Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Štatistiky Hokejbal muži 2023/2024

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
základná časť09. 09. 202310:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK PROTEF Považská Bystrica0:4
základná časť09. 09. 202311:00SOLeaders Ružinov - Kometa Vrútky7:1
základná časť09. 09. 202313:00SOHBK Hokejmarket Skalica - LG Zľavomat Bratislava8:0
základná časť09. 09. 202313:00SOŠK 98 Pruské - HMHK Vranov nad Topľou3:6
základná časť09. 09. 202314:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBC CESTY Košice7:5
základná časť15. 09. 202313:00PIHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - Leaders Ružinov6:2
základná časť16. 09. 202313:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Hokejmarket Skalica4:6
základná časť16. 09. 202313:00SOLG Zľavomat Bratislava - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:8
základná časť16. 09. 202313:00SOKometa Vrútky - ŠK 98 Pruské3:4 PP
základná časť16. 09. 202313:00SOHBC CESTY Košice - HMHK Vranov nad Topľou4:1
základná časť23. 09. 202310:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra5:3
základná časť23. 09. 202313:00SOŠK 98 Pruské - Leaders Ružinov0:3
základná časť23. 09. 202313:00SOHBC CESTY Košice - Kometa Vrútky6:1
základná časť23. 09. 202314:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - LG Zľavomat Bratislava2:4
základná časť30. 09. 202310:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBC CESTY Košice2:0
základná časť30. 09. 202311:45SOLeaders Ružinov - HMHK Vranov nad Topľou3:1
základná časť30. 09. 202313:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad1:4
základná časť30. 09. 202313:00SOKometa Vrútky - HBK Hokejmarket Skalica2:3
základná časť30. 09. 202314:00SOLG Zľavomat Bratislava - ŠK 98 Pruské12:1
základná časť01. 10. 202310:30NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HMHK Vranov nad Topľou3:1
základná časť01. 10. 202311:00NELeaders Ružinov - HBC CESTY Košice1:2 SN
základná časť01. 10. 202311:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad5:2
základná časť01. 10. 202313:00NEŠK 98 Pruské - HBK PROTEF Považská Bystrica0:3
základná časť01. 10. 202313:00NEKometa Vrútky - LG Zľavomat Bratislava0:4
základná časť14. 10. 202311:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad2:5
základná časť14. 10. 202313:00SOŠK 98 Pruské - HBC CESTY Košice2:7
základná časť14. 10. 202313:00SOLG Zľavomat Bratislava - HBK PROTEF Považská Bystrica3:0
základná časť14. 10. 202313:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Leaders Ružinov2:3
základná časť14. 10. 202315:00SOHMHK Vranov nad Topľou - Kometa Vrútky8:1
základná časť21. 10. 202311:00SOŠK 98 Pruské - HBK Nitrianski Rytieri Nitra1:7
základná časť21. 10. 202313:00SOHBC CESTY Košice - LG Zľavomat Bratislava4:5 PP
základná časť21. 10. 202313:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - Leaders Ružinov2:1
základná časť21. 10. 202314:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - Kometa Vrútky14:1
základná časť21. 10. 202315:00SOHMHK Vranov nad Topľou - HBK Hokejmarket Skalica0:4
základná časť22. 10. 202310:30NEHBC CESTY Košice - HBK Hokejmarket Skalica2:4
základná časť22. 10. 202311:00NEHMHK Vranov nad Topľou - LG Zľavomat Bratislava5:3
základná časť22. 10. 202311:00NELeaders Ružinov - HBK Nitrianski Rytieri Nitra1:2
základná časť22. 10. 202313:00NEHBK PROTEF Považská Bystrica - Kometa Vrútky5:0
základná časť28. 10. 202311:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - ŠK 98 Pruské6:3
základná časť04. 11. 202311:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HMHK Vranov nad Topľou8:2
základná časť04. 11. 202313:00SOHBC CESTY Košice - HBK PROTEF Považská Bystrica3:2
základná časť04. 11. 202313:00SOLG Zľavomat Bratislava - Leaders Ružinov4:2
základná časť04. 11. 202313:00SOKometa Vrútky - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:5 PP
základná časť04. 11. 202313:00SOHBK Hokejmarket Skalica - ŠK 98 Pruské13:2
základná časť11. 11. 202310:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Hokejmarket Skalica6:3
základná časť11. 11. 202311:45SOLeaders Ružinov - ŠK 98 Pruské4:3
základná časť11. 11. 202313:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HMHK Vranov nad Topľou4:3
základná časť11. 11. 202314:00SOLG Zľavomat Bratislava - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad9:3
základná časť18. 11. 202310:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - LG Zľavomat Bratislava2:3
základná časť18. 11. 202313:00SOLeaders Ružinov - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad6:1
základná časť18. 11. 202313:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HBK PROTEF Považská Bystrica2:4
