Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Štatistiky SHbE muži 2022/2023

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
základná časť03. 09. 202210:30SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra0:3
základná časť03. 09. 202211:00SOLED.sk Bratislava - LG Bratislava0:3
základná časť03. 09. 202213:00SOŠK 98 Pruské - HBC Košice3:2 SN
základná časť03. 09. 202214:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - Kometa Vrútky5:2
základná časť04. 09. 202207:00NEHBK Hokejmarket Skalica - LED.sk Bratislava4:2
základná časť10. 09. 202210:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LED.sk Bratislava3:1
základná časť10. 09. 202213:00SOLG Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica6:3
základná časť10. 09. 202213:00SOKometa Vrútky - MŠK Spišská Belá3:2 SN
základná časť10. 09. 202213:00SOHBC Košice - HBK PROTEF Považská Bystrica1:0 SN
základná časť10. 09. 202213:00SOHMHK Vranov nad Topľou - ŠK 98 Pruské4:5
základná časť17. 09. 202213:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HMHK Vranov nad Topľou3:4
základná časť17. 09. 202213:00SOMŠK Spišská Belá - HBK Nitrianski Rytieri Nitra3:5
základná časť17. 09. 202213:00SOŠK 98 Pruské - LED.sk Bratislava4:1
základná časť17. 09. 202214:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - LG Bratislava1:6
základná časť18. 09. 202210:00NEHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:3 SN
základná časť18. 09. 202213:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF Považská Bystrica3:1
základná časť24. 09. 202211:00SOLED.sk Bratislava - HBK PROTEF Považská Bystrica1:2 SN
základná časť24. 09. 202213:00SOLG Bratislava - MŠK Spišská Belá11:1
základná časť24. 09. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské5:1
základná časť24. 09. 202213:00SOHMHK Vranov nad Topľou - Kometa Vrútky6:3
základná časť01. 10. 202213:00SOHBC Košice - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:5 PP
základná časť01. 10. 202213:00SOHMHK Vranov nad Topľou - LG Bratislava2:4
základná časť01. 10. 202213:00SOMŠK Spišská Belá - HBK Hokejmarket Skalica3:4
základná časť01. 10. 202213:00SOKometa Vrútky - HBK PROTEF Považská Bystrica2:3 SN
základná časť01. 10. 202214:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - LED.sk Bratislava7:0
základná časť02. 10. 202211:00NEHBC Košice - LG Bratislava4:3
základná časť02. 10. 202211:00NEHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBK Hokejmarket Skalica3:5
základná časť02. 10. 202211:00NEMŠK Spišská Belá - LED.sk Bratislava0:5
základná časť02. 10. 202211:30NEHMHK Vranov nad Topľou - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:1 PP
základná časť02. 10. 202213:00NEŠK 98 Pruské - Kometa Vrútky3:1
základná časť08. 10. 202213:00SOLG Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť08. 10. 202213:00SOMŠK Spišská Belá - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť08. 10. 202213:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské
základná časť08. 10. 202213:00SOHBC Košice - HMHK Vranov nad Topľou
základná časť09. 10. 202213:00NEKometa Vrútky - HBC Košice
základná časť15. 10. 202211:00SOLED.sk Bratislava - HMHK Vranov nad Topľou
základná časť15. 10. 202213:00SOKometa Vrútky - LG Bratislava
základná časť15. 10. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBC Košice
základná časť15. 10. 202213:00SOŠK 98 Pruské - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť15. 10. 202213:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - MŠK Spišská Belá
základná časť16. 10. 202210:30NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Kometa Vrútky
základná časť16. 10. 202211:00NELED.sk Bratislava - HBC Košice
základná časť16. 10. 202211:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HMHK Vranov nad Topľou
základná časť16. 10. 202213:00NEŠK 98 Pruské - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť16. 10. 202213:00NEHBK PROTEF Považská Bystrica - MŠK Spišská Belá
základná časť22. 10. 202210:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK PROTEF Považská Bystrica
základná časť22. 10. 202213:00SOLG Bratislava - ŠK 98 Pruské
základná časť22. 10. 202213:00SOMŠK Spišská Belá - HMHK Vranov nad Topľou
základná časť22. 10. 202213:00SOKometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť22. 10. 202214:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBC Košice
základná časť29. 10. 202210:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠK 98 Pruské
základná časť29. 10. 202211:00SOLED.sk Bratislava - Kometa Vrútky
základná časť29. 10. 202213:00SOLG Bratislava - HBK PROTEF Považská Bystrica
základná časť29. 10. 202213:00SOHBC Košice - MŠK Spišská Belá
základná časť29. 10. 202213:00SOHMHK Vranov nad Topľou - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť05. 11. 202210:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť05. 11. 202213:00SOLG Bratislava - LED.sk Bratislava
základná časť05. 11. 202213:00SOKometa Vrútky - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť05. 11. 202213:00SOHBC Košice - ŠK 98 Pruské
základná časť05. 11. 202213:00SOHMHK Vranov nad Topľou - HBK PROTEF Považská Bystrica
základná časť12. 11. 202211:00SOLED.sk Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť12. 11. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - LG Bratislava
základná časť12. 11. 202213:00SOMŠK Spišská Belá - Kometa Vrútky
základná časť12. 11. 202213:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBC Košice
základná časť12. 11. 202213:00SOŠK 98 Pruské - HMHK Vranov nad Topľou
základná časť19. 11. 202210:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK Spišská Belá
základná časť19. 11. 202211:00SOLED.sk Bratislava - ŠK 98 Pruské
základná časť19. 11. 202213:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť19. 11. 202213:00SOLG Bratislava - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť19. 11. 202213:00SOHBC Košice - Kometa Vrútky
základná časť26. 11. 202210:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť26. 11. 202213:00SOMŠK Spišská Belá - LG Bratislava
základná časť26. 11. 202213:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - LED.sk Bratislava
základná časť26. 11. 202213:00SOŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť26. 11. 202213:00SOKometa Vrútky - HMHK Vranov nad Topľou
základná časť04. 03. 202310:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC Košice
základná časť04. 03. 202311:00SOLED.sk Bratislava - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť04. 03. 202313:00SOLG Bratislava - HMHK Vranov nad Topľou
základná časť04. 03. 202313:00SOHBK Hokejmarket Skalica - MŠK Spišská Belá
základná časť04. 03. 202313:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - Kometa Vrútky
základná časť05. 03. 202310:30NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HMHK Vranov nad Topľou
základná časť05. 03. 202311:00NELED.sk Bratislava - MŠK Spišská Belá
základná časť05. 03. 202313:00NELG Bratislava - HBC Košice
základná časť05. 03. 202313:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť05. 03. 202313:00NEKometa Vrútky - ŠK 98 Pruské
základná časť11. 03. 202310:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG Bratislava
základná časť11. 03. 202311:00SOLED.sk Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť11. 03. 202313:00SOŠK 98 Pruské - HBK PROTEF Považská Bystrica
základná časť11. 03. 202313:00SOHMHK Vranov nad Topľou - HBC Košice
základná časť11. 03. 202314:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - MŠK Spišská Belá
základná časť18. 03. 202313:00SOLG Bratislava - Kometa Vrútky
základná časť18. 03. 202313:00SOHMHK Vranov nad Topľou - LED.sk Bratislava
základná časť18. 03. 202313:00SOHBC Košice - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť18. 03. 202313:00SOMŠK Spišská Belá - ŠK 98 Pruské
základná časť18. 03. 202314:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBK PROTEF Považská Bystrica
základná časť19. 03. 202311:00NEHBC Košice - LED.sk Bratislava
základná časť19. 03. 202311:00NEHMHK Vranov nad Topľou - HBK Hokejmarket Skalica
základná časť19. 03. 202311:00NEHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - ŠK 98 Pruské
základná časť19. 03. 202311:00NEMŠK Spišská Belá - HBK PROTEF Považská Bystrica
základná časť19. 03. 202313:00NEKometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť25. 03. 202313:00SOŠK 98 Pruské - LG Bratislava
základná časť25. 03. 202313:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť25. 03. 202313:00SOHBC Košice - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad
základná časť25. 03. 202313:00SOHMHK Vranov nad Topľou - MŠK Spišská Belá
základná časť25. 03. 202313:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Kometa Vrútky
základná časť01. 04. 202313:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - LG Bratislava
základná časť01. 04. 202313:00SOŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra
základná časť01. 04. 202313:00SOMŠK Spišská Belá - HBC Košice
základná časť01. 04. 202313:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HMHK Vranov nad Topľou
základná časť01. 04. 202313:00SOKometa Vrútky - LED.sk Bratislava

