1896:5141
2.Skalica18109:4640
3.P. Bystrica1868:3840
4.Poprad1890:6235
5.Nitra1865:4533
6.Košice1861:5830
7.Ružinov1857:5423
8.Vranov1857:8017
9.Pruské1836:1118
10.Vrútky1825:1193

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
26. 05. 2024
P. BystricaLG Zľavomat
3:0REPORT
25. 05. 2024
P. BystricaLG Zľavomat
4:6REPORT
19. 05. 2024
LG ZľavomatP. Bystrica
3:4REPORT
18. 05. 2024
LG ZľavomatP. Bystrica
4:7REPORT
11. 05. 2024
SkalicaP. Bystrica
2:3 PPREPORT
LG ZľavomatPoprad
3:2 PPREPORT
05. 05. 2024
PopradLG Zľavomat
6:5 SNREPORT

Hokejbal muži 2023/2024

Najviac bodov

Jaroslav MartinusíkSCA39 bodov
2.Lukačovič M.SCA34
3.Mitra P.KEH32
4.Hryzák I.PBY29
5.Straka A.PBY29

Najlepší strelec

Jaroslav MartinusíkSCA22 gólov
2.Mitra P.KEH17
3.Hryzák I.PBY16
4.Pitoňák J.PPD16
5.Fumač A.LGB15

Najlepší brankár

Peter BulišPBY1.42 g/z
2.Janouš M.NRA1.6
3.Olexa I.LGB2
4.Kučera P.SCA2.11
5.Dubnický T.RUZ2.36