základná časť18. 11. 202313:00SOŠK 98 Pruské - Kometa Vrútky3:2
základná časť18. 11. 202315:00SOHMHK Vranov nad Topľou - HBC CESTY Košice1:5
základná časť25. 11. 202313:00SOKometa Vrútky - Leaders Ružinov2:9
základná časť25. 11. 202313:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:3 PP
základná časť25. 11. 202313:00SOLG Zľavomat Bratislava - HBK Hokejmarket Skalica7:3
základná časť25. 11. 202313:00SOHBC CESTY Košice - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad0:6
základná časť25. 11. 202315:00SOHMHK Vranov nad Topľou - ŠK 98 Pruské4:5
základná časť24. 02. 202415:00SOHMHK Vranov nad Topľou - HBK PROTEF Považská Bystrica2:4
základná časť02. 03. 202410:30SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - ŠK 98 Pruské5:0
základná časť02. 03. 202411:00SOLeaders Ružinov - HBK PROTEF Považská Bystrica3:7
základná časť02. 03. 202413:00SOHBK Hokejmarket Skalica - HMHK Vranov nad Topľou10:1
základná časť02. 03. 202413:00SOKometa Vrútky - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad3:5
základná časť02. 03. 202414:00SOLG Zľavomat Bratislava - HBC CESTY Košice5:2
základná časť03. 03. 202410:30NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Leaders Ružinov4:2
základná časť03. 03. 202411:00NEHBK Hokejmarket Skalica - HBC CESTY Košice9:2
základná časť03. 03. 202413:00NEKometa Vrútky - HBK PROTEF Považská Bystrica1:7
základná časť03. 03. 202413:00NEŠK 98 Pruské - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad3:5
základná časť03. 03. 202414:00NELG Zľavomat Bratislava - HMHK Vranov nad Topľou7:2
základná časť09. 03. 202411:00SOLeaders Ružinov - HBK Hokejmarket Skalica2:5
základná časť09. 03. 202413:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - LG Zľavomat Bratislava4:2
základná časť09. 03. 202413:00SOKometa Vrútky - HMHK Vranov nad Topľou3:4 PP
základná časť09. 03. 202413:00SOHBC CESTY Košice - ŠK 98 Pruské8:1
základná časť09. 03. 202414:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBK Nitrianski Rytieri Nitra4:1
základná časť10. 03. 202413:00NEKometa Vrútky - HBC CESTY Košice1:2
základná časť16. 03. 202413:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Kometa Vrútky13:0
základná časť16. 03. 202413:00SOŠK 98 Pruské - LG Zľavomat Bratislava3:8
základná časť16. 03. 202413:00SOHBC CESTY Košice - Leaders Ružinov3:1
základná časť16. 03. 202413:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBK PROTEF Považská Bystrica4:5
základná časť16. 03. 202415:00SOHMHK Vranov nad Topľou - HBK Nitrianski Rytieri Nitra3:4 PP
základná časť17. 03. 202411:00NEHMHK Vranov nad Topľou - Leaders Ružinov6:5 PP
základná časť17. 03. 202411:00NEHBC CESTY Košice - HBK Nitrianski Rytieri Nitra5:3
základná časť23. 03. 202413:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - ŠK 98 Pruské4:0
základná časť23. 03. 202413:00SOLG Zľavomat Bratislava - Kometa Vrútky15:0
základná časť23. 03. 202413:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBK Hokejmarket Skalica4:3 SN
základná časť30. 03. 202413:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBC CESTY Košice6:1
základná časť30. 03. 202413:00SOLeaders Ružinov - LG Zľavomat Bratislava2:3
základná časť30. 03. 202413:00SOHMHK Vranov nad Topľou - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad7:4
základná časť30. 03. 202413:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - Kometa Vrútky5:0
základná časť30. 03. 202413:00SOŠK 98 Pruské - HBK Hokejmarket Skalica2:11
štvrťfinále06. 04. 202413:00SOLG Zľavomat Bratislava - HMHK Vranov nad Topľou6:2
štvrťfinále06. 04. 202413:00SOHBK Hokejmarket Skalica - Leaders Ružinov8:5
štvrťfinále06. 04. 202413:00SOHBK PROTEF Považská Bystrica - HBC CESTY Košice9:0
štvrťfinále06. 04. 202413:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBK Nitrianski Rytieri Nitra3:1
štvrťfinále07. 04. 202411:00NEHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBK Nitrianski Rytieri Nitra2:5
štvrťfinále07. 04. 202413:00NEHBK Hokejmarket Skalica - Leaders Ružinov4:6
štvrťfinále07. 04. 202413:00NEHBK PROTEF Považská Bystrica - HBC CESTY Košice3:2 PP
štvrťfinále07. 04. 202413:30NELG Zľavomat Bratislava - HMHK Vranov nad Topľou7:3
štvrťfinále13. 04. 202413:00SOHMHK Vranov nad Topľou - LG Zľavomat Bratislava2:6
štvrťfinále13. 04. 202413:00SOLeaders Ružinov - HBK Hokejmarket Skalica1:5
štvrťfinále13. 04. 202413:00SOHBC CESTY Košice - HBK PROTEF Považská Bystrica1:3
štvrťfinále13. 04. 202413:00SOHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad3:4 PP
štvrťfinále14. 04. 202411:00NEHBK Nitrianski Rytieri Nitra - HK IMS-East Popradskí Piráti Poprad4:3 PP
štvrťfinále14. 04. 202413:00NELeaders Ružinov - HBK Hokejmarket Skalica2:3
štvrťfinále20. 04. 202413:00SOHK IMS-East Popradskí Piráti Poprad - HBK Nitrianski Rytieri Nitra

