Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Štatistiky SHbE Hokejbal 21/22

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
základná časť04. 09. 202110:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Kometa Vrútky2:1 PP
základná časť04. 09. 202113:00SOMŠK Spišská Belá - Lion Svidník4:1
základná časť04. 09. 202113:00SOMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - HBC Košice1:2
základná časť04. 09. 202113:00SOŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica0:4
základná časť04. 09. 202113:00SOPROTEF Považská Bystrica - Leaders Bratislava6:1
základná časť04. 09. 202114:00SOLG Bratislava - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad4:0
základná časť11. 09. 202111:00SOLeaders Bratislava - ŠK 98 Pruské3:2 PP
základná časť11. 09. 202113:00SOHBC Košice - MŠK Spišská Belá3:2
základná časť11. 09. 202113:00SOHBK Hokejmarket Skalica - PROTEF Považská Bystrica3:0
základná časť11. 09. 202114:00SOLion Svidník - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou4:5 PP
základná časť11. 09. 202115:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:4
základná časť18. 09. 202110:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠK 98 Pruské5:6
základná časť18. 09. 202113:00SOMŠK Spišská Belá - Leaders Bratislava3:4
základná časť18. 09. 202113:00SOMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - HBK Hokejmarket Skalica0:2
základná časť18. 09. 202113:00SOKometa Vrútky - Lion Svidník5:1
základná časť18. 09. 202114:00SOLG Bratislava - PROTEF Považská Bystrica4:2
základná časť18. 09. 202115:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBC Košice3:1
základná časť19. 09. 202108:00NEMŠK Spišská Belá - HBK Hokejmarket Skalica0:3
základná časť19. 09. 202111:00NEHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - Leaders Bratislava3:2 SN
základná časť25. 09. 202111:00SOLeaders Bratislava - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou2:4
základná časť25. 09. 202112:00SOLion Svidník - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad1:3
základná časť25. 09. 202113:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:2
základná časť25. 09. 202113:00SOŠK 98 Pruské - LG Bratislava5:1
základná časť25. 09. 202113:00SOHBC Košice - Kometa Vrútky3:2 PP
základná časť02. 10. 202113:00SOHBC Košice - HBK Nitrianski Rytieri Nitra0:4
základná časť02. 10. 202113:00SOKometa Vrútky - Leaders Bratislava2:1
základná časť02. 10. 202113:00SOMŠK Spišská Belá - ŠK 98 Pruské2:1
základná časť02. 10. 202113:00SOMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - PROTEF Považská Bystrica4:6
základná časť02. 10. 202114:00SOLion Svidník - LG Bratislava1:8
základná časť02. 10. 202115:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBK Hokejmarket Skalica0:2
základná časť03. 10. 202110:00NEMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - ŠK 98 Pruské3:4
základná časť03. 10. 202111:00NELion Svidník - HBK Nitrianski Rytieri Nitra1:6
základná časť03. 10. 202111:00NEHBC Košice - LG Bratislava1:6
základná časť03. 10. 202111:00NEMŠK Spišská Belá - PROTEF Považská Bystrica5:4
základná časť03. 10. 202113:00NEKometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica5:4
základná časť09. 10. 202110:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG Bratislava2:0
základná časť09. 10. 202111:00SOLeaders Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica3:5
základná časť09. 10. 202113:00SOMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - MŠK Spišská Belá5:0
základná časť09. 10. 202113:00SOPROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské4:3 SN
základná časť09. 10. 202114:00SOLion Svidník - HBC Košice4:7
základná časť10. 10. 202111:00NEHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - Kometa Vrútky2:3
základná časť16. 10. 202111:00SOLeaders Bratislava - HBC Košice3:1
základná časť16. 10. 202113:00SOŠK 98 Pruské - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad6:2
základná časť16. 10. 202113:00SOPROTEF Považská Bystrica - Kometa Vrútky2:1
základná časť16. 10. 202114:00SOLG Bratislava - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou5:1
základná časť16. 10. 202116:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK Spišská Belá5:1
základná časť17. 10. 202110:30NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou9:1
základná časť17. 10. 202111:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HBC Košice6:1
základná časť17. 10. 202113:00NEŠK 98 Pruské - Kometa Vrútky5:4
základná časť17. 10. 202113:00NEPROTEF Považská Bystrica - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad6:2
základná časť17. 10. 202114:00NELG Bratislava - MŠK Spišská Belá8:2
základná časť30. 10. 202111:00SOLeaders Bratislava - LG Bratislava2:3
základná časť30. 10. 202113:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:3
základná časť30. 10. 202113:00SOŠK 98 Pruské - HBC Košice6:2
základná časť30. 10. 202113:00SOMŠK Spišská Belá - Kometa Vrútky3:10
základná časť30. 10. 202113:00SOMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad4:1
základná časť06. 11. 202110:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Leaders Bratislava1:5
základná časť06. 11. 202113:00SOLion Svidník - ŠK 98 Pruské2:7
základná časť06. 11. 202114:00SOLG Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica2:3 SN
základná časť07. 11. 202110:30NEMŠK Spišská Belá - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad2:5
základná časť13. 11. 202111:00SOLeaders Bratislava - PROTEF Považská Bystrica5:4 PP
základná časť13. 11. 202113:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - LG Bratislava0:5
základná časť13. 11. 202113:00SOHBC Košice - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou9:3
základná časť13. 11. 202113:00SOHBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské5:3
základná časť20. 11. 202111:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad3:0
základná časť20. 11. 202113:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica1:6
základná časť20. 11. 202114:00SOLG Bratislava - Kometa Vrútky3:0
základná časť01. 01. 202211:00SOLeaders Bratislava - Lion Svidník5:0
základná časť01. 01. 202213:00SOPROTEF Považská Bystrica - Lion Svidník5:0
základná časť01. 01. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Lion Svidník5:0
základná časť19. 02. 202210:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - PROTEF Považská Bystrica1:2 PP
základná časť19. 02. 202212:00SOLG Bratislava - ŠK 98 Pruské1:2
základná časť19. 02. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou7:4
