Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Tretí hrací deň

23.6.2022 13:13 HBPL

Prinášame vám sumár tretieho hracieho dňa na MS v hokejbale.


MUŽI A-skupina

Taliansko - Veľká Británia 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
Góly:
5. Giustini (Pittiglio), 22. Mandracchia, 20. Giustini (D'Ettore, Mandracchia), 35. Lastoria  (Mirolla, Pulicicchio), 37. Novielli ( D'Amico), 38. Giustini (Bartolini, Setacci). Rozhodovali: Hriško (SR), Danylec (ČR)

Česko - Haiti 10:0 (3:0, 5:0, 2:0)
Góly:
2. Langr (Bílý, Král), 8. Langr (Kudela, Bílý), 12. Čejka (Langr, Bílý), 23. Kruček (Wróbel), 23. Filip (Bílý, Langr), 26. Čejka, 27. Zvonek (Lhota, Kruček), 27. Filip (Čejka), 35. Kubík (Šlehofer), 40. Čejka (Lhota)

SLOVENSKO - Taliansko 4:3 (3:2, 0:0, 1:1)
Góly: 
2. Oravec (Teplický, Svitana), 9. Salajka (Rampáček, Minárik), 13. Svitana (Oravec, M. Gajdoš), 35. Salajka (Minárik) - 9. Bartolini (Giustini, Setacci), 11. Ponce (Setacci, D'Amico), 41. Pittiglio (Mirolla, D'Ettore). Rozhodovali:  Armitstead, Bishop (obaja Kan.), vylúčení: 4:3, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0.

1. SLOVENSKO 3 3 0 0 0 17:5 9
2. ČESKO 3 2 1 0 0 32:3 8
3. TALIANSKO 4 2 0 1 1 16:11 7
4. HAITI 3 0 0 0 3 4:21 0
5. V. BRITÁNIA 3 0 0 0 3 1:30 0

MUŽI B-skupina

USA - Arménsko 9:0 (4:0, 3:0, 2:0)
Góly:
1. Albright (Garneau, Urban), 6. Anesin (Albright), 15. Hickey (Ruiz, Carter), 15. Urban (Albright, Garneau), 16. Scian (Gajor, Carter), 17. Schlegel (Albright, Bergamasco), 26. Persichetti (Carter, Cunningham), 38. Wilson (Schlegel, Carter), 39. Schlegel (Wilson, Ruiz). Rozhodovali: Hozák (SR), Krähenbühl (Švaj.)

Grécko - Fínsko 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Góly:
28. Alvo, 33. Pitsikoulis (Alvo, J. Barbas) - 31. Sirkkala (Koivisto)

Kanada - Arménsko 16:0 (7:0, 5:0, 4:0)
Góly:
3. Bradley (Mainman), 4. Martel (Lemos), 5. Léveillé (Ghilarducci), 8. Mainman (Nicoll), 9. Martel (Jubinville), 12. Bradley (Nicoll, Mainman), 15. Labonté (Moquin), 23. Nicoll (Jubinville, Martel), 24. Laurencelle (Maiolino, Paradis), 25. Laurencelle (Léveillé), 29. Martel (Lemos), 29. Laurencelle (Martel, Lemos), 37. Moquin (Donaghey), 40. Maiolino (Martel, Ghilarducci), 42. Lemos (Tanguay, Provencal), 44. Léveillé (Moquin, Jubinville)

MUŽI B-divízia

Francúzsko - Bermuda 3:5 (1:2, 0:2, 2:1)
Góly:
2. Bomand (Riberio, Benbekhti), 34. Bouchard (Ribeiro), 41. Dissegna (Bornand, Favarin) - 5. Estey (Bailey, White), 10. Merritt (Desjardins, Abramowski), 21. Estey (White), 28. Estey (Bailey, Abramowski), 44. Bailey

Kajmanské ostrovy - Libanon 2:7 (1:1, 1:2, 0:4)
Góly:
 3. McDonald, 21. Passchier (Yeramian, Armstrong) - 2. Chebli (Mathews), 16. Boulos (Chebli, Mathews), 18. Monteschio (Rocha, Haber), 31. Nasser (Boulos), 33. Boulos (Mathews, Kabouchi), 37. Zarzour (Kabouchi), 44. Bourada (Monteschio) 

