Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
základná časť04. 09. 202110:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Kometa Vrútky2:1 PP
základná časť04. 09. 202113:00SOMŠK Spišská Belá - Lion Svidník4:1
základná časť04. 09. 202113:00SOMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - HBC Košice1:2
základná časť04. 09. 202113:00SOŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica0:4
základná časť04. 09. 202113:00SOPROTEF Považská Bystrica - Leaders Bratislava6:1
základná časť04. 09. 202114:00SOLG Bratislava - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad4:0
základná časť11. 09. 202111:00SOLeaders Bratislava - ŠK 98 Pruské3:2 PP
základná časť11. 09. 202113:00SOHBC Košice - MŠK Spišská Belá3:2
základná časť11. 09. 202113:00SOHBK Hokejmarket Skalica - PROTEF Považská Bystrica3:0
základná časť11. 09. 202114:00SOLion Svidník - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou4:5 PP
základná časť11. 09. 202115:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:4
základná časť18. 09. 202110:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠK 98 Pruské5:6
základná časť18. 09. 202113:00SOMŠK Spišská Belá - Leaders Bratislava3:4
základná časť18. 09. 202113:00SOMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - HBK Hokejmarket Skalica0:2
základná časť18. 09. 202113:00SOKometa Vrútky - Lion Svidník5:1
základná časť18. 09. 202114:00SOLG Bratislava - PROTEF Považská Bystrica4:2
základná časť18. 09. 202115:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBC Košice3:1
základná časť19. 09. 202108:00NEMŠK Spišská Belá - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť19. 09. 202111:00NEHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - Leaders Bratislava
základná časť25. 09. 202111:00SOLeaders Bratislava - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou
základná časť25. 09. 202113:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť25. 09. 202113:00SOŠK 98 Pruské - LG Bratislava
základná časť25. 09. 202113:00SOHBC Košice - Kometa Vrútky
základná časť25. 09. 202114:00SOLion Svidník - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť02. 10. 202113:00SOHBC Košice - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť02. 10. 202113:00SOKometa Vrútky - Leaders Bratislava
základná časť02. 10. 202113:00SOMŠK Spišská Belá - ŠK 98 Pruské
základná časť02. 10. 202113:00SOMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - PROTEF Považská Bystrica
základná časť02. 10. 202114:00SOLion Svidník - LG Bratislava
základná časť02. 10. 202115:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť03. 10. 202111:00NELion Svidník - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť03. 10. 202111:00NEHBC Košice - LG Bratislava
základná časť03. 10. 202111:00NEMŠK Spišská Belá - PROTEF Považská Bystrica
základná časť03. 10. 202111:00NEMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - ŠK 98 Pruské
základná časť03. 10. 202113:00NEKometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť09. 10. 202110:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG Bratislava
základná časť09. 10. 202111:00SOLeaders Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť09. 10. 202113:00SOMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - MŠK Spišská Belá
základná časť09. 10. 202113:00SOPROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské
základná časť09. 10. 202114:00SOLion Svidník - HBC Košice
základná časť09. 10. 202115:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - Kometa Vrútky
základná časť16. 10. 202110:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK Spišská Belá
základná časť16. 10. 202111:00SOLeaders Bratislava - HBC Košice
základná časť16. 10. 202113:00SOŠK 98 Pruské - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť16. 10. 202113:00SOPROTEF Považská Bystrica - Kometa Vrútky
základná časť16. 10. 202113:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Lion Svidník
základná časť16. 10. 202114:00SOLG Bratislava - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou
základná časť17. 10. 202110:30NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou
základná časť17. 10. 202111:00NELeaders Bratislava - Lion Svidník
základná časť17. 10. 202111:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HBC Košice
základná časť17. 10. 202113:00NEŠK 98 Pruské - Kometa Vrútky
základná časť17. 10. 202113:00NEPROTEF Považská Bystrica - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť17. 10. 202114:00NELG Bratislava - MŠK Spišská Belá
základná časť30. 10. 202111:00SOLeaders Bratislava - LG Bratislava
základná časť30. 10. 202113:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť30. 10. 202113:00SOŠK 98 Pruské - HBC Košice
základná časť30. 10. 202113:00SOPROTEF Považská Bystrica - Lion Svidník
základná časť30. 10. 202113:00SOMŠK Spišská Belá - Kometa Vrútky
základná časť30. 10. 202113:00SOMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť06. 11. 202110:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Leaders Bratislava
základná časť06. 11. 202113:00SOHBC Košice - PROTEF Považská Bystrica
základná časť06. 11. 202113:00SOKometa Vrútky - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou
základná časť06. 11. 202114:00SOLG Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť06. 11. 202114:00SOLion Svidník - ŠK 98 Pruské
