Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
základná časť26. 09. 202011:00SOLeaders Bratislava - LG Green Staff Bratislava1:0 PP
základná časť26. 09. 202013:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:2
základná časť26. 09. 202013:00SOMŠK Kežmarok - ŠK 98 Pruské2:3
základná časť26. 09. 202014:00SOLion Svidník - PROTEF Považská Bystrica3:8
základná časť27. 09. 202013:00NEMŠK Kežmarok - PROTEF Považská Bystrica0:7
základná časť03. 10. 202011:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Leaders Bratislava3:2
základná časť03. 10. 202013:00SOKometa Vrútky - HBC Košice3:4 PP
základná časť03. 10. 202013:00SOŠK 98 Pruské - Lion Svidník3:0
základná časť03. 10. 202014:00SOLG Green Staff Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica2:1
základná časť04. 10. 202013:00NEHMHK Vranov nad Topľou - Kometa Vrútky3:2
základná časť10. 10. 202011:00SOLeaders Bratislava - HBC Košice2:5
základná časť10. 10. 202013:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HMHK Vranov nad Topľou4:2
základná časť10. 10. 202014:00SOLG Green Staff Bratislava - ŠK 98 Pruské1:2
základná časť10. 10. 202014:00SOLion Svidník - Kometa Vrútky1:3
základná časť17. 10. 202013:00SOPROTEF Považská Bystrica - LG Green Staff Bratislava0:0
základná časť17. 10. 202013:00SOŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra0:0
základná časť17. 10. 202013:00SOKometa Vrútky - MŠK Kežmarok0:0
základná časť17. 10. 202013:00SOHMHK Vranov nad Topľou - Leaders Bratislava0:0
základná časť17. 10. 202013:00SOHBC Košice - HBK Hokejmarket Skalica0:0
základná časť24. 10. 202013:00SOHMHK Vranov nad Topľou - HBK Nitrianski Rytieri Nitra0:0
základná časť24. 10. 202013:00SOHBC Košice - LG Green Staff Bratislava0:0
základná časť24. 10. 202013:00SOMŠK Kežmarok - Leaders Bratislava0:0
základná časť24. 10. 202013:00SOŠK 98 Pruské - Kometa Vrútky0:0
základná časť24. 10. 202014:00SOLion Svidník - HBK Hokejmarket Skalica0:0
základná časť25. 10. 202011:00NEHMHK Vranov nad Topľou - LG Green Staff Bratislava0:0
základná časť25. 10. 202011:00NEHBC Košice - HBK Nitrianski Rytieri Nitra0:0
základná časť25. 10. 202011:00NEMŠK Kežmarok - HBK Hokejmarket Skalica0:0
základná časť25. 10. 202011:00NELion Svidník - Leaders Bratislava0:0
základná časť25. 10. 202013:00NEKometa Vrútky - PROTEF Považská Bystrica0:0
základná časť31. 10. 202013:00SOHBC Košice - HMHK Vranov nad Topľou0:0
základná časť31. 10. 202013:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Leaders Bratislava0:0
základná časť31. 10. 202013:00SOMŠK Kežmarok - Lion Svidník0:0
základná časť31. 10. 202013:00SOPROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské0:0
základná časť31. 10. 202014:00SOLG Green Staff Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra0:0
základná časť07. 11. 202011:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK Kežmarok0:0
základná časť07. 11. 202011:00SOLeaders Bratislava - Kometa Vrútky0:0
základná časť07. 11. 202013:00SOŠK 98 Pruské - HMHK Vranov nad Topľou0:0
základná časť07. 11. 202013:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBC Košice0:0
základná časť07. 11. 202014:00SOLG Green Staff Bratislava - Lion Svidník0:0
základná časť08. 11. 202010:30NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Lion Svidník0:0
základná časť08. 11. 202013:00NEŠK 98 Pruské - HBC Košice0:0
základná časť08. 11. 202013:00NEPROTEF Považská Bystrica - HMHK Vranov nad Topľou0:0
základná časť08. 11. 202013:00NEKometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica0:0
základná časť08. 11. 202014:00NELG Green Staff Bratislava - MŠK Kežmarok0:0
základná časť14. 11. 202011:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Kometa Vrútky0:0
základná časť14. 11. 202011:00SOLeaders Bratislava - PROTEF Považská Bystrica0:0
základná časť14. 11. 202013:00SOHBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské0:0
základná časť14. 11. 202013:00SOMŠK Kežmarok - HMHK Vranov nad Topľou0:0
základná časť14. 11. 202014:00SOLion Svidník - HBC Košice0:0
základná časť21. 11. 202011:00SOLeaders Bratislava - ŠK 98 Pruské0:0
základná časť21. 11. 202013:00SOHBK Hokejmarket Skalica - PROTEF Považská Bystrica0:0
základná časť21. 11. 202013:00SOHBC Košice - MŠK Kežmarok0:0
základná časť21. 11. 202013:00SOHMHK Vranov nad Topľou - Lion Svidník0:0
