Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Topoľčany triumfovali na Mamut Cupe U8

12.6.2022 19:34 HBPL

Prinášame vám sumár turnaja Mamut Cup U8.


MAMUT CUP 2022 (Slovenský pohár U8)

Bratislava-Devínska Nová Ves, 11. 6. 2022

L2 Hockey Gajary Lighting – HBC Iepurii DNV 3:7 (2:4, 1:3) 
Góly:
Hegeduš, Janík, Obušek – Haris 5, Horný 2

HBK Roconaba Zohor – ŠK Rebels 91 Topoľčany 0:7 (0:6, 0:1) 
Góly:
Kišac 3, Smatana 2, Šulo, Tobiáš

L2 Hockey Gajary Flames – Hancop Juniors Bratislava 9:0 (5:0, 4:0) 
Góly:
Michaľák 3, Dzurilla, Chandoga, F. Kráľ, Šurlák, Györfy, Líška

ŠK Rebels 91 Topoľčany – L2 Hockey Gajary Lighting 10:0 (3:0, 7:0) 
Góly:
Kišac 4, Greguš 2, Šulo, Smatana, Tobiáš, Buc

HBC Iepurii DNV – HBK Roconaba Zohor 8:3 (4:1, 4:2) 
Góly:
Haris 5, Výbera, Dulaj, Horný

HBK Medokýš Martin – L2 Hockey Gajary Flames 1:13 (1:6, 0:7) 
Góly:
Mikeska – Györfy 4, Líška, Habán po 3, Michaľák, F. Kráľ, Šurlák

ŠK Rebels 91 Topoľčany – HBC Iepurii DNV 4:5 (0:3, 4:2) 
Góly:
Šulo 2, Čičo, Buc – Haris, Dobre po 2, Horný

L2 Hockey Gajary Lighting – HBK Roconaba Zohor 3:1 (2:0, 1:1)
Góly:
Tomaško 2, Cagáň – Lesňák

Hancop Juniors Bratislava – HBK Medokýš Martin 1:2 (0:0, 1:2) 
Góly:
Stromko – Koštek, Hartel

Tabuľka Skupina A
1. HBC Iepurii DNV 3 3 0 0 20:10 6
2. ŠK Rebels 91 Topoľčany 3 2 0 1 21: 5 4
3. L2 Hockey Gajary Lighting 3 1 0 2 6:18 2
4. HBK Roconaba Zohor 3 0 0 3 4:18 0

Tabuľka Skupina B
1. L2 Hockey Gajary Flames 2 2 0 0 22: 1 4
2. HBK Medokýš Martin 2 1 0 1 3:14 2
3. Hancop Juniors Bratislava 2 0 0 2 1:11 0

O 5. – 7. miesto
HBK Roconaba Zohor – Hancop Juniors Bratislava 1:3 (0:3, 1:0) 
Góly:
Filadelfi – Labda 2, Turanský

Semifinále
L2 Hockey Gajary Flames – ŠK Rebels 91 Topoľčany 4:6 (2:2, 2:4) 
Góly:
Liška 3, F. Kráľ – Smatana, Kišac po 2, Buc, Šulo

HBC Iepurii DNV – HBK Medokýš Martin 9:2 (8:1, 1:1) 
Góly:
Haris 5, Výbera 3, Rizman – Koštek, T. Kráľ

O 5. – 7. miesto
Hancop Juniors Bratislava – L2 Hockey Gajary Lighting 3:1 (3:0, 0:1) 
Góly:
Labda, Stromko, Turanský – Tomaško

O 3. miesto
L2 Hockey Gajary Flames – HBK Medokýš Martin 15: 2 (13:1, 2:1) 
Góly:
Chandoga 5, Šurlák, Líška po 3, Michaľák 2, F. Kráľ, Habán – Koštek, Prochotská

Finále
HBC Iepurii DNV – ŠK Rebels 91 Topoľčany 4:5 sn (1:3, 3:1 - 0:1) 
Góly:
Haris 3, Rizman – Šulo, Kišac po 2, rozh. nájazd Kišac

KONEČNÉ PORADIE
1. ŠK Rebels 91 Topoľčany
1. HBC Iepurii DNV
3. L2 Hockey Gajary Flames
4. HBK Medokýš Martin
5. Hancop Juniors Bratislava
6. L2 Hockey Gajary Lighting
7. HBK Roconaba Zohor

INDIVIDUÁLNE OCENENIA
Najlepší brankár: Dzurilla Martin (L2 Hockey Gajary Flames)
Najlepší obranca: Greguš Lukáš (ŠK Rebels 91 Topoľčany)
Najlepší útočník: Haris Boris (HBC Iepurii DNV)
Najužitočnejší hráč: Györfy Ladislav (L2 Hockey Gajary Flames)

Rubrika: TurnajeMamut Cup


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


SHBE Muži
program zápasov

Tabuľka: SHbE Hokejbal 21/22

TímZSkóreB
1.Skalica21103:3656
2.Nitra2183:3646
3.Pruské2183:5743
4.P. Bystrica2185:5342
5.LG Bratislava2181:4640
6.Vrútky2166:6034
7.Leaders2171:5733
8.Košice2156:6627
9.Vranov2153:9214
10.Sp.Belá2136:11914
11.Poprad2141:9113
12.Svidník1115:601

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
28. 05. 2022
SkalicaLG Bratislava
3:4REPORT
22. 05. 2022
LG BratislavaSkalica
4:3 PPREPORT
21. 05. 2022
LG BratislavaSkalica
4:5REPORT
15. 05. 2022
SkalicaLG Bratislava
2:7REPORT
14. 05. 2022
SkalicaLG Bratislava
7:3REPORT
07. 05. 2022
NitraLG Bratislava
3:4REPORT
01. 05. 2022
LG BratislavaNitra
2:0REPORT

SHbE Hokejbal 21/22

Najviac bodov

Milan RampáčekSCA42 bodov
2.Cíbik M.PRU38
3.Martinusík J.SCA37
4.Vozár M.PRU37
5.Teplický L.PBY29

Najlepší strelec

Jaroslav MartinusíkSCA16 gólov
2.Vozár M.PRU16
3.Lukačovič M.SCA15
4.Piják L.PBY15
5.Cíbik M.PRU15

Najlepší brankár

Matej JanoušNRA1.17 g/z
2.Dekány O.SCA1.2
3.Murček M.NRA1.65
4.Mališ M.PBY1.67
5.Cigánik S.LGB1.83