SHBE Muži
program zápasov

08. 10. 2022
LG Bratislava - Nitra o 13:00
Sp.Belá - Poprad o 13:00
P. Bystrica - Pruské o 13:00
Košice - Vranov o 13:00
09. 10. 2022
Vrútky - Košice o 13:00
15. 10. 2022
Leaders - Vranov o 11:00
Vrútky - LG Bratislava o 13:00

Tabuľka: SHbE muži 2022/2023

TímZSkóreB
1.LG Bratislava633:1115
2.Skalica724:1915
3.Nitra620:1214
4.Pruské516:1311
5.Vranov518:168
6.Poprad518:167
7.Košice411:117
8.P. Bystrica59:115
9.Leaders710:234
10.Vrútky511:193
11.Sp.Belá59:281

Najčítanejšie články

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
02. 10. 2022
PruskéVrútky
3:1REPORT
VranovNitra
2:1 PPREPORT
KošiceLG Bratislava
4:3REPORT
PopradSkalica
3:5REPORT
Sp.BeláLeaders
0:5REPORT
01. 10. 2022
PopradLeaders
7:0REPORT
KošiceNitra
4:5 PPREPORT

SHbE muži 2022/2023

Najviac bodov

Jakub TakáčLGB12 bodov
2.Fumač A.LGB11
3.Šalka M.LGB11
4.Lipták M.PPD10
5.Kolenčík M.NRA8

Najlepší strelec

Jakub TakáčLGB6 gólov
2.Válek R.SCA6
3.Raschman M.VNT5
4.Lipták M.PPD5
5.Balga R.PRU4

Najlepší brankár

Milan MurčekNRA1.67 g/z
2.Bolibruch M.LGB2
3.Buliš P.PBY2
4.Hrabovský S.PPD2.25
5.Suchomel M.PRU2.75