základná časť19. 02. 202213:00SOKometa Vrútky - HBC Košice1:4
základná časť19. 02. 202215:00SOLeaders Bratislava - MŠK Spišská Belá4:0
základná časť20. 02. 202211:00NEHBK Hokejmarket Skalica - MŠK Spišská Belá12:0
základná časť20. 02. 202213:00NEKometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra1:4
základná časť20. 02. 202213:00NEHBC Košice - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad4:1
základná časť20. 02. 202214:00NEŠK 98 Pruské - Leaders Bratislava6:3
základná časť26. 02. 202210:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC Košice4:2
základná časť26. 02. 202211:00SOLeaders Bratislava - Kometa Vrútky5:0
základná časť26. 02. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad6:1
základná časť26. 02. 202213:00SOŠK 98 Pruské - MŠK Spišská Belá4:0
základná časť26. 02. 202213:00SOPROTEF Považská Bystrica - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou6:0
základná časť27. 02. 202211:00NELG Bratislava - HBC Košice4:3
základná časť27. 02. 202211:00NELeaders Bratislava - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad10:0
základná časť27. 02. 202211:00NEHBK Hokejmarket Skalica - Kometa Vrútky8:1
základná časť27. 02. 202211:00NEŠK 98 Pruské - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou5:2
základná časť27. 02. 202213:00NEPROTEF Považská Bystrica - MŠK Spišská Belá9:0
základná časť05. 03. 202212:00SOMŠK Spišská Belá - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou6:4
základná časť05. 03. 202212:00SOKometa Vrútky - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad7:4
základná časť05. 03. 202213:00SOŠK 98 Pruské - PROTEF Považská Bystrica2:3
základná časť05. 03. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Leaders Bratislava7:4
základná časť05. 03. 202214:00SOLG Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra0:2
základná časť06. 03. 202211:00NEKometa Vrútky - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou6:1
základná časť06. 03. 202211:00NEŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra3:4 PP
základná časť06. 03. 202213:00NEMŠK Spišská Belá - HBC Košice1:2 SN
základná časť06. 03. 202213:00NEPROTEF Považská Bystrica - LG Bratislava6:1
základná časť12. 03. 202211:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - ŠK 98 Pruské3:7
základná časť12. 03. 202211:00SOKometa Vrútky - PROTEF Považská Bystrica3:4 PP
základná časť12. 03. 202213:00SOHBC Košice - Leaders Bratislava1:2
základná časť12. 03. 202213:00SOMŠK Spišská Belá - HBK Nitrianski Rytieri Nitra0:12
základná časť12. 03. 202213:00SOMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - LG Bratislava3:7
základná časť13. 03. 202210:30NEMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - HBK Nitrianski Rytieri Nitra0:3
základná časť13. 03. 202211:00NEHBC Košice - HBK Hokejmarket Skalica1:5
základná časť13. 03. 202211:00NEMŠK Spišská Belá - LG Bratislava1:13
základná časť13. 03. 202211:00NEKometa Vrútky - ŠK 98 Pruské2:3 SN
základná časť13. 03. 202213:00NEHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - PROTEF Považská Bystrica3:6
základná časť19. 03. 202210:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica5:2
základná časť19. 03. 202213:00SOHBC Košice - ŠK 98 Pruské2:3 SN
základná časť19. 03. 202213:00SOKometa Vrútky - MŠK Spišská Belá5:0
základná časť19. 03. 202213:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - MŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou1:4
základná časť19. 03. 202214:00SOLG Bratislava - Leaders Bratislava4:1
základná časť20. 03. 202211:00NEHBC Košice - PROTEF Považská Bystrica5:2
základná časť20. 03. 202213:00NEMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - Leaders Bratislava3:5
základná časť20. 03. 202213:00NEKometa Vrútky - LG Bratislava5:0
základná časť26. 03. 202213:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - MŠK Spišská Belá5:4 PP
základná časť26. 03. 202213:00SOLeaders Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra1:2 SN
základná časť26. 03. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - LG Bratislava4:2
základná časť26. 03. 202213:00SOPROTEF Považská Bystrica - HBC Košice3:2 SN
základná časť26. 03. 202213:00SOMŠK HMHK Bauska Vranov n/Topľou - Kometa Vrútky1:2
štvrťfinále02. 04. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBC Košice5:0
štvrťfinále02. 04. 202213:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Leaders Bratislava3:2 SN
štvrťfinále02. 04. 202213:00SOŠK 98 Pruské - Kometa Vrútky4:1
štvrťfinále02. 04. 202213:00SOPROTEF Považská Bystrica - LG Bratislava0:3
štvrťfinále03. 04. 202213:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HBC Košice8:0
štvrťfinále03. 04. 202213:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Leaders Bratislava3:2
štvrťfinále03. 04. 202213:00NEŠK 98 Pruské - Kometa Vrútky2:5
štvrťfinále03. 04. 202213:00NEPROTEF Považská Bystrica - LG Bratislava1:2 SN
štvrťfinále09. 04. 202213:00SOHBC Košice - HBK Hokejmarket Skalica3:5
štvrťfinále09. 04. 202213:00SOLeaders Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra1:2
štvrťfinále09. 04. 202213:00SOKometa Vrútky - ŠK 98 Pruské5:1
štvrťfinále09. 04. 202214:00SOLG Bratislava - PROTEF Považská Bystrica1:4
štvrťfinále10. 04. 202213:00NEKometa Vrútky - ŠK 98 Pruské2:6
štvrťfinále10. 04. 202213:00NELG Bratislava - PROTEF Považská Bystrica2:1
štvrťfinále16. 04. 202213:00SOŠK 98 Pruské - Kometa Vrútky3:5
semifinále23. 04. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Kometa Vrútky9:2
semifinále23. 04. 202213:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG Bratislava2:5
semifinále24. 04. 202213:00NEHBK Hokejmarket Skalica - Kometa Vrútky10:2
semifinále24. 04. 202213:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG Bratislava4:0
semifinále30. 04. 202213:00SOKometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica3:4 SN
semifinále30. 04. 202213:00SOLG Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra1:3
semifinále01. 05. 202213:00NELG Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:0
semifinále07. 05. 202213:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG Bratislava3:4
finále14. 05. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - LG Bratislava7:3
finále15. 05. 202213:00NEHBK Hokejmarket Skalica - LG Bratislava2:7
finále21. 05. 202213:00SOLG Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica4:5
finále22. 05. 202213:00NELG Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica4:3 PP
finále28. 05. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - LG Bratislava3:4

