Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Štatistiky SHbE muži 2022/2023

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
základná časť03. 09. 202210:30SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra0:3
základná časť03. 09. 202211:00SOLED.sk Bratislava - LG Zľavomat Bratislava0:3
základná časť03. 09. 202213:00SOŠK 98 Pruské - HBC CESTY Košice3:2 SN
základná časť03. 09. 202214:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - Kometa Vrútky5:2
základná časť04. 09. 202207:00NEHBK Hokejmarket Skalica - LED.sk Bratislava4:2
základná časť10. 09. 202210:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LED.sk Bratislava3:1
základná časť10. 09. 202213:00SOLG Zľavomat Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica6:3
základná časť10. 09. 202213:00SOKometa Vrútky - MŠK Spišská Belá3:2 SN
základná časť10. 09. 202213:00SOHBC CESTY Košice - HBK PROTEF Považská Bystrica1:0 SN
základná časť10. 09. 202213:00SOHMHK Vranov nad Topľou - ŠK 98 Pruské4:5
základná časť17. 09. 202213:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HMHK Vranov nad Topľou3:4
základná časť17. 09. 202213:00SOMŠK Spišská Belá - HBK Nitrianski Rytieri Nitra3:5
základná časť17. 09. 202213:00SOŠK 98 Pruské - LED.sk Bratislava4:1
základná časť17. 09. 202214:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - LG Zľavomat Bratislava1:6
základná časť18. 09. 202210:00NEHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:3 SN
základná časť18. 09. 202213:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF Považská Bystrica3:1
základná časť24. 09. 202211:00SOLED.sk Bratislava - HBK PROTEF Považská Bystrica1:2 SN
základná časť24. 09. 202213:00SOLG Zľavomat Bratislava - MŠK Spišská Belá11:1
základná časť24. 09. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské5:1
základná časť24. 09. 202213:00SOHMHK Vranov nad Topľou - Kometa Vrútky6:3
základná časť01. 10. 202213:00SOHBC CESTY Košice - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:5 PP
základná časť01. 10. 202213:00SOHMHK Vranov nad Topľou - LG Zľavomat Bratislava2:4
základná časť01. 10. 202213:00SOMŠK Spišská Belá - HBK Hokejmarket Skalica3:4
základná časť01. 10. 202213:00SOKometa Vrútky - HBK PROTEF Považská Bystrica2:3 SN
základná časť01. 10. 202214:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - LED.sk Bratislava7:0
základná časť02. 10. 202211:00NEHBC CESTY Košice - LG Zľavomat Bratislava4:3
základná časť02. 10. 202211:00NEHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBK Hokejmarket Skalica3:5
základná časť02. 10. 202211:00NEMŠK Spišská Belá - LED.sk Bratislava0:5
základná časť02. 10. 202211:30NEHMHK Vranov nad Topľou - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:1 PP
základná časť02. 10. 202213:00NEŠK 98 Pruské - Kometa Vrútky3:1
základná časť08. 10. 202213:00SOLG Zľavomat Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:0
základná časť08. 10. 202213:00SOMŠK Spišská Belá - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad3:5
základná časť08. 10. 202213:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské2:4
základná časť08. 10. 202213:00SOHBC CESTY Košice - HMHK Vranov nad Topľou6:2
základná časť09. 10. 202213:00NEKometa Vrútky - HBC CESTY Košice2:6
základná časť15. 10. 202211:00SOLED.sk Bratislava - HMHK Vranov nad Topľou4:3 SN
základná časť15. 10. 202213:00SOKometa Vrútky - LG Zľavomat Bratislava1:2
základná časť15. 10. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBC CESTY Košice10:1
základná časť15. 10. 202213:00SOŠK 98 Pruské - MŠK Spišská Belá14:1
základná časť15. 10. 202213:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad7:1
základná časť16. 10. 202210:30NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Kometa Vrútky9:1
základná časť16. 10. 202211:00NELED.sk Bratislava - HBC CESTY Košice3:4
základná časť16. 10. 202211:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HMHK Vranov nad Topľou9:2
základná časť16. 10. 202213:00NEŠK 98 Pruské - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad4:3 PP
základná časť16. 10. 202213:00NEHBK PROTEF Považská Bystrica - MŠK Spišská Belá13:0
základná časť22. 10. 202210:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK PROTEF Považská Bystrica5:3
základná časť22. 10. 202213:00SOLG Zľavomat Bratislava - ŠK 98 Pruské4:5
základná časť22. 10. 202213:00SOMŠK Spišská Belá - HMHK Vranov nad Topľou2:6
základná časť22. 10. 202213:00SOKometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica2:12
základná časť22. 10. 202214:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBC CESTY Košice5:4 PP
základná časť29. 10. 202210:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠK 98 Pruské2:5
základná časť29. 10. 202211:00SOLED.sk Bratislava - Kometa Vrútky5:2
základná časť29. 10. 202213:00SOHMHK Vranov nad Topľou - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad3:6
základná časť30. 10. 202213:00NEHBC CESTY Košice - MŠK Spišská Belá6:3
základná časť05. 11. 202210:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica4:5
základná časť05. 11. 202213:00SOLG Zľavomat Bratislava - LED.sk Bratislava6:1
základná časť05. 11. 202213:00SOKometa Vrútky - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad1:5
základná časť05. 11. 202213:00SOHMHK Vranov nad Topľou - HBK PROTEF Považská Bystrica1:9
základná časť05. 11. 202213:30SOHBC CESTY Košice - ŠK 98 Pruské4:3
základná časť12. 11. 202211:00SOLED.sk Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra3:1
základná časť12. 11. 202213:00SOHBK Hokejmarket Skalica - LG Zľavomat Bratislava4:3
základná časť12. 11. 202213:00SOMŠK Spišská Belá - Kometa Vrútky2:3 PP
základná časť12. 11. 202213:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBC CESTY Košice7:2
základná časť12. 11. 202213:00SOŠK 98 Pruské - HMHK Vranov nad Topľou3:4
základná časť19. 11. 202211:00SOLED.sk Bratislava - ŠK 98 Pruské4:3
základná časť19. 11. 202213:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica2:1
základná časť19. 11. 202213:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK Spišská Belá10:0
základná časť19. 11. 202213:00SOHBC CESTY Košice - Kometa Vrútky4:1
základná časť19. 11. 202213:30SOLG Zľavomat Bratislava - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad4:1
základná časť20. 11. 202213:00NELG Zľavomat Bratislava - HBK PROTEF Považská Bystrica3:0
