Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

V novom ročníku SHbE U20 bude 9 mužstiev

Športovo - technická komisia SHbÚ zverejnila rozpis zápasov SHbE U20 sezóny 2021/2022.


Program zápasov Slovenskej hokejbalovej extraligy U20

Účastníci:
HBK Nitrianski Rytieri Nitra
HBK Medokýš Martin
HMHK bauska. Vranov nad Topľou
HBC Košice
HBC DT Považská Bystrica
ŠK Bukovinka Zvolen
ŠK 98 Pruské
MŠK Spišská Belá
HK IMS-East Popradskí Piráti

1. kolo - 4. septembra

13.00 Nitra - Martin
10.30 Vranov Nad Topľou - Košice
10.00 Považská Bystrica - Zvolen

2. kolo - 11. septembra               

13.00 Poprad - Nitra
15.00 Košice - Spišská Belá
10.00 Zvolen - Pruské

3. kolo - 18. septembra               

13.00 Nitra - Pruské
15.00 Spišská Belá - Zvolen
13.00 Poprad - Košice

4. kolo - 25. septembra               

10.00 Považská Bystrica - Nitra
10.00 Zvolen - Vranov nad Topľou
15.00 Košice - Martin

5. kolo - 2. októbra        

15.00 Košice - Nitra
15.00 Martin - Zvolen
15.00 Spišská Belá - Pruské
10.30 Vranov nad Topľou - Považská Bystrica

6. kolo - 3. októbra        

13.00 Poprad - Zvolen
13.00 Spišská Belá - Považská Bystrica
13.00 Vranov nad Topľou - Pruské

7. kolo - 9. októbra        

10.30 Vranov nad Topľou - Spišská Belá
13.00 Poprad - Martin
10.00 Považská Bystrica - Pruské

8. kolo - 16. októbra      

10.00 Zvolen - Košice
13.00 Nitra - Spišská Belá
10.00 Pruské - Poprad
10.00 Považská Bystrica - Martin

9. kolo - 17. októbra      

13.00 Nitra - Vranov nad Topľou
10.00 Pruské - Martin
10.00 Považská Bystrica - Poprad

10. kolo - 30. októbra   

10.00 Pruské - Košice
15.00 Spišská Belá - Martin
10.30 Vranov nad Topľou - Poprad

11. kolo - 6. novembra

13.00 Nitra - Zvolen
15.00 Košice - Považská Bystrica
15.00 Martin  - Vranov nad Topľou
13.00 Poprad - Spišská Belá

12. kolo - 13. novembra

15.00 Martin - Nitra
15.00 Košice - Vranov nad Topľou
10.00 Zvolen - Považská Bystrica

13. kolo - 20. novembra              

13.00 Nitra - Poprad
15.00 Spišská Belá - Košice
10.00 Pruské - Zvolen

14. kolo - 27. novembra              

10.00 Pruské - Nitra
10.00 Zvolen - Spišská Belá
15.00 Košice – Poprad

15. kolo - 4. decembra 

13.00 Nitra - Považská Bystrica
10.30 Vranov nad Topľou - Zvolen
15.00 Martin - Košice

16. kolo - 26. februára  

13.00 Nitra - Košice
10.00 Zvolen - Martin
10.00 Pruské - Spišská Belá
10.00 Považská Bystrica - Vranov nad Topľou    

17. kolo - 27. februára  

10.00 Zvolen - Poprad
10.00 Považská Bystrica - Spišská Belá
10.00 Pruské  - Vranov nad Topľou

18. kolo - 5. marca         

15.00 Spišská Belá - Vranov nad Topľou
15.00 Martin - Poprad
10.00 Pruské - Považská Bystrica

19. kolo - 12. marca       

15.00 Košice - Zvolen
15.00 Spišská Belá - Nitra
13.00 Poprad - Pruské
15.00 Martin - Považská Bystrica

20. kolo - 13. marca       

13.30 Vranov nad Topľou - Nitra
15.00 Martin - Pruské
13.00 Poprad - Považská Bystrica

21. kolo - 19. marca       

15.00 Košice - Pruské
15.00 Martin - Spišská Belá
13.00 Poprad - Vranov nad Topľou         

22. kolo - 26. marca       

10.00 Zvolen - Nitra
10.00 Považská Bystrica - Košice
10.30 Vranov nad Topľou - Martin
15.00 Spišská Belá – Poprad

PLAY OFF

Štvrťfinále

2. apríla - 1. zápas
3. apríla - 2. zápas
9. apríla - prípadný 3. zápas

Semifinále

16. apríla - 1. zápas
17. apríla - 2. zápas
23. apríla - prípadný 3. zápas                     

Finále

1. mája - 1. zápas
2. mája - 2. zápas
7. mája - prípadný 3. zápas

V prípade, že sa štvrťfinálové a semifinálové sériu skončia skôr, platia pre finále tzv. pohyblivé termíny.


SHBE Muži
program zápasov

08. 10. 2022
LG Bratislava - Nitra o 13:00
Sp.Belá - Poprad o 13:00
P. Bystrica - Pruské o 13:00
Košice - Vranov o 13:00
09. 10. 2022
Vrútky - Košice o 13:00
15. 10. 2022
Leaders - Vranov o 11:00
Vrútky - LG Bratislava o 13:00

Tabuľka: SHbE muži 2022/2023

TímZSkóreB
1.LG Bratislava633:1115
2.Skalica724:1915
3.Nitra620:1214
4.Pruské516:1311
5.Vranov518:168
6.Poprad518:167
7.Košice411:117
8.P. Bystrica59:115
9.Leaders710:234
10.Vrútky511:193
11.Sp.Belá59:281

Najčítanejšie články

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
02. 10. 2022
PruskéVrútky
3:1REPORT
VranovNitra
2:1 PPREPORT
KošiceLG Bratislava
4:3REPORT
PopradSkalica
3:5REPORT
Sp.BeláLeaders
0:5REPORT
01. 10. 2022
PopradLeaders
7:0REPORT
KošiceNitra
4:5 PPREPORT

SHbE muži 2022/2023

Najviac bodov

Jakub TakáčLGB12 bodov
2.Fumač A.LGB11
3.Šalka M.LGB11
4.Lipták M.PPD10
5.Kolenčík M.NRA8

Najlepší strelec

Jakub TakáčLGB6 gólov
2.Válek R.SCA6
3.Raschman M.VNT5
4.Lipták M.PPD5
5.Balga R.PRU4

Najlepší brankár

Milan MurčekNRA1.67 g/z
2.Bolibruch M.LGB2
3.Buliš P.PBY2
4.Hrabovský S.PPD2.25
5.Suchomel M.PRU2.75