základná časť21. 11. 202013:00SOKometa Vrútky - LG Green Staff Bratislava0:0
základná časť28. 11. 202011:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica0:0
základná časť28. 11. 202013:00SOKometa Vrútky - HMHK Vranov nad Topľou0:0
základná časť28. 11. 202013:00SOŠK 98 Pruské - MŠK Kežmarok0:0
základná časť28. 11. 202013:00SOPROTEF Považská Bystrica - Lion Svidník0:0
základná časť28. 11. 202014:00SOLG Green Staff Bratislava - Leaders Bratislava0:0
základná časť05. 12. 202011:00SOLeaders Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť05. 12. 202013:00SOHBK Hokejmarket Skalica - LG Green Staff Bratislava
základná časť05. 12. 202013:00SOHBC Košice - Kometa Vrútky
základná časť05. 12. 202013:00SOPROTEF Považská Bystrica - MŠK Kežmarok
základná časť05. 12. 202014:00SOLion Svidník - ŠK 98 Pruské
základná časť01. 01. 202111:00PIHBK Nitrianski Rytieri Nitra - PROTEF Považská Bystrica
základná časť27. 02. 202113:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť27. 02. 202113:00SOŠK 98 Pruské - LG Green Staff Bratislava
základná časť27. 02. 202113:00SOKometa Vrútky - Lion Svidník
základná časť27. 02. 202113:00SOHMHK Vranov nad Topľou - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť27. 02. 202113:00SOHBC Košice - Leaders Bratislava
základná časť06. 03. 202111:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠK 98 Pruské
základná časť06. 03. 202111:00SOLeaders Bratislava - HMHK Vranov nad Topľou
základná časť06. 03. 202113:00SOMŠK Kežmarok - Kometa Vrútky
základná časť06. 03. 202113:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBC Košice
základná časť06. 03. 202114:00SOLG Green Staff Bratislava - PROTEF Považská Bystrica
základná časť13. 03. 202111:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HMHK Vranov nad Topľou
základná časť13. 03. 202111:00SOLeaders Bratislava - MŠK Kežmarok
základná časť13. 03. 202113:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Lion Svidník
základná časť13. 03. 202113:00SOKometa Vrútky - ŠK 98 Pruské
základná časť13. 03. 202114:00SOLG Green Staff Bratislava - HBC Košice
základná časť14. 03. 202110:30NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC Košice
základná časť14. 03. 202111:00NEHBK Hokejmarket Skalica - MŠK Kežmarok
základná časť14. 03. 202111:00NELeaders Bratislava - Lion Svidník
základná časť14. 03. 202113:00NEPROTEF Považská Bystrica - Kometa Vrútky
základná časť14. 03. 202114:00NELG Green Staff Bratislava - HMHK Vranov nad Topľou
základná časť20. 03. 202111:00SOLeaders Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť20. 03. 202111:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG Green Staff Bratislava
základná časť20. 03. 202113:00SOHMHK Vranov nad Topľou - HBC Košice
základná časť20. 03. 202113:00SOŠK 98 Pruské - PROTEF Považská Bystrica
základná časť20. 03. 202114:00SOLion Svidník - MŠK Kežmarok
základná časť27. 03. 202113:00SOMŠK Kežmarok - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť27. 03. 202113:00SOHMHK Vranov nad Topľou - ŠK 98 Pruské
základná časť27. 03. 202113:00SOHBC Košice - PROTEF Považská Bystrica
základná časť27. 03. 202113:00SOKometa Vrútky - Leaders Bratislava
základná časť27. 03. 202114:00SOLion Svidník - LG Green Staff Bratislava
základná časť28. 03. 202111:00NEMŠK Kežmarok - LG Green Staff Bratislava
základná časť28. 03. 202111:00NEHBC Košice - ŠK 98 Pruské
základná časť28. 03. 202111:00NEHMHK Vranov nad Topľou - PROTEF Považská Bystrica
základná časť28. 03. 202111:00NEHBK Hokejmarket Skalica - Kometa Vrútky
základná časť28. 03. 202114:00NELion Svidník - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť03. 04. 202113:00SOKometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť03. 04. 202113:00SOŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť03. 04. 202113:00SOPROTEF Považská Bystrica - Leaders Bratislava
základná časť03. 04. 202113:00SOHMHK Vranov nad Topľou - MŠK Kežmarok
základná časť03. 04. 202113:00SOHBC Košice - Lion Svidník
základná časť10. 04. 202113:00SOLG Green Staff Bratislava - Kometa Vrútky
základná časť10. 04. 202113:00SOŠK 98 Pruské - Leaders Bratislava
základná časť10. 04. 202113:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť10. 04. 202113:00SOMŠK Kežmarok - HBC Košice
základná časť10. 04. 202113:00SOLion Svidník - HMHK Vranov nad Topľou