základná časť26. 11. 202210:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad6:5 SN
základná časť26. 11. 202213:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - LED.sk Bratislava6:1
základná časť26. 11. 202213:00SOŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica3:2 PP
základná časť26. 11. 202213:00SOKometa Vrútky - HMHK Vranov nad Topľou1:6
základná časť26. 11. 202214:00SOMŠK Spišská Belá - LG Zľavomat Bratislava1:12
základná časť04. 03. 202310:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC CESTY Košice3:2 PP
základná časť04. 03. 202313:00SOLG Zľavomat Bratislava - HMHK Vranov nad Topľou4:1
základná časť04. 03. 202313:00SOLED.sk Bratislava - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad2:3 SN
základná časť04. 03. 202313:00SOHBK Hokejmarket Skalica - MŠK Spišská Belá5:0
základná časť04. 03. 202313:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - Kometa Vrútky10:1
základná časť05. 03. 202310:30NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HMHK Vranov nad Topľou4:0
základná časť05. 03. 202311:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad9:1
základná časť05. 03. 202311:00NELED.sk Bratislava - MŠK Spišská Belá5:0
základná časť05. 03. 202313:00NELG Zľavomat Bratislava - HBC CESTY Košice4:1
základná časť05. 03. 202313:00NEKometa Vrútky - ŠK 98 Pruské4:7
základná časť11. 03. 202310:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG Zľavomat Bratislava3:1
základná časť11. 03. 202313:00SOLED.sk Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica2:3
základná časť11. 03. 202313:00SOŠK 98 Pruské - HBK PROTEF Považská Bystrica2:4
základná časť11. 03. 202313:00SOHMHK Vranov nad Topľou - HBC CESTY Košice3:4
základná časť11. 03. 202313:30SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - MŠK Spišská Belá4:1
základná časť18. 03. 202313:00SOLG Zľavomat Bratislava - Kometa Vrútky8:1
základná časť18. 03. 202313:00SOHMHK Vranov nad Topľou - LED.sk Bratislava4:3 PP
základná časť18. 03. 202313:00SOHBC CESTY Košice - HBK Hokejmarket Skalica2:1 PP
základná časť18. 03. 202313:00SOMŠK Spišská Belá - ŠK 98 Pruské5:10
základná časť18. 03. 202314:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBK PROTEF Považská Bystrica1:7
základná časť19. 03. 202311:00NEHBC CESTY Košice - LED.sk Bratislava3:2
základná časť19. 03. 202311:00NEHMHK Vranov nad Topľou - HBK Hokejmarket Skalica0:6
základná časť19. 03. 202311:00NEHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - ŠK 98 Pruské2:3 PP
základná časť19. 03. 202311:00NEMŠK Spišská Belá - HBK PROTEF Považská Bystrica1:14
základná časť19. 03. 202313:00NEKometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra1:5
základná časť25. 03. 202313:00SOŠK 98 Pruské - LG Zľavomat Bratislava0:2
základná časť25. 03. 202313:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:2
základná časť25. 03. 202313:00SOHBC CESTY Košice - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad4:3 SN
základná časť25. 03. 202313:00SOHMHK Vranov nad Topľou - MŠK Spišská Belá14:1
základná časť25. 03. 202313:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Kometa Vrútky9:0
základná časť01. 04. 202313:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - LG Zľavomat Bratislava8:1
základná časť01. 04. 202313:00SOŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:5
základná časť01. 04. 202313:00SOMŠK Spišská Belá - HBC CESTY Košice2:6
základná časť01. 04. 202313:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HMHK Vranov nad Topľou2:3
základná časť01. 04. 202313:00SOKometa Vrútky - LED.sk Bratislava4:2
štvrťfinále08. 04. 202313:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HMHK Vranov nad Topľou10:0
štvrťfinále08. 04. 202313:00SOLG Zľavomat Bratislava - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad3:0
štvrťfinále08. 04. 202313:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské1:0
štvrťfinále08. 04. 202313:00SOHBC CESTY Košice - HBK Nitrianski Rytieri Nitra3:0
štvrťfinále09. 04. 202313:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HMHK Vranov nad Topľou6:5
štvrťfinále09. 04. 202313:00NELG Zľavomat Bratislava - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad5:0
štvrťfinále09. 04. 202313:00NEHBK PROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské4:5 PP
štvrťfinále09. 04. 202313:00NEHBC CESTY Košice - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:3 PP
štvrťfinále15. 04. 202313:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - LG Zľavomat Bratislava2:4
štvrťfinále15. 04. 202313:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC CESTY Košice5:3
štvrťfinále15. 04. 202313:00SOŠK 98 Pruské - HBK PROTEF Považská Bystrica4:2
štvrťfinále15. 04. 202313:00SOHMHK Vranov nad Topľou - HBK Hokejmarket Skalica1:6
štvrťfinále16. 04. 202310:30NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC CESTY Košice5:0
štvrťfinále16. 04. 202313:00NEŠK 98 Pruské - HBK PROTEF Považská Bystrica2:5
štvrťfinále22. 04. 202313:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské3:2 PP
semifinále29. 04. 202313:00SOLG Zľavomat Bratislava - HBK PROTEF Považská Bystrica2:5
semifinále29. 04. 202313:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:1
semifinále30. 04. 202313:00NELG Zľavomat Bratislava - HBK PROTEF Považská Bystrica4:0
semifinále30. 04. 202313:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra7:6 PP
semifinále06. 05. 202313:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - LG Zľavomat Bratislava4:0
semifinále06. 05. 202313:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica3:2
semifinále07. 05. 202313:00NEHBK PROTEF Považská Bystrica - LG Zľavomat Bratislava5:2
semifinále07. 05. 202313:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica3:2
semifinále13. 05. 202313:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra5:4 PP
finále20. 05. 202313:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF Považská Bystrica1:3
finále21. 05. 202313:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF Považská Bystrica3:1
finále27. 05. 202313:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica2:6
finále28. 05. 202313:00NEHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica4:1
finále03. 06. 202313:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF Považská Bystrica0:1