SHBE Muži
program zápasov

Tabuľka: SHbE Hokejbal 21/22

TímZSkóreB
1.Skalica21103:3656
2.Nitra2183:3646
3.Pruské2183:5743
4.P. Bystrica2185:5342
5.LG Bratislava2181:4640
6.Vrútky2166:6034
7.Leaders2171:5733
8.Košice2156:6627
9.Vranov2153:9214
10.Sp.Belá2136:11914
11.Poprad2141:9113
12.Svidník1115:601

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
28. 05. 2022
SkalicaLG Bratislava
3:4REPORT
22. 05. 2022
LG BratislavaSkalica
4:3 PPREPORT
21. 05. 2022
LG BratislavaSkalica
4:5REPORT
15. 05. 2022
SkalicaLG Bratislava
2:7REPORT
14. 05. 2022
SkalicaLG Bratislava
7:3REPORT
07. 05. 2022
NitraLG Bratislava
3:4REPORT
01. 05. 2022
LG BratislavaNitra
2:0REPORT

SHbE Hokejbal 21/22

Najviac bodov

Milan RampáčekSCA42 bodov
2.Cíbik M.PRU38
3.Martinusík J.SCA37
4.Vozár M.PRU37
5.Teplický L.PBY29

Najlepší strelec

Jaroslav MartinusíkSCA16 gólov
2.Vozár M.PRU16
3.Lukačovič M.SCA15
4.Piják L.PBY15
5.Cíbik M.PRU15

Najlepší brankár

Matej JanoušNRA1.17 g/z
2.Dekány O.SCA1.2
3.Murček M.NRA1.65
4.Mališ M.PBY1.67
5.Cigánik S.LGB1.83