Pakistan - Hong Kong 2:5 (0:1, 0:3, 2:1)
Góly:
33. Wahib, 35. Wahib (Lasania) - 1. Wong (S.Pham), 21. T. Pham (Devilla), 28. Monaco (Wong), 20. T. Pham (Der), 37. Devilla (S. Pham, Monaco)

1. KANADA 3 3 0 0 0 26:5 9
2. GRÉCKO 3 2 0 0 1 14:5 6
3. FÍNSKO 3 1 1 0 1 17:7 5
4. USA 3 1 0 1 1 18:11 4
5. ARMÉNSKO  4 0 0 0 4 1:48 0

ŽENY

Kanada - Česko 3:4 pp a sn (0:0, 2:2, :) 
Góly:
22. Karpenková (Jueová), 24. Bannonová (Upshallová), 45. Coozeová (McCannová, Upshallová) - 20. Křížová (Kaltounková), 25. Seroiszková (Horálková), 39. Patočková, rozh. nájazd Křížová

USA - Veľká Británia 6:0 (4:0, 2:0, 0:0)
Góly:
4. Niskanenová (Orlandová), 7. Lindeyová (Niskanenová, Clarková), 8. Hughsonová (Monahanová, Stewartová), 9. Fortierová (Strohmierová, Fradeová), 20. Hughsonová (Clarková, Murphyová), 29. Hughsonová (Stewartová, Monahaniová)

SLOVENSKO - Libanon 10:1 (5:0, 1:1, 4:0)
Góly:
 3. Nemčeková (Dobošová, Hájniková), 9. Záborská (Martincová, Dzurinová), 14. Leskovjanská (Lopušanová, Záborská), 15. Halušková, 15. Randová (Vršková, Hájniková), 20. Lopušanová (Šimnová), 34. Šimnová (Šulíková), 36. Lopušanová (Cagáňová, Halušková), 37. Šimnová (Huňadyová, Záňová), 43. Lopušanová - 21. Yaminneová. Rozhodovali: Cugliettová (V.Brit.) a McLeanová (Kan.), vylúčené: 5:5, presilovky: 3:1, oslabenia: 2:0.

1. ČESKO 3 2 1 0 0 15:4 8
2. KANADA 3 2 0 1 0 17:5 7
3. SLOVENSKO 3 1 1 0 1 15:7 5
4. USA 3 1 0 1 1 10:6 4
5. V. BRITÁNIA 3 1 0 0 2 6:19 3
6 LIBANON 3 0 0 0 3 2:24 0

Rubrika: Reprezentácia


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


SHBE Muži
program zápasov

02. 03. 2024
Nitra - Pruské o 10:30
Ružinov - P. Bystrica o 11:00
Skalica - Vranov o 13:00
LG Zľavomat - Košice o 13:00
Vrútky - Poprad o 13:00
03. 03. 2024
Nitra - Ružinov o 10:30
Skalica - Košice o 11:00

Tabuľka: Hokejbal muži 2023/2024

TímZSkóreB
1.LG Zľavomat1256:3826
2.Poprad1264:4024
3.Skalica1258:3524
4.Ružinov1242:2622
5.Nitra1243:3122
6.P. Bystrica1235:2722
7.Košice1138:3218
8.Vranov1234:479
9.Pruské1227:708
10.Vrútky1117:682

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
24. 02. 2024
VranovP. Bystrica
2:4REPORT
25. 11. 2023
VranovPruské
4:5REPORT
VrútkyRužinov
2:9REPORT
P. BystricaNitra
2:3 PPREPORT
LG ZľavomatSkalica
7:3REPORT
KošicePoprad
0:6REPORT
18. 11. 2023
VranovKošice
1:5REPORT

Hokejbal muži 2023/2024

Najviac bodov

Dávid ReľovskýPPD24 bodov
2.Mitra P.KEH22
3.Pospíšil T.PPD21
4.Pitoňák J.PPD20
5.Martinusík J.SCA20

Najlepší strelec

Jozef Eduard PitoňákPPD15 gólov
2.Mitra P.KEH11
3.Reľovský D.PPD10
4.Martinusík J.SCA10
5.Petrovič F.NRA9

Najlepší brankár

Peter BulišPBY1.4 g/z
2.Dubnický T.RUZ1.56
3.Kučera P.SCA2.33
4.Drvár M.PPD2.4
5.Bolibruch M.LGB2.5