SHBE Muži
program zápasov

Tabuľka: Hokejbal muži 2023/2024

TímZSkóreB
1.LG Zľavomat1896:5141
2.Skalica18109:4640
3.P. Bystrica1868:3840
4.Poprad1890:6235
5.Nitra1865:4533
6.Košice1861:5830
7.Ružinov1857:5423
8.Vranov1857:8017
9.Pruské1836:1118
10.Vrútky1825:1193

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
26. 05. 2024
P. BystricaLG Zľavomat
3:0REPORT
25. 05. 2024
P. BystricaLG Zľavomat
4:6REPORT
19. 05. 2024
LG ZľavomatP. Bystrica
3:4REPORT
18. 05. 2024
LG ZľavomatP. Bystrica
4:7REPORT
11. 05. 2024
SkalicaP. Bystrica
2:3 PPREPORT
LG ZľavomatPoprad
3:2 PPREPORT
05. 05. 2024
PopradLG Zľavomat
6:5 SNREPORT

Hokejbal muži 2023/2024

Najviac bodov

Jaroslav MartinusíkSCA39 bodov
2.Lukačovič M.SCA34
3.Mitra P.KEH32
4.Hryzák I.PBY29
5.Straka A.PBY29

Najlepší strelec

Jaroslav MartinusíkSCA22 gólov
2.Mitra P.KEH17
3.Hryzák I.PBY16
4.Pitoňák J.PPD16
5.Fumač A.LGB15

Najlepší brankár

Peter BulišPBY1.42 g/z
2.Janouš M.NRA1.6
3.Olexa I.LGB2
4.Kučera P.SCA2.11
5.Dubnický T.RUZ2.36