SHBE Muži
program zápasov

20. 04. 2024
Poprad - Nitra o 13:00

Tabuľka: Hokejbal muži 2023/2024

TímZSkóreB
1.LG Zľavomat1896:5141
2.Skalica18109:4640
3.P. Bystrica1868:3840
4.Poprad1890:6235
5.Nitra1865:4533
6.Košice1861:5830
7.Ružinov1857:5423
8.Vranov1857:8017
9.Pruské1836:1118
10.Vrútky1825:1193

Najčítanejšie články

Najhorúcejšie diskusie

Bleskovky

Poprad - Košice 6:7 v príprave

V generálke na novú sezónu SHbE mužov 2022/2023 prehral Poprad s Košicami 6:7 po nájazdoch. 1.9.2022 21:01 - Michal Runák


Gajary skončili v SHbE U14

Tím L2 Hockey Gajary Flames sa odhlásil zo Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 2021/2022. 18.3.2022 09:51 - / hokejbalplanet.sk


Svit odstúpil z extraligy U12

Klub uviedol, že z rôznych príčin nedokáže na zápasy zabezpečiť dostatočný počet hráčov. 2.10.2021 09:56 - / hokejbalplanet.sk


Viac správ v archíve...
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
14. 04. 2024
RužinovSkalica
2:3REPORT
NitraPoprad
4:3 PPREPORT
13. 04. 2024
VranovLG Zľavomat
2:6REPORT
RužinovSkalica
1:5REPORT
KošiceP. Bystrica
1:3REPORT
NitraPoprad
3:4 PPREPORT
07. 04. 2024
LG ZľavomatVranov
7:3REPORT

Hokejbal muži 2023/2024

Najviac bodov

Jaroslav MartinusíkSCA39 bodov
2.Lukačovič M.SCA34
3.Mitra P.KEH32
4.Hryzák I.PBY29
5.Straka A.PBY29

Najlepší strelec

Jaroslav MartinusíkSCA22 gólov
2.Mitra P.KEH17
3.Hryzák I.PBY16
4.Pitoňák J.PPD16
5.Fumač A.LGB15

Najlepší brankár

Peter BulišPBY1.42 g/z
2.Janouš M.NRA1.6
3.Olexa I.LGB2
4.Kučera P.SCA2.11
5.Dubnický T.RUZ2.36