SHBE Muži
program zápasov

05. 12. 2020
Leaders - Nitra o 11:00
Skalica - LG Bratislava o 13:00
Košice - Vrútky o 13:00
P. Bystrica - Kežmarok o 13:00
Svidník - Pruské o 14:00
01. 01. 2021
Nitra - P. Bystrica o 11:00
27. 02. 2021
P. Bystrica - Nitra o 13:00

Tabuľka: SHbE hokejbal 20/21

TímZSkóreB
1.Pruské38:39
2.P. Bystrica215:36
3.Skalica39:66
4.Košice29:55
5.Vrútky38:84
6.LG Bratislava33:44
7.Vranov25:63
8.Nitra25:63
9.Leaders35:82
10.Kežmarok22:100
11.Svidník34:140

Najčítanejšie články

Najhorúcejšie diskusie

Bleskovky

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbalplanet.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Pätnáste kolo ponúkne len štyri zápasy

Posledné jesené kolo HEL bude ochudobnené o dva zápasy, stretnutia Jokerit-P.Bystrica a Pruské-Ružinov sa odohrajú až v roku 2017.
8.12.2016 13:17 - Michal Runák / Hokejbal.sk

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
28. 11. 2020
LG BratislavaLeaders
0:0REPORT
VrútkyVranov
0:0REPORT
PruskéKežmarok
0:0REPORT
P. BystricaSvidník
0:0REPORT
NitraSkalica
0:0REPORT
21. 11. 2020
SkalicaP. Bystrica
0:0REPORT
KošiceKežmarok
0:0REPORT

SHbE hokejbal 20/21 2020/2021

Najviac bodov

Matúš LiptákPBY6 bodov
2.Teplický L.PBY5
3.Rampáček M.SCA5
4.Piják L.PBY4
5.Vaško F.KEH4

Najlepší strelec

Lukáš PijákPBY3 góly
2.Čulen M.SCA2
3.Vaško F.KEH2
4.Baláž J.SVI2
5.Hrivnák S.PBY2

Najlepší brankár