základná časť06. 11. 202115:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - MŠK Spišská Belá
základná časť13. 11. 202111:00SOLeaders Bratislava - PROTEF Považská Bystrica
základná časť13. 11. 202113:00SOKometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť13. 11. 202113:00SOHBC Košice - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou
základná časť13. 11. 202113:00SOHBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské
základná časť13. 11. 202114:00SOLion Svidník - MŠK Spišská Belá
základná časť13. 11. 202115:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - LG Bratislava
základná časť14. 11. 202113:00NEKometa Vrútky - LG Bratislava
základná časť20. 11. 202110:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť20. 11. 202113:00SOMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - Lion Svidník
základná časť20. 11. 202113:00SOMŠK Spišská Belá - HBC Košice
základná časť20. 11. 202113:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť20. 11. 202113:00SOŠK 98 Pruské - Leaders Bratislava
základná časť20. 11. 202114:00SOLG Bratislava - Kometa Vrútky
základná časť27. 11. 202111:00SOLeaders Bratislava - MŠK Spišská Belá
základná časť27. 11. 202113:00SOŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť27. 11. 202113:00SOPROTEF Považská Bystrica - LG Bratislava
základná časť27. 11. 202113:00SOHBK Hokejmarket Skalica - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou
základná časť27. 11. 202113:00SOHBC Košice - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť27. 11. 202114:00SOLion Svidník - Kometa Vrútky
základná časť28. 11. 202111:00NEHBK Hokejmarket Skalica - MŠK Spišská Belá
základná časť04. 12. 202110:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - PROTEF Považská Bystrica
základná časť04. 12. 202113:00SOMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - Leaders Bratislava
základná časť04. 12. 202113:00SOKometa Vrútky - HBC Košice
základná časť04. 12. 202114:00SOLG Bratislava - ŠK 98 Pruské
základná časť04. 12. 202115:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - Lion Svidník
základná časť26. 02. 202210:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC Košice
základná časť26. 02. 202211:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť26. 02. 202213:00SOŠK 98 Pruské - MŠK Spišská Belá
základná časť26. 02. 202213:00SOPROTEF Považská Bystrica - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou
základná časť26. 02. 202214:00SOLG Bratislava - Lion Svidník
základná časť27. 02. 202210:30NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Lion Svidník
základná časť27. 02. 202211:00NELeaders Bratislava - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť27. 02. 202211:00NEHBK Hokejmarket Skalica - Kometa Vrútky
základná časť27. 02. 202213:00NEPROTEF Považská Bystrica - MŠK Spišská Belá
základná časť27. 02. 202213:00NEŠK 98 Pruské - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou
základná časť27. 02. 202214:00NELG Bratislava - HBC Košice
základná časť05. 03. 202213:00SOMŠK Spišská Belá - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou
základná časť05. 03. 202213:00SOHBC Košice - Lion Svidník
základná časť05. 03. 202213:00SOKometa Vrútky - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť05. 03. 202213:00SOŠK 98 Pruské - PROTEF Považská Bystrica
základná časť05. 03. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Leaders Bratislava
základná časť05. 03. 202214:00SOLG Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť12. 03. 202213:00SOHBC Košice - Leaders Bratislava
základná časť12. 03. 202213:00SOMŠK Spišská Belá - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť12. 03. 202213:00SOMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - LG Bratislava
základná časť12. 03. 202213:00SOKometa Vrútky - PROTEF Považská Bystrica
základná časť12. 03. 202214:00SOLion Svidník - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť12. 03. 202215:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - ŠK 98 Pruské
základná časť13. 03. 202211:00NELion Svidník - Leaders Bratislava
základná časť13. 03. 202211:00NEHBC Košice - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť13. 03. 202211:00NEMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť13. 03. 202211:00NEMŠK Spišská Belá - LG Bratislava
základná časť13. 03. 202211:00NEHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - PROTEF Považská Bystrica
základná časť13. 03. 202213:00NEKometa Vrútky - ŠK 98 Pruské
základná časť19. 03. 202210:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť19. 03. 202213:00SOHBC Košice - ŠK 98 Pruské
základná časť19. 03. 202213:00SOKometa Vrútky - MŠK Spišská Belá
základná časť19. 03. 202214:00SOLG Bratislava - Leaders Bratislava
základná časť19. 03. 202214:00SOLion Svidník - PROTEF Považská Bystrica
základná časť19. 03. 202215:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou
základná časť26. 03. 202213:00SOLeaders Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť26. 03. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - LG Bratislava
základná časť26. 03. 202213:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBC Košice
základná časť26. 03. 202213:00SOŠK 98 Pruské - Lion Svidník
základná časť26. 03. 202213:00SOMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - Kometa Vrútky
základná časť26. 03. 202213:00SOMŠK Spišská Belá - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad

SHBE Muži
program zápasov

19. 09. 2021
Sp.Belá - Skalica o 08:00
Poprad - Leaders o 11:00
25. 09. 2021
Leaders - Vranov o 11:00
P. Bystrica - Nitra o 13:00
Pruské - LG Bratislava o 13:00
Košice - Vrútky o 13:00
Svidník - Poprad o 14:00

Tabuľka: SHbE Hokejbal 21/22

TímZSkóreB
1.Skalica39:09
2.LG Bratislava28:26
3.Košice36:66
4.Nitra311:95
5.Leaders38:115
6.Vrútky26:34
7.Pruské38:124
8.Sp.Belá39:83
9.P. Bystrica38:83
10.Poprad35:93
11.Vranov36:82
12.Svidník36:141

Najčítanejšie články

Najhorúcejšie diskusie

Bleskovky

Leaders zvíťazil v príprave 5:4

Hokejbalisti Leadersu Bratislava zvíťazili v prípravnom zápase pred štartom SHbE 2021/2022 nad tímom Demons 5:4.
2.9.2021 17:58 - hokejbalplanet.sk

Kežmarok odstúpil z ligy U19

ŠTK musela po odstúpení Kežmarku zmeniť program zápasov ligy U19. Nový rozpis je na našom webe.
12.9.2018 11:32 - Michal Runák

Ruttkay neuspel s odvolaním

Útočník Komety Vrútky Tomáš Ruttkay neuspel s odvolaním o odustenie zvyšku trestu, ktorý mu DK udelila po 2. zápase 1. kola play off. Ruttkay dostal stopku na päť zápasov, odsedel si už tri. V ďalších dvoch ešte nemôže nastúpiť.
26.4.2018 22:53 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10

ŠTK na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 5. turnaja HEL SR U10, ktorý sa bude konať dňa 22. 4. 2018 v Topoľčanoch.
19.4.2018 18:49 - Michal Bruner / hokejbalplanet.sk

Zmeny v rozlosovaní 6. turnaja HEL SR U12

Komisia na základe dohody schválila zmeny v rozlosovaní 6. turnaja Hokejbalovej Extra Ligy SR U12, ktorý sa bude konať dňa 21. 4. 2018 vo Vrútkach.
19.4.2018 18:48 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Kanaďanky zverejnilii nomináciu na Svetový pohár junioriek

Generálna manažérka kanadského ženského juniorského tímu U20 Debbie Starková, oznámila mená hokejbalistiek, ktoré budú hájiť kanadský dres na premiérovom Svetovom pohári junioriek v kategórii U20 v Přerove a Zlíne.
26.3.2018 16:01 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku do baráže

SHbÚ zverejnila záväznú prihlášku a súpisku družstva do kvalifikačnej súťaže (baráže) Hokejbalovej Extra Ligy SR mužov na ročník 2018/19. Oba dokumenty treba poslať najneskôr do 15. 4. 2018.
23.3.2018 14:33 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Svetový pohár U16 juniorov a U20 žien je vyžrebovaný

Organizátori Svetového pohára U16 juniorov a U20 žien zverejnili konečný počet účastníkov a rozpis zápasov.
3.3.2018 07:48 - Michal Runák / hokejbalplanet.sk

Babiar bude Skalici chýbať tri mesiace

Obranca Hokejmarketu Skalice Roman Babiar utrpel v zápase 21. kola na ihrisku Jokeritu Petržalka zlomeninu lopatkovej a kľúčnej kosti a natrhnutie svalu. Liečenie by malo trvať zhruba štvrť roka. Zranenie si privodil po tvrdom náraze na mantinel po súboji s jedným z domácich hráčov.
25.3.2017 16:52 - Michal Runák

Na MS v Pardubiciach desať tímov v A-kategórii

Na svetovom šampionáte v Pardubiciach sa v A-kategórii predstaví desať tímov. Okrem Slovákov a domácej Českej republiky to sú Kanada, USA, Taliansko, Grécko, Fínsko, India, Švajčiarsko a Portugalsko. Obsadenie tímov v B-kategórii bude známe neskôr.
24.1.2017 17:17 - Michal Runák / ISBHF

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
18. 09. 2021
PopradKošice
3:1REPORT
LG BratislavaP. Bystrica
4:2REPORT
Sp.BeláLeaders
3:4REPORT
VranovSkalica
0:2REPORT
VrútkySvidník
5:1REPORT
NitraPruské
5:6REPORT
11. 09. 2021
PopradNitra
2:4REPORT

SHbE Hokejbal 21/22

Najviac bodov

Marcel CíbikPRU7 bodov
2.Lipták M.PBY6
3.Vozár M.PRU6
4.Behúl M.LBR5
5.Teplický L.PBY5

Najlepší strelec

Filip BobálLBR3 góly
2.Lipták M.PBY3
3.Mitra P.KEH3
4.Cíbik M.PRU3
5.Válek R.SCA3

Najlepší brankár